0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Israrcı insanları hiç sevmiyorum. Eşimin annesi bugün eşimi aramış. Araba üzerinde çalışıyor eşim. İş arasında gel hoşaf yaptım götür demiş. Neyse unutmuş bızımkı gıdemedı. Akşam arıyor. Şimdi çık gel hoşafı al dıye. Yorgunum trafık var desede kadın anlamıyor. Bi ton ısrar etti. Eşimde gitmedi. Israrcılıktan nefret ediyorum. Böyle karşımda daraltıyo adamı sinir oluyorum. 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunda ne var sizi düşünüp hoşaf yapmış terse çekilecek nefret edilecek ne var demek ki içine dert etti sevin bence umrunda olmayada bilirdiniz 
(169 puan) tarafından
Haklısın canım. Ya yorgun oluyo eşim. Onların orada trafik var. Acelesi yoktu ondan dedım bende
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sanada iyilik yaramıyo bacım. Israrı bende sevmem ama verdiğin örnek çok saçma. 
(169 puan) tarafından
Ama insan bir kere hayır deyince üstüne gidip hadi hadi diye ısrar etmek bence anlayışsızlık. Yorgun adam. Git gel 1 saat. Hoşaf ıcın ta burdan oraya gaz mı yakacak
0 oy
(7,779 puan) tarafından
Anne yüreği canım. Demiş bir kere gelmedi diye de üzülmüştür
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Ayni bnm kaynana :D annedir sonuçta evladini düşünüyor :)

0 oy
(48,734 puan) tarafından
benim kaynanamda telefona mesaj geldi gel bak.diye ariyo ust katında kaynimlsr.oturuyo ve onlar koyde bize uzaklar ☺️
0 oy
tarafından
Bi tane de benim başımda var. Dediği olana kadar diretir. Seni çok iyi anlıyorum kocamı sıkıştırmasına gıcık oluyorum.. altı üstü bi hoşaf yani yapılmayacak bir şey değil sen de yaparsın onu. 
(169 puan) tarafından
Düşünmesi güzel ama her konuda böyle ısrar ediyor ve kafaya takıyor herşeyi. Mesela kaynım işsiz diye aglamış. Yahu bu yüzden aglanır mı
0 oy
tarafından
Biz de biara oturmaya gittik dolapta karpuz vardı ben de hamileyim orda yemedik dönüşte aramş işte gördü yemedi beni arıyo eşimi arıyo ertesi gün bidaha dedm csnm çekse alırdım yok snra babası kapıya getirmiş :D bnde sevmem ısrarı ama deger vermese neden yapsn 
(4,716 puan) tarafından
Kuzum poslarımda kaynana ile ilgili post var uyarı atarmısın gizlensin
tarafından
Şimdi yorum yaptım dur atım
(4,716 puan) tarafından
Tamam canım benim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 504 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap