0 oy
130 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar benim saçlarım çok aşırı kuru birbirne giriyor surekli  bide mısır püskülü gibi kupkuru ya uzun bide ama cok yavaş uzuyor saçlarım cok kısa saç hic sevmiyorum acaba napsam düzelir boya mı istyor acaba boyasam düzelir mi yada coo aşırı boyamaktan saçı açmaktan saç ölü bir saç olmus 

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bakım yaptir ne boyamasi zatn boyadan yipranmiş keratin bakimi uygula saç serumlari kullan
tarafından
Ah ah kullanmadgm sey kalmadı ama keratin yüklemesi yaptrcam saçıma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Panten bakım yağı sprey çok güzel yapıyor.
tarafından
Bide onu deniyim :)
0 oy
tarafından
Doğal el yapımı sabun kullan bir müddet ilk başlsrda alışkın olmadıgı için prasa gibi olur ama sonra alısınca ipek gibş hem uzatır hem besler 
0 oy
(29 puan) tarafından
Şampuanın değiştir mesela benim saçıma elseve daha iyi geldi yumuşacık yapıyor sac kremi bile kullanmayı bıraktım bide vitamin ampulleri var badem yağıyla karistirdim banyoya girmeden önce diplerini sürüp 1 saat veya daha fazla bekletiyorum hep uzuyor güçleniyor yeni saçlar çıkıyor 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Canım elidorun pembe renkli olan şampuan ve saç kremini al banyoda 2 kere şampuanla 1 kere kremle durula çıkınca kurut saçını çok sıkı olmayacak şekilde ör bikaç saat beklet sonra aç bak nasıl harika olucak :D benimde öyle oluyodu 1 aydır böyle yapıyorum yumuşacık ve harika oluyo
(2,375 puan) tarafından
Yaa bende ona bayiliyorum kokusu mukemmel birde ışıl ışıl yapıyor saçı pamuk gibi oluyo  
Oyle bir anlattim ki  
Banyo yapasim geldi   :-))))
Hahajhjjk
(25,225 puan) tarafından
Hahaha yap kız yap :D elidor eskiden bana hiç iyi gelmezdi şmdi geliyo
(2,375 puan) tarafından
Dimi turuncu olanda cok guzel   :))))
(25,225 puan) tarafından
Evt kız onuda denemiştim:D
0 oy
(2,353 puan) tarafından

Kuzu kuaföre gidip boşa para harcama. Bak ben bunları aldım.  Ucunden birer tane sampuanimin içiné döküyorum. (Ampul yani) saçlarım hem hızlı uzuyo hem patlatıyor.  Hemde katismiyo.  Hepsini 20 liraya aldım.  Her birinin içinde 5 er tane var. 5 şampuan bitirirsin yani 20 lira ile. Ha bir de 1 su  bardağı suyun içine 1 yemek kaşığı nişasta koy kaynat.  Koyu bir kıvam alsın.  Onu ilit. Saçlarına sur. Bir kaç dakika beklet yıka kurula sonucu  gör. 

Bana dua edeceksin valla.

image

tarafından
Teşekkürler canım denycem
0 oy
(113 puan) tarafından
ben de geçen yaz denize gittim geldim aşırı kuruluk oluştu saçımda ve keratin yaptırmayı hep istiyordum senin de yapmanı tavsiye ederim çünkü en doğrusu canım ama açıkçası ben kuaförlere pek güvenmiyorum o yüzden evde kendim yapıyorum liquid keratin markasının kuru mat sert keratin bakım setini aldım tüm ürünlerin içinde keratin var ve rahatsız edicide kokusu tyok aksine çok güzel kokuyorlar
tarafından
Bencede kuaför lere hic gvenmiyorum hic
0 oy
tarafından

image

geçen gün buraya da attım bu resmi boyaya boyaya saçlarım yandı kestirdim ama mümkün değil taramak imkansız en pahali urunleri denedim mümkün değil yine taranmadı bu saç kremini aldım saç derisi ne de sürülüyor yağlanma veya kesinlikle kepek yapmıyor duş sonrası içinde pantenin bu yağından aldım ıslak saça iki pompa sıkıp sürdüm taraf resmen saçımda kaydı öyle bir parlattı ki ilk sürüşten sonra esşimi gönderdim bitane daha aldırttım head sholders krem 25 miydi neydi panten yağın tanesi 24 tü başka ürünlere boşa para vermeye gerek yok aetık bu ürünler favorim hem uygun hem fiyatına göre çok çok etkili 
tarafından
Süper denemem lazm benimde canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
3 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
29 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Deniz33 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 408 göst.
29 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu

374,721 soru

11,208,656 cevap

34,515 kullanıcı

...