0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Neler yapabilirim menü fikri verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sebzeli tavuk  yap firında  mercimek çorbası  pilav salata  ortaya da hazır yufkayla börek yap cnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tavuk but al patatesli tavuklu tepsi yanında pilav birde çorba akşama da eşine tatlı aldır ya da kurabiye tarzı bimde olan pastalardan al miiisss
+1 oy
(964 puan) tarafından
Kuzum kalabaliksa eger kemiksiz tavuk pirzola al onu guzelce salca yag baharatla harmanla patatesleri falan guzelce diz tepsiye ustlerine domates  sogan ver fırına pirinc pilavı yap istedigin corbayi yap mercimek yap dicem kolay o cok ezogelinde guzel olur salata yap cacik yap havuc tarator yap bide hazir garnitür al rus salatasi yap yeter
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben yakın zamanda sarma fellah köftesi börek şekerpare trüf yapmıştım, çocuklar in de atıştırmalık felan koydum ortaya yanına binde patates salatası olabilir kalabalık olacaksa
(1,755 puan) tarafından
Ahh çok güzel menü teşekkür ederim ama minik bebeğim var bebek görmeye gelinecek kalabalık 4 aile için yemek yapmam gerek hem pratik hem ağır olsun istiyorum. Geçen gelenlere patlıcan kebabı pilav yaptım mesela kolay geldi dizdim geldiklerinde pişirdim ama hep aynı menü sıkıldım
0 oy
(205 puan) tarafından
Öğlenmi akşam mi gelecekler ona göre fikir vericem:)
(1,755 puan) tarafından
Valla öğle ama senede 1 geldikleri için akşam yemeği yapar gibi yapcam :)
(205 puan) tarafından
Mercimek çorbası
Et sote
Pirinç pilavı
Ortaya rus salatası
Birde tatlı yap :)
(1,755 puan) tarafından
Süpersin güzel fikir
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Kıyman varsa canım patates oturtma yap çok kolay. Önüne de yoğurt çorbası ya da ayran aşı çorbası havalar sıcak bu daha iyi olur. Tatlı olarak da şimdi magnolya filan yap mis gibi. Salata cacık tamamdır 
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım güzel fikir öyle yapayım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bezelyeli çanak köfte

Pilav

Kozlenmis biber misirli salata 

Tahinli patlican salatasi

Ezogelin corbasi
0 oy
(2,928 puan) tarafından

Benim özel gün menüm 2 tane var 

Lahana sarması cacık tavuk çorbası yanina revani 
Ikincisi de
Fırında tavuk but yanina yeşil salata limonlu sirkeli mercimek çorbası ve domatesli bulgur pilavı tatlı olarak ta her zaman şerbetli biseyler seçerim 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ezogelin çorbası

Sarma 

Yoğurtlu semiz otu 

Patates püresi yatağında mantarlı etli kavurma..

Kıbrıs tatlısı.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 182 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde ozge2626 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 269 göst.
11 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslankadini (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
27 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selmasncr (217 puan) tarafından soruldu

381,471 soru

11,420,805 cevap

34,975 kullanıcı

...