0 oy
687 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Kizlar bugün sınavı kazanmış malesef hiç istemiyordum ilk kaç ay sonra yanına gidebilirim 3 ay sonra diyo eşim  bilen varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kazandı ise kursa gidecek canım . 

Kurs bitiminden sonra ancak tayin çıkacak o gittiği yerede aile giderse götürür 
(86 puan) tarafından
Nasıl yani aile gidemezse senelerce ayrımı kalacaz
(4,875 puan) tarafından
Canım bazı bölgelerde aile götüremiyorsun
(86 puan) tarafından
Ama bende gitmek istiyorum :(
(4,875 puan) tarafından
Dua et götüreceği yer olsun yoksa gidemezsin
(86 puan) tarafından
Ama korkutma beni:):):)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kursa gider şimdi yanına gidemezsin cnm kursu yani eğitimi bitince tayin çıkıyor götürebiliceği yerse gidersin eşinle 
(86 puan) tarafından
Duan edin canım iyi bi yer olsun bende gidiyim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
3 ay 5 ay yerine göre kurs süresi oluyor benim eşim 3.5 ay yapmıştı ankarada sen oraya gidemezsin ancak kurs bitiminde yemin töreni olur ona gidersin. Ordan geldiğinde 15 gün izni oluyor zaten o arada da tayin nereye çıkarsa oraya taşınıyorsunuz 15 gün içinde. Insallah hayırlısı olur güzel yere çıkar tayininiz.
(86 puan) tarafından
Kaç sene ayrı kaldiniz
(3,151 puan) tarafından
Bizimde doğuda 2 seçenek var ya şırnak ya hakkari. Hakkâri çıkarsa merkezden ev tutarız birlikte zaten ama us bölgesinde olup eve hıc gelmeme durumu olacaksa bende hıc taşınmam suanki yerimizde düzenim kurulu nasılsa burda beklerim ama arada birde olsa eve gelme şansı varsa bence aynı şehirde olmak daha mantıklı.
(1,064 puan) tarafından
5 yil dogu gorevi yapti ben esimi 2. Yilinda tanidim simdi batı ya tahini cikti evimizi burdan tutup esya aldik esimin zamaninda teror cok fenaydi simdi simdi azaldi esimin karakoluna bomba attilar o sirada kendisi üs bolgesindeydi o gunde karakola ineceklerdi aklim gitmisti hatta youtube da var hakkari semdinli durak karakolu patlamasi diye . Simdi teror falan bitti yani oyle pek fazla bise yok . Simdi izin veryolar sanirm ev getirmeye
(3,151 puan) tarafından
Allah korumuş. Şuan aile götürülmeyen tek tük yer var ve dediğin gibi terör eskisi kadar değil. Şimdiki teröristler şehirlerde geziyor eylem yapıyor dağda 3-5 ** sürüsü var sadece elhamdülillah askerimiz de onların hakkindan geliyor allahın izniyle.
(86 puan) tarafından
Allah korusun askerlerimizi Allah korusun türk milettini ve müslümanları .... kendi piştiğinde bogulsun o allahsizlar
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşi uzman olmayanlar da yazabiliyor mu :)))  canım kursu bitirip tayini çıkacak. Inşaallah es götürülen yere çıkar da  sende gidersin. Ayrılmazsınız.
(86 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah
0 oy
(1,064 puan) tarafından
3 ay eğitim yapması gerekiyor ondan sonra tayininin çıktığı yere gidebilirsiniz
(86 puan) tarafından
3 ayda hicmi gelmeyecek
(1,064 puan) tarafından
Evet canim gelmicek
tarafından
Kız 3 ay iyi bnim eşim 6 ay eğitimi aylardır yok yemin törenine gittim birde izinleri vardı bir kere eşim geldi
(1,064 puan) tarafından
Degisiyo demekki benim  esim 7 yil once 3 ayligina gitmişti
(86 puan) tarafından
Ooo 6 aya oğlum 1 yasina gelir cocuk unutur babasini
0 oy
(57 puan) tarafından
Önce eğitimi var eğitimi bitince tain görecek canım ev götürülebilir bir yer cıkarsa gidebilirsin 
(86 puan) tarafından
Hayırlısı bakalım canım inşallah götürür beni

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 6,952 göst.
29 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Esraeae (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 845 göst.
0 oy
5 cevap 377 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy