0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar Allah rızası için yardımcı olun ya kafayı yicez artık Co ugun ameliyat günü yaklaştı ama bize  emar için gün veriyolarmis sonuç içinde gün veriyolarmis nolur bı yardımcı olacak kimse varsa yardımcı olsun yarın gitcez hastaneye ta Kırıkkale de oturuyoruz ben hamileyim gidip gelecek arabanızda yok nolur varsa bı tanıdık falan bı yardımcı olun 

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Post uste ciksin
-Reklam-
+1 oy
(3,743 puan) tarafından
Siz hazırlıklı gidin oraya gidince güzelce durumunuzu anlatın rica edin belki yardımcı olurlar çok anlayışlı ve iyi personelleri var gerçekten güzelce anlatın durumunuzu ellerinden geleni yaparlar 
(285 puan) tarafından
Aradık sorduk kuzum ama gün veriyolarmis hemen yapmıyoruz diyolar napacaz bilmiyorum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canım emar sonuçları ayni gun cikmiyor genelde o yuzden ayri ayri tarihlerde veriyorlar, ben bir emara girdim aonucu 15 gun sonra dediler ama 8 gun aonra mesaj gelmisti telefona raporunuz hazir diye. Sen yinede gittiğinde durumunu anlat aynen yazdigin gibi belki bir istisna yaparlar
(285 puan) tarafından
Canım bizim emar değil film çekilecek böbrek rapor yazılacak sadece emar kadar kapsamlı değil yani ama orda yapılıyor oyuzden kısaca öyle yazdım canim
(6,978 puan) tarafından
Film cekildiginde sonuc aninda gidiyor doktora, sen sadece sonuc sirasi alip doktorun kapisinda bekleyeceksin. Ayni gun icinde bakıyor dojtor mesai bitmeden once gidersen canim
(285 puan) tarafından
.canım işte bu rapor yazılıyor farklı bisy yani böbreklerin fonksiyonunu ölçüyor bu cihaz onu röntgen gibi çıkıyor sonucu ama bide radyoloji uzmanının sonuç yazması lazim
(6,978 puan) tarafından
O zaman zor gibi ama bence bashekime gidin direk anlatin durumunuzu, baska yol yok gibi.
(285 puan) tarafından
Aynen canım çok saol
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tanıdık yokta direk bashekime çıkın durumunuzu anlatın 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yarajai (14 puan) tarafından soruldu
0 oy