0 oy
888 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kizlar 20 yaşındayım 3 ay sonra 3 sene olucak evliliğimiz ama eşim kıskançlığından hiç bişey kaybetmiyo 1 kızımız var 21 aylık şimdide hamileyim 6 aylık ama eşimin kıskançlığı çok abartı dışarı asla çıkartmaz tek imkanı yok beraber gidersek asla camları açmaz arabada sıcak diyorum klimayı açıyor neden cami açmıyoruz diyorum  disardakiler seni görmesin diyo makyajı seven biriyim asla yapmama izin vermiyo sadece rimel bile sürsem sil diyo bı yere gidicegimiz zaman sürekli yüzüme bakiyo makyaj yapmismiyim diye zaten beyaz tenliyim ve yüzümde leke falan yok yüzüne bı şey surmussun diyo elle bak diyorum baktıktan sonra susuyo beni çok seviyo farkindayim ama bunaliyorum artık bu yüzden  tartışma çıktığında seni seviyorum sen zaten çok güzelsin kendini kime beğendirme ye calisiyorsunki diyo başkalarının karımı görmesini istemiyorum diyo WhatsAppa bıle profil koymama izin vermiyo zaten öyle fazla kimsenin numarası yok bende ama yok neymiş arkadaşlarımın kocası  onların telinden bakarsaymis bilmem ne falan daha buraya yazmadigim milyonlarca şey hem kendini yıpratıyor hem beni onu bu huyundan nasıl vazgecirebilirim acaba uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkürler

36 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Lütfen şunu kıskançlık demeyin ya kıskançlık başka bisey bu sanki senin sahibin gibi kısıtlıyor kıskançlık değil bu 
tarafından
Sen sustukça tamam dedikçe her yaptığına bu daha fazla yapar insan evindeki köpeğini bile  günde 2kere dışarı çıkartır senin hapis ediyor pislik ayyy sinir oldum ezdirme kendini sen kadınsın dünyaya bi kere geleceksin onuda evde oturarak geçirme sürekli
(12 puan) tarafından
Canim anlamiyo dün dediki sahil kenarına gidicez tm dedim bime ugradik bı şeyler aldık sonra kuruyemis falan aldık neyse bı baktım eve donuyoz eve yaklaşınca dedimki gezmeye gidicektik bana diyoki ben unuttum onu geri dönelim falan dedi ben kızdım eve geldik tripliyim hala bana diyoki seni yarında şoka götürcem dalga geciyo
(1,046 puan) tarafından
Banada kıskançlık gibi gelmedi çünkü bazı kaynanalar oğullarına bu aklı veriyo babaannemde öyleydi oğullarına karınızı yabancıların evine bırakmayın gitsin kimse onların yanına gelmesin babam çok baskı yapardı sende bi zamandan sonra artık dayanmazsin kötü birsey
(12 puan) tarafından
Kaynanam yanımda ona kızıyor biraz ama arkamdan söylüyor olabilir
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Böyle birini kusura bakma ama asla cekmem cnm..evliligi sadece aldatma ve siddet zedelemez yani bu tarz hastalik derecesinde kiskancliklar da zedeler evliligi..kimse kimsenin kolesi degil..senin tek basina markete vs.gitmenen asla karisamaz..bnce esin bi tedavi olsun cnku bu sadece kiskanclik olarak adlandırılamaz..ayrica onun her dedigini yaptığın icin sende de suc
(12 puan) tarafından
Yapmak değil canım aksi halde davrandigimda kavga ediyoruz ve aramız açılıyor daha da kötüleşiyor herşey
(3,901 puan) tarafından
Istedigi kadar kötülessin cnm bu kadari fazla cnku..aman aramiz bozulmasin diue diye köle olmaya gerek yok..daha yasin kac yani bu yasta eve kapanmk mantikli mi sence..bikac sene sonra psikolojinin ne olacagini tahmin edebiliyo musun peki..araniz bozulmasin diye kendi akil sagligindan olursun bnden solemesi..sonra ciksan da fayda etmez zatn
(12 puan) tarafından
Valla bı yandan haklısın
0 oy
tarafından
Allah'ım ne kadar gerizekali hicmi hastaneye postahane ye gitmiyorsun pazara bakkala esin sunu anlasın birkere yapmak isteyene kirk kilit vursan yine yapar yapmak istemeyende kapılar açık kalsa yapmaz
(12 puan) tarafından
İnan 3 senedir hiç pazara çıkmadım hep netten sipariş veriyorum zaten kaynanamla birlikteyiz evlerimiz ayrı sadece pazarı kaynanam yapiyo bakkala falanda gitmem yerinden bile emin değilim kargoları da o alir
(6,136 puan) tarafından
Yuh anasına kargocu da seni görüyor diyecektim de kaynanan alıyormuş. Millet de Dilan yüzünü gösterse diye ağzı açık bekliyordu tövbe estağfurullah Allah kurtarsın Bacim
(12 puan) tarafından
Bende öyle diyorum valla benim karımı benden başkası görmesin diyo
(6,136 puan) tarafından
Söz nisanda da böyle miydi
(12 puan) tarafından
nisanliyken söylerdi ama ben hep bildiğimi okurdum bana o zmn karisamayacagini biliyordu
0 oy
tarafından
Ayni yastayiz cnm bende 3 swnemi bitirip 4 gircem 2 cocugum var bende ayni swnin gibiyim en son profil icin tartistigimizda aldim suan uygulamada olan profili koyudum bak ikimizi yaptim dedim :D 
tarafından
Canim surekli tartsiyoruz bu konu yuzunden bende kiskancim ama onun kadar degil ona surekli diyorum ben bir sey yapmak istersem beni engeliyemezsin sen sabah cikip aksam geliyorsun benim evin icinde ne yaptigimi bilmiyorsun gormuyorsun kimse kimsenin namusunu koruyamaz diye ama gelde anlat iste yapmak isteyen insan eli kolu baglida olsa yapar hata bir olay bile var bunun hakinda surwkli kaynanam anlatir
tarafından
Adamin biri karisina givenmiyomus surekli dovup sen eve erkek aliyorsun diyormus adam bir gun ben evden cikmayacam  basinda beklicem demis kadin ses etmemis gidip hamur yogurmus gelmis esinin onunde durmus cok af edersin salvarimi indir demis tuvalete gitcem demis adam indirmis kadin gidip yoldan gecen bir adamla zina etmis gelmis kocasinin onunde durmus ve demiski sen benim namusumu bekleyemezsin az once sen kendi ellerinle salvarimi indirdin ben gidip zina etim demis ve sen gormwdin yani bir insan ne yaparsa yapsin kendi namusundan baska kimsenin namusunu koruyamaz bekcisi olamaz
(12 puan) tarafından
Haklısın cnm
(436 puan) tarafından
Kızlar nolur gencliginize yazık etmeyin valla çok üzüldüm ben yazdıklarınızı okudukça
tarafından
2 çocugum var biri 15 aylik biri 50 gunluk bide eskisi gibi dehil çok şukur kaynam felan kjziyor diye eskisi gibi gelmiyor üstume ailemde arkamda biliyor bunu
0 oy
(954 puan) tarafından
Bir psikolog a ihtiyacı var eşinin
(12 puan) tarafından
Sorsan hayır karımı çok seviyorum sadece bana Özel olsun istiyorum der sanki karısı esya
(954 puan) tarafından
Seviyorum kıskanıyorum bahanesiyle kendi istekleri ni uyguluyor bu kadar bencil olmaması gerekiyor onun da bunu anlaması gerekiyor
(12 puan) tarafından
Katılıyorum ama elden bı şey gelmiyor
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Esin kıskançlıktan çok öte paranoyak olmuş Allah yardımcın olsun aslında bir destek almalı ama onu da kabul etmez çünkü yaptığı ona normal geliyor 
(12 puan) tarafından
Aynen öyle ona göre herkes öyle olmalı eşine karşı doğrusu buymuş kapalı bı bayanimda hani açık da giyinmiyorum ona rağmen böyle
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Aynısı perde takıntısı var şuana kadar gezmye götürmedi hiç dışarı 1,5 senelik ewliyiz balkona cikarmaaz o varken cikmiyom zaten 
(3,754 puan) tarafından
Tül perde tam kapanacak aynen bazen unuturm diye hiç açmıyorum guneslikleri akşam kapatmayı unutursam diye
(12 puan) tarafından
Açık misin peki hani açık giyindigin icnmi diyo
(3,754 puan) tarafından
Yo kapaliyim
(12 puan) tarafından
Hm anladm cnm benimki basım açık oldugunda perdeyi kapat der bı de benimkiler tül değil stor perde
(3,754 puan) tarafından
Himm  anladim
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benim eşimde hemen hemen aynı dudagıma bakar yok ruj sürmüşsün yok parlatıcı sürmüşsün halbuki bişey de yok çocu seyi yavas yavas asıyoruz annemlerdeyim tek çıkıyorum makyajı aşamadık yoksa söylediklerini bende yaşadım hepaini aralıkta 4 sene bitecek
(12 puan) tarafından
Annemlerde kaldığımda annemler hariç hiçbir yere gitmeme izin vermiyor agriyo neredesin diyo annemlerdeyim diyorum emin misin diyo hani sanki bı yerlere gidip onu kamdiriyormusum gibi anliyo sinir oluyorum
(6,360 puan) tarafından
Kız benimki sürekli görüntülü arardı nerdesin diye yetöex annemi arardı neler çektim ben şükür konusa konusa bu sene düzelttim arabada ön koltuga oturtmazdı çok ley varda aklıma gelmiyo
(12 puan) tarafından
Off nedir bu çektiğimiz benimde arkadaşlarım var aramızda arabayla 15 dklik yol var gitmeme izin vermiyo beraber de gitmiyoruz ya o kızında kocası var kız sürekli geziyor çafelerde falan beni de cagiriyo ama bilmiyo ki benim bı öküzüm var
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Abartısız eşimi anlatmışsın market kapının önünde işten gelince birlikte gidiyoruz 6 yıllık evliyim gram değişmedi 6 yılda bir kere makyaj yapmadım alıştım artık 
(12 puan) tarafından
Ben alisamiyorum evlenmedn önce böyle bi hayatim yoktu o yüzden heralde sıkılıyorum sürekli dayanamıyorum
0 oy
(184 puan) tarafından
vazgeciremezsin malesef. benimkide surekli yuzume bakar disari ciktigimizda . gunes kremi bile sursem hemen farkediyor ne surdun diyor. evimizin yaninda firin var sirf ordaki adamlardan dolayi yollamiyor firina. evlendigimizden beri her sabah ise gitmeden aliyotmr ekmegi.  ve watsapa banada koydurtmuyor resim daha neler neler... mor renkli esofmanim var giydirmiyor disarida halbuki kalcami orten seyler giyiyorum uzun ama laf anlatmak zor
(12 puan) tarafından
Ben kapaliyim bı de canim hani onla alakasi yok evimizin hemen yanında park var kızım gitmek istiyo sürekli ama götürmem izin vermiyo heralde götürsem ve o beni orda görse kıyamet kopar sürekli kaynanam goturuyo kayinbabam goturuyo
(184 puan) tarafından
Allah sabir versin canim zor. umarim ilerleyen senelerde duzelir bir umut:/
(12 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Bu hapis hayatı ama bildiğin. Eşin aşırı abartıyo
(12 puan) tarafından
Aynen öyle kavga ettiğimizde neyin eksik diyo
tarafından
Gören de sokaktaki bütün adamlar sana aşık seni seviyo sana saldıracak sanır çok saçma
(12 puan) tarafından
Sacma ve ben artık dayanamıyorum
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Canım bunun adı kıskançlık değil hastalık paranoya hatta kesinlikle doktora gitmeli 
(12 puan) tarafından
Gelde ona anlat
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Off bune bunaltıcı canm kiskanlikta değil değişik birşey 
(12 puan) tarafından
Aynnen canm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bu kiskanclik degil eşin senin hayatini kisitliyor.
(12 puan) tarafından
Aynen öyle farkındayım ama napim elimden bı şey gelmiyo
(6,203 puan) tarafından
Ailenin bundan haberi var mi?Esin sorunlu psikolojik tedavi almasi gerekiyor normal bir durum degil cunku
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Okurken ben daraldım o ne öyle ya Allah sabır versin 
(12 puan) tarafından
Bı de beni düşün :(
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Allahım yemin ederim ki ben ve eşimi anlatın ben alıştım artık. 

Asla makyaj yok sen böyle güzelsin gerek yol boyaya diyor 

BİR MEZARLIĞA GİDİNCE CAMLARI AÇIYOR ÖLÜLER SENİ GÖRMEZ DİYOR 

Onun dışında herşey bire bir anlatmışsın :D

(12 puan) tarafından
Ahhhh ah
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil hastalık. Yazık ediyorsun kendine sen ayrı bir bireysin onun eşyası degil
(12 puan) tarafından
Benimki de az kaldı burda birine söylesem herşeyin var kocan seni seviyo böyle bı sebep için mi uzuluyorsun der
(9,247 puan) tarafından
Bunları bu adami
(12 puan) tarafından
Anlamadim cnm
(9,247 puan) tarafından
Bunalir insan demek istedim
(12 puan) tarafından
Hm anladm cnm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Herkezin fıtrat meselesi biraz abartı ama geçer inşallah seneler geçtikçe kendide oturaklasir   eşim benimde bişey surmemi istemez dışarı çıkarken ama diğer şeyler hiç uok onlar kendi elinde bu durumdan sıkıldığını şöyle uygun bı dille guvenmiyomusin bana de cevabı sana güveniyorum ama başkalarına güvenmiyorum olacak ama ne zmna kadr bu böyle devam edecek yani mağarada yaşar gibi çocuklar büyüyor dışarı çıkmak isteyecek  merak etme zamanla bu huylarindan vazgeçer ugrasamaz yani 
(12 puan) tarafından
Çocuklar çıkıyor kaynanam çıkarıyor her  zman
(2,330 puan) tarafından
Kayinvalidemler mi izin vermiyor
(12 puan) tarafından
Aslında kaynanam bana bı şey demiyo ama oğluna diyomu onu bilmiyom
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşin hasta kıskançlık değil bu canım
(12 puan) tarafından
Banada öyle geliyor
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Eşiniz profosyonel bi destek alsa iyi olur şahsi fikrim yaptıkları normal seyler degil. Kıskançlığın çok yada az sevmekle alakası yok. Kıskanan erkek kendine güvenmiyodur özgüven problemi yaşıyodur. Bunuda ancak tedavi olarak atlatabilir. Diger türlü size hayatı zindan eder. 
(12 puan) tarafından
Ediyor zaten sosyal hayatım sıfır diyorum ben varım diyor beni annemden falan bile kiskaniyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 482 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Hate8496 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,399 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 739 göst.
0 oy
41 cevap 1,271 göst.

377,970 soru