0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Bizim hicbir duzenimiz yok 19 aylik onumuzdeki ay kesicem sutten emerek uyuyor başka türlü uyumayi bilmiyor oglen uykusuna felan nasil yatırcam.emzirmeden hic bilmiyorum duzenimizde soyle 

Sabah 11 uyanis 10 da felanda uyaniyoda ben tekrar emziriyorum oda emmek istiyo zaten tekrar daliyo 

4 5 oglen uykusuna yatiyo gerci aksam sayilirda o saatle 7 8 uyaniyo 12ye kadar ayakta cok gec yani gec yatiyo.gec kalkiyo gecede 3 4 kez emmek istiyo besiginde yatmiyo uyaninca yanima.aliyorum.emerken ikimizde uyuyakaliyoruz bu ebbegi memeden kesince nasil dalacak uykuya hic bilmiyorum sizler ne yaptınız az bi fikir verin lütfen daha yeni uyuuor emziriyorum postu yazarken ogle uykusu saat 5te bizim gibi olan baska varmi

6 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Önce biberonda süt yapıp veriyordum dizimde yastığa yatırıp onu içince sallayarak ninni açıp uyutuyordum
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Cnm önce gündüzleri bıraktırmaya çalış eline bir şey falan ver uyurken süt verebilirsin biberon la tutmuyorsa bardakta falan içir vada biberle nasıl içiyorsa artık uyutmaya gelince gezdirerek uyuyabilirsin bence
0 oy
(65 puan) tarafından
Aynı gibiyiz bizim 5. Gün bugün memeden keseli. 23 aylığız 3 ay önce emziği bıraktık emziği Bırakın ca gece kalkmayan oğlum sağolsun 3 4 kere uyanır oldu emer uyur sabah 6 da emerek tekrar uyur 11 e kadar ve aşırı memeye düştü neysek kestik Gündüz ninni söyleyerek uyuyo gece de direniyor geçde olsa kendi uyuyo Ama gel görki gece emiyo yine :( durmuyo çünki gündüz aramıyor memeyi şuan 5. Gün bizim gidişat böyle karışık bişey 
(65 puan) tarafından
Süt de içmez beeğğ yapıyo biberon denedim onu da almaz gündüz rahatladık ama gece kaldı
0 oy
tarafından
Ben hiç bisiy vermedim cnm bir bnm oglanda memeden.baska bisiyle uyumazdi..sarılıp uyurdu yanımda ..oğlum.bir memeyi emre diğer memeyide oynardı..bir süre burnunu kullandı meme ucu gibi oynadı snra bıraktı..smdi.kendi kendine uyur..
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benim kızımda 19 aylık canım zor oldu kesmem ama gece her kalktiginda ayağımda sallayıp geri yatırdim gundüzleride yarı su yarı süt yapıp verdim tabi anne göğsüne yakın biberon aldım öburkuleri tutmadı doktoruna danış bize süt verdi normal süt fazla verme dedi hem kilo yapıyormuş hem besleyiciymis doyurucuymus o şekilde dene 
0 oy
(333 puan) tarafından
Aynı benim durum ağzına sağlık beni tarif etmissin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 353 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...