0 oy
112 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (26 puan) tarafından
Ilk zamanlar dökülmesi normaldi aşiri degildi ama son 2 haftadir falan acaip dökülüyor ve kepeklendi. Saclarım kuru ve ince telli uzunluguda omuzlarmda kısa yani. Benimle ayni sac özellikleri bulunup kullanip memnun kaldiginiz şampuan onerisi varmı :/ 

5 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Bende aynı durumdaydım bebeğim dört aylık oldu aşırı dökülmeye başladı bendedim kel kalacağım şimdi altı aylık oğlum yavaşladı dökülme belirli bir dönem çok oluyormuş sonra normale dönüyor 
(26 puan) tarafından
Yaaa benimde kizim şuan 4 aylik
(47 puan) tarafından
Ben kan filan vermeye gittim hiç normal gelmiyordu saçıma elimi atmak istemiyordum baya araştırdım dördüncü ayda başlıyormuş altı yedi de yavaşlıyor benim şimdi dökülen yerlerde çıkmaya başladı
(26 puan) tarafından
Aa sevindim buna iyi bari ben hep böle gitcek sandım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir dönem benimde aşırı fazlalaştı sonra birden bire hamilelik öncesine döndü 8. 9. Ay arsında falandı bittiği zaman bazılarında 1 yıl sürüyor dökülmesi benim kullandığım şeyler fayda etmedi sadece şampuan saç kremi kullanınca artıyordu bende bebek şampuanıyla yıkıyordum 
(26 puan) tarafından
Ise yaradimi
tarafından
Azda olsa etkili oldu
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım kestirdim dün çok fazla dökülüyo 
(26 puan) tarafından
Kısa zaten benimki yaa hamilwyken kestirmiştim  7. Ayda falan
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Benim de ayni supurge tutuyorum arkama dokulmus oluyor geri surekli yere egilik durumda saç topluyom 
(26 puan) tarafından
Aynen yaa sinir bozucu
0 oy
(196 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürerdi canım malesef 
(26 puan) tarafından
Herkeste aynı sorun :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
2 cevap 104 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysenurbldk (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu

374,632 soru

11,204,918 cevap

34,507 kullanıcı

...