0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde tarafından

40 günlük bebeğim var 1.5 yaşında oğlum  neyse kaynanam alt katta ben üst kattayım sık  görüşürz  ve ben oğluma yapma etme dur veya sen niye böyle yapiyon diyince  direk lafa giriyo ya da ortaya atlayıp o benim oğlum fln diyo kızmaya  başladım  artık  ve  kaynanamın kayınbabası 90 yaşında ve k9rana oldu  şuan  karantinada  ona bakan kaynım  gelip yeni doğan bebeğime dokunuyo  bende yapma abi bu hassas dedim anlamadılar bugun de artik şaka yapar gibi alihana dokun buna değme dedim kaynanam hemen atlayıp ay oglum olacağına siz olun ona da şeyle diye oğluna  bağırdı sinir oldum sanki ben oglum hasta olsun  dedim onu nasıl  susturabilirim  birde oglum aşağıya iner hemen görümcem yollar bez versin   pijama   versin  ne oldu derim üstü  kirlendi ya değişik şeyler yapiyo ben onu nasıl  anlatabilirim bisey deyince de hemen kusuyo iki gün önce oglum düşmüş kolunu çıkardı saatlerce ağladı beni cag8tmadi merdivenin başından bağırdım ne oldu diye getirdi çocuğu alırken kolunu  çekme  dedi  ne oldu dedim kolunu tutamiuo  diyo sinirden öldüm  ya

4 Cevaplar

+1 oy
(964 puan) tarafından
Gonderme onun evine cocuguni mecbur değilsin bi laf ettimi sc ağızlarına ezdirme kendini 
(964 puan) tarafından
Valla canim kocaminda agzina scarim valla cocuklarim icin ne kocam nede onlar beni ezemez
tarafından
Ne diyebilirim ki
(964 puan) tarafından
Yani gonderme de kocana boyle boyl3 yapiyolar de mecbur degilim kocanda zorlarsa illa gidicen kiz valla benim kaynanam kotu degildi boyle ama o zamanlar hep torunu alcam goturcem derdi bende kizardim valla kendin emziriceksen gotur kizdirma anne beni derdim hayir yani sende sesini cikartabilirsin
tarafından
Bn demiyorum bisey
(964 puan) tarafından
Diceksin canim çocukların icin sesini cıkartıcaksin alinan alinsin valla cocugum icin tum dünyayı karsima alirim valla
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Oha çüş yani 
tarafından
Yaaa  iste
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kaynanagilde kızıma çok karışıyor ama ben veriyorum paylarını sende susma söz konusu cocugun
tarafından
Ne diyecegimi bilsem  bn diyemiyorum  sonra kendi kendimi yiyorum
(3,099 puan) tarafından
En önemlisi hayır demesini bileceksin gerkirse çocuğu yaklastirmiycaksin onlara yoksa senin ve çocuğun için iyi olmaz benim çocuğum kaynanamgil yüzünden yemek yemez oldu boyuna çikolata verdikleri için şimdi veremiyorlar evim ayrildi ama hala düzeltmeye calisiyorum
0 oy
(6 puan) tarafından
Kocana soyle onlara diyemiyorsan eşine sevmediğin istemediğin şeyleri söyleyebilirsin anlayışlı insan ise destrkleyecektir .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 386 göst.

381,435 soru