0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,078 puan) tarafından
Aşı için Randevu alcamda kızlar, emziren annelere oluyormu bilginiz varmı 

10 Cevaplar

0 oy
(7,195 puan) tarafından
Aşının daha deneklik süreci devam ederken yaptırmayın derim bazı kesim doktor önerir iken bazısı asla önermiyor
(2,078 puan) tarafından
40 yaş üstü eşim oldu, 35 yaş üstü çıktı bende olayım diyorum ama yan etkileri oğlumda da olursa
(7,195 puan) tarafından
Riske atmaya değer mi sence ?
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Ben bugün oldum
(2,078 puan) tarafından
Birşey demediler mi canım, ben kendimden çok oğlumdan korkuyorum yan etkileri onada geçerse diye
(916 puan) tarafından
3 çocuk doktoruna danıştım 3u de olabilirsin dedi .
0 oy
tarafından
Geçen sene korona olan var mı diye soruluyordu şimdi aşı diye soruluyor çok şükür ya ☺☺☺
(2,078 puan) tarafından
Aşılama çok hızlandı, Allah sonumuzu hayır etsin, kısa zamanda kurtuluruz bu illetten
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben gecen hafta oldum 2 aylik bebişim var hicte birşey olmadı
(2,078 puan) tarafından
Yapılıyor demek
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Acele emeyin geled e emziriyor sunuz
(2,078 puan) tarafından
Aynen canım acele etmiyim, bir iki hafta daha bekleyim
0 oy
(795 puan) tarafından
15 aylik kizim var bende yarin olcam randevu aldim esime de cikti sukur cocuk doktorumuza danistim ben olabilirsin dedi 
(2,078 puan) tarafından
Oğlum 20 aylık, benimde eşim oldu, bana bu gün çıktı işte yan etkilerinden oğlum için korktum canım
(795 puan) tarafından
bende korktum doktora sorunca rahatladim canim emin olmak icin 184 u de arayip sordum kesin bir bilgi yok ama olmalarini oneriyoruz dediler
(7,195 puan) tarafından
Kesin bilgi olmadan böylesine hayatı bir meseleyi nasıl öneriyorlar yazık doğrusu
(795 puan) tarafından
kesin bilgi zaten vermezler kaldi ki diger tum asilarda bile boyle bir kesinlik yok canim ama sunu biliyorum corona cok daha beter bi hastalik bir defa gecirdim allah gostermesin kimseye
(795 puan) tarafından
bu gun oldum ilk dozunu bakalim herhangi bisey yok agri falan da olmadi sanki hic asi yapilmamis gibi
0 oy
(323 puan) tarafından
2 aylık bebeğim var cumaya randevu aldım sinovac olacağım yan etkisi daha az ve geleneksel bir aşı olduğu için.Aşı olmak korona olmaktan daha iyidir diye düşünüyorum 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kızım 6 aylık bı 6 ay daha olmayı düşünmüyorum ben 1 yaşına gelene kadar az emiyor zaten mama destekli besleniyoruz o yüzden riske atmak istemiyorum daha belli değil bebeğe olan yan etkisi birşey yaparsa demiyorlar yapmazda o yüzden ben beklemekten yanayım sütten kesene kadar
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım emziren annelerin antikorları sütten bebeklere de geçtiği çalışmalarla kanıtlanmış. Yani bebeğini riske atmıyorsun onu hastalıltan koruyorsun aşı olarak. Hamileyim ve aşı gelsin diye bir an ömce dua ediyorum. Keşke kızımı emzirirken de olsaydı bu aşılar
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben oldum bana sadece 24 saat emzirme dediler emzirirken de sağ at öyle emzir dediler hatta ben 6 saat bekledim kızım biberon mama almayınca dayanamayıp emzirdim sagmayi da unuttum o ara kızım hasta oldu  eşimde aşı ile alakasi varmı diye sordu çoçuk doktoruna doktor alakası yok anne de yan etki yapar ama çocuga geçmez dedi hatta nette bebeğe antikor geçiyor diye Bi şeyde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 142 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynoş (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 326 göst.
16 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

380,008 soru

11,375,502 cevap

34,860 kullanıcı

...