0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (187 puan) tarafından
Kızlar iki gündür içim nasil sıkılıyor anlatamam size geçmiyor ne yapsam öneriniz var mı acaba kendimi çok işe yaramaz hissediyorum resmen kayınvalidem ve kayinpederim diğer eltim çalışıyor onu el üstünde tutuyorlar beni küçümser gibi bakıyorlar çok kafama takıyorum bu durumu 12 haftalık hamileyim bu arada Allahın gücüne gitmesin bazen diyorum ki ne boş yasiyorsun ölsen yeridir napcam ben ya 

5 Cevaplar

0 oy
(187 puan) tarafından
Hamilelikte panik atak yaşayanlar bakabilir mi acaba kime soruyorsam panik atak başlangıcı var diyor yaşım 26 ama kendimi hayata çok geç kalmış işe yaramaz hissediyorum kalbim daralıyor 
(1,782 puan) tarafından
Canım ben panik atak hastasıyım gebelikte de yaşadım. Panik atak öyle hissetmekle olmuyor . Seninki kaygı durum bozukluğudur. Aktif olarak panik atak krizleri geçirirsin panik atak hastası olsan. Dua et ki öyle olma o kadar kötü bir şey ki . Resmen o atak sırasında ölmek istiyorsun çünkü o 1 dk kriz bile sana dakikalar sürüyor ayrıca etrafındakilere de zorluk çıkarıyorsun bu bu da cabası. Ayrıca panik atak başlangıcı diye birşey de yok ya panik ataksındır yada başka bir sorunun vardır. İnsanlar çok hevesli panik atağa ve depresyona anlamadığım bir şekilde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçmalama hamile iken ne çalışması hiçte takma kafana umursama... Ben çalışıyordum hamile olunca bir de ilk 3 ay sürekli istifra ettim zaten hemen işi bıraktım.. Hep mi hepsi lüzumsuz olur ya benim de aynı eşimin babası daha çocuk doğmadan, büyümeden benim çalışmamın hesabını yapıyor valla canım verdim cevabını sustum tınlamadım onlara ne.. Sana tavsiyem takma hiç.. 
(187 puan) tarafından
Kuzum benim okulum bitmeden evlendim suanda da pandemiden dolayı okul yok son senemdi aslında biticek gözüyle baktığım için evlendim aha yemin ederim aynilar ya benim eşim ilk çocuk ama kaynım önce evlenmiş ailenin ilk torunu olacak Allah nasip ederse öğrendiklerinde kayinpederim 4 gün konuşmadı 4. Gün ben aradım biz senin calismani bekliyorduk neyse hayırlısı dedi... 1.5 aydır bendeler zaten ayrı bunaldım tayinimiz çıktı ev tasiycaz ayrı bunaldım okul ayrı bunalttı bunların küçük görmesi ayrı bunalttı yemin ederim var ya yani nasıl hissediyorsun de içimin sıkıntısını anlatamam birde kanamam oldu hastanede yattım bir gün bir hafta oldu ama korku üstüne panik üstune daralma yani bıraksalar 3 gün ağlarım şuan ölsem üzülmem kendime ya o kadar kötü hissediyorum
tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki, okul için onlıne devam etmedin mi son senenmiş zaten
(187 puan) tarafından
Bizim uygulamalı dersleri kuzum uzaktan verilmedi uzadida uzadı yani bende bıktım artık sıkıldım iki senedir böyle 5 sene oyle 7 sene oldu yani artık uğraşmaya hevesimde kalmadı inan soğudum
tarafından
Sen destek al bence de ihmal etme. Hamilelikte daha alıngan ve duygusal oluyoruz. Bebeğinide kendini de üzme. Ama okul konusunda da pes etme derim böyle kişilikler yarın bir gün okulunu da bitiremedi der can sıkarlar.
(187 puan) tarafından
Çok haklisin kuzum cokkk... Rabbim hayırlı bir kapısını açsın banada benim gibi bekleyen isteyen bu tarz insanların karşısnda kalan insanlara da inşallah rabbim fırsat vermesin.cok teşekkür ederim kuzum çok sağol hakkını helal et ❤️
tarafından
Helal olsun canım sen de helal et. Amin herkesin gönlüne göre versin rabbim. Benim için de dua et zorlu sınavlarım var atanmak istiyorum artık. Sen de güçlü kal kimse için üzme kendini ❤️
0 oy
(3,836 puan) tarafından
hamilelikte biraz da hormonlardan dolayı hassaslasiyor insan. kafanı dağıtacak şeyler bul yürüyüş yap film izle 
(187 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah ondandır bir kaç arkadaşım ile konuştum panik atak başlangıcı olabilir hamilelikte bende de olmuştu dediler acaba psikolga mı gitsem şuan ölsem kendime üzülmem aileme bebeğime eşime üzülürüm kendimden nefret ettim resmen
(3,836 puan) tarafından
yani benim oyle bi sorunum olmadı canim. alınganlık, ağlama illa oluyor ama ileri derecede bi sorunum yoktu bence. psikologunda kötü bi yani yok sana doğru şekilde yardımcı olacak biri istiyorsan tabi ki git daha iyi hissedersin
(187 puan) tarafından
Hiç baş edemiyorum bu durumla hadi oyalanayim diyorum aklıma geliyor birşeyler surat kırk kat yemin ederim. Çok haklısın kuzum sanırım destek almam lazkm cevabın için çok teşekkür ederim hakkını helal et bu saatte yazdın o kadar
(3,836 puan) tarafından
ne demek canım helal olsun sende helal et hakkını :)
(187 puan) tarafından
Helal olsu. Kuzum ne hakkım var ❤️
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Panik atak. Çok fazla takıntı yapıyor canım. Takma kimseyi salla gitsin. Valla sende benim gibi olur. Çıkarsın. 29 yasında 59 gibi olursun. Ölüm care değil sakın onu düşünme. Karnındaki bebeğine odaklan. İnsan olsalar biraz sevinirler. Gelinini çalıştırmayı nasıl isterler yahu. Herşey para mı.. Allah ım kalbine ferahlık versin. Yazarken suan sabah ezanı okunuyor. Allah yardımcın olsun 
(187 puan) tarafından
Canım benim rabbim binlerce kez razı olsun inşallah senden. İnsanları takmamak elde değil ki huzur kaçırmaya birebirler
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Onlar a okdar değer vermişsin ki seni öyle görmeleri seni gerçekten değersizlestirmis onlar kim ki seni küçümsesinler silkelen kendine gel.. bebeğin olcakmis anne olcaksin .. 
(187 puan) tarafından
O kadar haklısın ki kuzum bu yorum beni kendime getirdi
(4,962 puan) tarafından
Çok Sevindim canım inan herşey bizim elimizde biz isterken bizi uzebilirler .. onlar için yaşamiyosun umarım hayatın boyunca mutlu olursun değer vermeyeni sende değersiz gör hatta görme hiç

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (1,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.