0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Bende sadece memede uyuyor ve yakında memeden kesmem lazım sağlık problemi için nasıl yapmalıyım 

8 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Görümcem yanına uzanıyor öyle uyutuyor çabuk alıştı öyle 
(4,725 puan) tarafından
Benimki kesin yıkar ortalığı çok ağlıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide ayni asla baska yerde uyumaz. Çıt demeden yerine koymam lazim uyaniyor hemen 

Tek care ayakda sallamak sanirim ya diger türlü emen bebek zor sanki çunku yatagina yatırıp uyumasini beklesek aglicak meme meme diye bilemedim 
tarafından
Anladim saglik sorununmu var gecmis olsun kac aylik suan
(1,950 puan) tarafından
Kucagina alıp bir süre oyle uyut sonra mayisirsa koy oyle uyuttu ablam hep.
tarafından
Vallahi kollarimiz kopuyor zaten ezmirirken benimki hayatda uyumaz oyle  algilari cok acik
(4,725 puan) tarafından
Aynen malesef bel fıtığı varmış ciddi derecede. İlaç kullanmam lazım ama emziriyorum diyerek kullanamıyorum şuanda. Biran önce kesmem lazım çünkü çok ağrım oluyor bazen. Tam 1 buçuk yaşında kızım
tarafından
Olsun emmiş yine masallah.
Cok gecmis olsun ya agrilarin cok oluyordur
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Kucağımda gezdirerek uyuttum hep 
(4,725 puan) tarafından
Benim belim kopar ağrıdan :( fıtık varmış zaten :(
(1,565 puan) tarafından
Benimde ağriyo oyle alisti ayakta salladm durmadi besikte yatakta hep ağladi mecbur artik son çare oyle uyudu hep nasıl alistırirsan öyle gidiyo cnm
0 oy
(119,275 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(4,725 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla benimki de asla memesiz uyumaz istersen pamuklara sar sarmala salla kıyameti koparıyo. 13 aylık şimdi ama kesince nasıl uyur kara kara düşünüyorum. Galiba uyku eğitimi alırız biz
(4,725 puan) tarafından
Uyku eğitimi şart gerçekten
0 oy
tarafından
Aynı durum bizde de var ya 2 saatliğine hastaneye gitmek zorunda kaldım uyku saati gelmişti 1 saat boyunca sürekli ağlamış ne yapmışlarsa uyumamış 
(4,725 puan) tarafından
Tüh kıyamam kötü olmuş benimki yine babasinda uyuyo
0 oy
tarafından
Emzik kurtarıcı olarak görüyorum iki cocugumda kaynanam izin vermedi cok zor buyuttum bebeğime elimi degdirsem horlar elimi çeksem kiyamet kopardı ama üçüncü cocuk ta cok sukur kaynanam gelmeyince emzirme verdim uyku egitimide
(4,725 puan) tarafından
Emzik tutmadı benim kızım
tarafından
Benimkide tutmadı basinda elim agzinda günlerce bekledim lastikle arkadan baglamayi bile düşündüm uzun uğraşlar sonucu tutturdum simdi kurtarıcım bin sukur
0 oy
tarafından
salla babam salla
(4,725 puan) tarafından
Malesef :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 317 göst.
27 Eylül 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 228 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,320 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,845 cevap

34,834 kullanıcı

...