0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Ne guzrl dedi sen bi kadinsin ayaklarin ustunde durursun devlete gidersin gerekirse valla cok taktir ettim bazi kadınlar korkuyor ediyor ya izlesinler gerçekten kadinlar herşeyin ustesinden gelir

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sunuda ekleyim direk devlete gidersen bukadar yardimci olmaz bu bi gercek egerki sosyal medyada yada televizyonda duyarlarsa adini ozaman destek yagar evini alir dayar doser maas baglar cocuklarinin egitimi ustlenirler bu demek oluyoki herkes ozel hayatini ekranda gostercekki yardim gelsin ben bunu bilir bunu soylerim devlete siginanlar oldu siginma evine giden komsum oldu 3kere gene dondu dolasti o nalet kocasina geri geldi cunku oralarda imkanlar kisitli tek olsa okey ama cocugun varsa hayat zindan 
(964 puan) tarafından
Canim benkmde bi kizim var 8 aylik  su an bende boşanıyorum cocuk varsa hayat zindan değil kadinlar kendilerin guvenmiyolar eger guvenseler herkes herseyin ustesinden gelir iste bu yuzden de adamlar her bildigini okuyor
tarafından
Cocuk varsa hayat zindan derken bebeye zindan canim anne nereye o oraya savruluyo anlaminda
(964 puan) tarafından
Evet kuzum haklisin o konuda ama kotu bi ailede buyumek varken tek bi kisi ile büyümek faha iyi
tarafından
Orasi oyle tabi kuzum ne diyim Allah yardimciniz olsun
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Evet bir Ece Üner iki Esra Erol 
(964 puan) tarafından
Gerçekten ama yaa kadinlar izlemeli
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum çok iyi konuştu çocuk doğurmak kolay anne baba olmak kolaymi değil bide o kadar çocuğa durumun yoksa yapmiyacaksin yani
(964 puan) tarafından
Aynn oyle 7 tane cocuk ne yaa ben anlamıyorum gerçekten
0 oy
tarafından
Devlet ne zaman kadına sahip çıkmış çıksaydı bu kadar öldürülen şiddet gören kadın olmazdı Esra Erol doğru diyor ama yasalar iş yapmıyor kadınlar da haklı birde sen baksaydin diyor biz nasıl korunacağiz diye düşünüyoruz 7' çocuk yapmışsın diyor sanki kadın kendi yapıyor adam hem tembel hem korunmamis .. bazen kadınlara hak veriyorum hayat herzaman yüzüne gulmuyor
(964 puan) tarafından
Orasi oyle ama simdi cogu kadin kendini cok ezdiriyor gercekten sadece kocasina değil kocasinin ailesi olsun kendi aileside dahil bence kadin ayaklarin ustinde durabilir 7 cocukta tabii tek basina yapmamis sonuçta
tarafından
İşsizlik var nasıl kendi ayakları üstünde durabilir iş hemen bulunmuyor benim arkadaşım sigortasız essekler gibi çalışıyor eşi uyusturucu bağımlısı polis seninlemi ugrasagiz kadın deyip başından savuyor adam arkadaşımın gırtlağını sıkıyor ailesine gideyim dese ailesini tehdit ediyor polis birşey yapamıyor iş imkanı yok bir iş buluyor işyeride kadın bu işe mecbur diye işyeride eziyor napsin bu kadınlar .. Allah'ın emaneti olarak bakınız eşinize diyen bir peygamberimiz var fakat kimsede iman İslam bilgisi olmadığı sürece dahada bozulacak bu dünya
(964 puan) tarafından
Iste bu duzen boyle gittikce boyle olcak kadınlar olarak ah bi boyle ayaklansak gerçekten bu kotu dunyad yasamak istemiyorum bende pislik bi dünya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 467 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 463 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı