0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dünden beri rahatsız kovid den şüphe ettik belirtiler o yöndeydi, test verdi dün kızımın da bronşit ti var, dün maske taktırdım çocuklara bişey olmasın diye, kendim takmadım, şükür bugün testi negatifti, kaynanam görüntülü aradı kızımda maskesiyle tlfonda gözüktü, kaynanam oğluna diyor he ya senden dolayı maske takıyorlar, oğluda demiyor iyi yapıyorlar diyor ee görüüyormusun anne sen olsaydın beni şimdi çoktan iyileştirmiştin, oysaki dünden beri ne uyku ne dinlenme var ateşi çıkıyordu düşürmek için bez koyuyordum, nane limon kaynatıp çorba yapıp, ilaçlar içirerek iyileştirdim biraz olsun.. meyve önündeydi  bacısı diyor yenge sana iyi bakıyor ewet bile demiyor, dedim bu kadar zormu ALLAH RAZI OLSUN DEMEK, testi pozitif çıkarsa odaları ayırmayı bile düşünmedim, oysaki kaynanam damadı korona oldu kızı odaları ayırdı adamı odaya kapatmıştı, kızına hiç bir şey demezken, neden gelinlere öylelr bnm zoruma giden eşim, ne yapsam beğenmez ya çokmu çirkinim diyorum yoksa değer vermek zor olmamalı  nerde hatam var ama yok anlaşamıyoruz ama çocuklarım için daynmalıyım... Gerçekten saygının olmadığı yerde sevgide olmazmış adamın bana hiç saygısı yokki

11 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Nankör insanla geçinmek çok zor bacım ya Allah yardımcın olsun
(27 puan) tarafından
Amşn cnm ALAH RAZI OLSUN
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bide kedilere nankor derler insanoglu daha nankor iste 
(27 puan) tarafından
Gerçekten çok nankör. Ne yaptın diyor bana
tarafından
Zikkimin kokunu yaptim yat sismezine ozaman deseydin
0 oy
(205 puan) tarafından
Evet malesef çok çok nankör bu erkek milleti sen hizmet et karşılığında bir allah razı olsun bile demesin !!! 
(27 puan) tarafından
Demiyor ben söylendikten  sonra der ama içten gelmeyince olmuyor
(205 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Covid olursa anasına gitsin belki onu öldürür 
(27 puan) tarafından
Bişey olmaz onlara kayın pedrşm oldu kaynanam astım hastası kadına bulaşmadı tüm aile. Oldu ama o olmadı
(6,136 puan) tarafından
Valla öyle oluyor bende kaynatam ölsün diye bakıyorum hala yaşıyor gamsız
(27 puan) tarafından
Kız ALLAH seni ne yapmasın hiç. Güleceğim yoktu
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Eller kadir kıymet bilmiyor annem.... İnşallah senin kıymetini anlayacak bı olay gelir başına seni mumla arar....  Ezan vakti içten duamdir senin için 
(27 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol
0 oy
(48,634 puan) tarafından
birak surunsun dicemde çocukların var işte yazik onlara
(27 puan) tarafından
Zaten çocuklarım için dayanıyorum
0 oy
(2,130 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Haklisin saygi yoksa hersey nankorluk olur yapmasaydin der gecerr once saygi sonra sevgii  Allah islah eylesin bacii
(27 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol
0 oy
(42 puan) tarafından
Hepsi aynılarını bacım bende de aynısı var nankörlük kedilerde olur zannederdim
0 oy
tarafından
Nankör bacı boş ver 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benimkiyle de bu sabah bayağı kavga ettik ne işe yarıyon ki bütün gün oturuyorsyn dedi. Görürsün oturmak nasılmış dedim. Normalde evim temiz olur bugün hiçbir şey yapmadım yatagi bile düzeltmedim yerlerde oyuncak var yemek yapmadım. İsten gelsin bakalım tüm gün oturuyorum madem görsun
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Benim eşimde korona oldu odayı ayirdik sonra bir gün verdiğim plastik tabak yamulmuş da yemek yatağa dökülmüş bana senin yemeğine de tabagina da diye küfretti nankörler bacım malesef 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 217 göst.
24 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 231 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
0 oy
8 cevap 460 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu