0 oy
55 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13 puan) tarafından
Dolap uygulaması  nasıl oluyor. Aldığım zaman satan taraf kargolayinca mi para  onların hesabina yatıyor.  Ürün resimdeki gibi olmazsa geri yollayabiliyor muyum.   Bir urunu bikaç tane almak isteyen olursa satan istediğine mi gönderiyor. Komisyon  satan  kişiden mi alınıyor. Biraz uzun oldu. Şimdiden teşekkürler

2 Cevaplar

0 oy
(2,961 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bir urun aldin diyelim. Saticiya soruyorsun eksiği kırığı vs.var mi diye yok diyor diyelim. Anlaşıyorsunuz ya kargo ücretini o ödüyor ya da sen satin alıyorsun. Kargoya veriyor ürünü sana ulaştı diyelim. Bakıyorsun ürün temiz dediği fotoda göründüğü gibiyse onayliyorsun para saticiya aktarılıyor. Ama resimlerdekinden farkli birşey çıkarsa eğer onaylamadan iadeye yolluyorsun.

Ben genelde urun almadan once soruyorum. Hala satilik mi diye satilik derse aliyorum. Birden cok kişi almak isterse saticiya kalmis istedigine verir. Komisyon satıcıdan kesiliyor.
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevaplarınız için
(2,961 puan) tarafından
Rica ederim❤️
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
18 tllik urun sattın ya mesela 8 lirasını onlar aliyo sana kalan az bisi onceden iyiydi şuan sacmaladilar
(13 puan) tarafından
Yok su an ben alıcı tarafım.  Benden ayrı bir ücret alıyor mu dolap. Yoksa sadece aldığım ürünün ücretini mi ödüyorum
(22,071 puan) tarafından
Kargo oduyon 9 tl canim
(13 puan) tarafından
Peki teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde pikachu.53 (1,720 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
16 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrtbed (2 puan) tarafından soruldu

377,806 soru

11,307,921 cevap

34,738 kullanıcı

...