0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Merhaba hanımlar dün post açmıştım bilen bilir baba evindeyim kaç gundurlu eşimle 14 Haziran'da kavga ettim gelmeycegim dedim annem sürekli gideceksin bosanirsan rezil olurum diyor bu sabah bugün de annem 2 3 günde bir dışarı çıkıyor arkadaşı ile geziyorlar anne dedim akşam ne yemek yapalım bişey olmaz çiğköfte yesinler dedi dedim anne cumartesi günü de öyle dedin bak bu insanlar işten geliyor cigfofte mideye vurur aç aç yazık günah demeye kalmadan açtı ağzını yumdu gözünü diyor ki bana sen bizim hayatimiza karışma biz arada bir böyle yapıyoruz seni ilgilendirmiyor sen bugün yarın evine gideceksin afedersiniz diyor seni s... çocuğunu alıp geldin başıma daha da ağır cümleler kullandı bende dedim ki onlar benim kardeşim sen dışardaki bayanları bı görsen seni gibi yapmıyorlar dedim böyle yapma niye arkadaşın eşi geleceği zaman eve koşuyor dedim sizce kim haklı daha 1 gün bile dayanamadı burda olmama 

17 Cevaplar

+1 oy
(7,098 puan) tarafından
O nasil bir cümledir ya cok kırıcı bide öz annen yani boşanmak rezillik mi ayrica ömrünü mu vereceksin bir dengesize
(42 puan) tarafından
Kendini düşünüyor bencil davranıyor
-Reklam-
+1 oy
(1,565 puan) tarafından
Kusura bakma ama annen cok duyarsiz ve düşüncesiz sana karsida acimasizca davranmis .Peki sonra yemek isini ne yaptin
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum öyle kaldı benim tek yanlış cümlem herzamn diyor ben çok akilliyim bende dedim sencok gerizekalısin dayanamadım eşimle tartistim 2 gün önce 1 haftadirli burdayım dünden beri etmediğini bırakmadı
(1,565 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun rabbim bildiği gibi yapsın
(42 puan) tarafından
Ne yapacam bilmiyorum zaten eşimle kavga ettim buraya geldim ayrılma aşamasındayız bide bu tam oldu yani
0 oy
tarafından
Anana bisi derdimde vallahi tutuyorum kendimi anca dogurmus birakmis kedi gibi 
(42 puan) tarafından
Yok 2 gün olmak üzere kavga edeli
tarafından
Biraz sensiz kalsin bakalim sende sabret o annenlede biyere gitme bu seferde keyfin yerinde geziyon derler
(42 puan) tarafından
Yok gitmiyorum ama böyle de olmaz ki bu de bu çıktı
tarafından
Sen evde ne varsa yap yapmanada bisi demz heralde ya hazir yemek olsun oylelerine yeterki
(42 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun vallahi
0 oy
tarafından
Ayyy bazıları gerçekten anne olmuyor ya anne duygusu sıfır oluyor 
(42 puan) tarafından
Aynen bu benim annem bile olsa
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Annemin kıymetini bir kez daha anladım... 
(42 puan) tarafından
Valla bazı anneler tam anne valla
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Annenin anneliğine çok laf etmek isterdim ama bana düşmez yazık günah annelik sadece dünyaya getirmek mı 
(42 puan) tarafından
İşte değil tabiki de ama sizce haksız mıyım
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Şimdi cennet bu annenin ayağının altında mı? Anlamadım  ben :pouty:

(42 puan) tarafından
Çok kiriyor sonrada kusuyor bir kusurum var gibi
(6,136 puan) tarafından
Kuzum yemeği neden sen yapmıyorsun iyi sen cigkofte ye ben yaparım yemeklerini de gir mutfağa belki iyilik bilir insana dönüşür
(42 puan) tarafından
Birlikte dışarı çıkacaktin bu yüzden bende dedim yapalım oraya indirelim gelince yerler bunda ne var yani
0 oy
(119,251 puan) tarafından
bu senin öz annenmj
(42 puan) tarafından
Evet
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Vallahi yazık ya sadece doğurmak değil annelik 
(42 puan) tarafından
Yani tabikide
0 oy
(48,634 puan) tarafından
esinle evliligini kurtarmaya çalış canim
(42 puan) tarafından
O durum çok farklı ya
0 oy
tarafından
İlerde kızın evlenirse annen gibi olma
(42 puan) tarafından
Asla bir kızım var 5 aylık ne yapacağım bilmiyorum artık kafayı yiyecem
tarafından
Valla benmde aklım durdu ama Allah çok yardımcin olsun :( herşey gönlünce olsun :(
0 oy
(75 puan) tarafından
Anan neden sizleri yapmış acaba gerçekten oyle anne çok yeminle çok şey demek isterdim ama  diyemiyorum. Allah akıl fikir böylelerine insan nasıl kızına böyle davranır. Yazık yazık 
(42 puan) tarafından
Bilmiyorum ki herşeyi gelip benim üstümde patlamasi iyi olmadı
0 oy
(1,691 puan) tarafından
allah yardimcin olsu 
(42 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Onun analigi batsin 
0 oy
(196 puan) tarafından
Başka çarem yokmu cocugunla bı hayat kursan
(42 puan) tarafından
Aslinda var çalışmam lazım onun içinde kızım küçük bakıcı bulmam gerekecek
(196 puan) tarafından
Evden çalış canım işkur a başvur kaymakamlığa belediyeye git vardır elbet sana göre bı is
(42 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ha varmıdır ki bana göre bı is
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ana var ana var... Rezil olurmuş öylemi.... Kızını kolunun altına alsa baştacı olcak farkında degil
0 oy
tarafından
Niye evi terk eden sen oluyosun ki ..eşini gönder anasının yanına.. kayinvalden le birimi oturuyosun..böyle annenin yanında kalınmaz ki.kotusunun iyisi gibi bisiy bu .koca evinde rahat yok e insan baba evinddde.boyleyse evini bırakma kocanı gönder dışarı..erkek dediğin karısını çıkartmaz.sen kal.ben giderim der..nefret ediyorum böyle adamlardan hee.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 206 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Havvanur12 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 2,525 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu