0 oy
1,400 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim beni aldatiyodu diyordum hep neler çektim  nler . Kac gündür konuşmuyordk. Çocuklarim in babasısn dedim ve böyle devam n edErsen  babam in evine  gide cem dedim.. ve ailesi de araya girdi :(((  nasl oldu ne oldu bilmiyorum belki çocuklar i kaybetme korkusu mu anlamadım. .. Bugün aradi hersey için özür diledi bi daha olmayacak dedi.. sen  ve çocuklarımız dedi hata yaptım affet dedi ve ben çok kararsızim ne diyeceğim i bilmiyorum ya ... napayım guveen gityi mi bi daha gelmiyor. ... Sans versem mi 2. Kez 

47 Cevaplar

0 oy
(5,467 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım iyi düşün iyi taşın herkes bilmiyo bir yapan ikinciyi yapmıyor gerçekten pişman olduktan sonra başta süründür emin ol pişman olduğundan burda bizlere kolay geliyo boşan bırak git demesi Rabbim kimsenin başına vermesin kendi hayatına göre karar ver bizler senin durumunu bilemeyiz çocuklarım var demişsin herşeyi düşünerek hareket et bi sinirle boşanırsın evet ama ya eşin gerçekten çok pişmansa Rabbim hakkında hangi yol hayırlıysa onu nasip etsin.
tarafından
Saol canım  Allah razı olsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Boşan. Kısa ve net.
tarafından
Cocuklar
tarafından
Al çocuklarını git kadın sığınma evine aldatılmak hazmedilmesi gereken bir durum değil sindirme gururunu da kendinide ezdirme bile bile o evde beklediğin için bir özrüne de affedersen eğer yine yapacak yine özür dileyecek affetmedigin zamanda ama ilkinde böyle yapmamıştın diyecek. Kendi hayatın kendi tercihin.
tarafından
Canm bede gitmek istedim. Söyle yen çok oldu  gidemedim cocuklar icn. Şimdi  şans istiyor.  Babası var arada bana  söz  verdi bilmiyorum ki
tarafından
Seni aldatirken de babası vardı değil mi? Bu adam aniden mezardan çıkıp gelmedi sonuç olarak. Ama dediğim gibi kendi hayatın kendi tercihin. Rabbim hayırlısı neyse onu versin inşallah
tarafından
Haklısın Allah razı olsun cnm.
+1 oy
(65 puan) tarafından
Biraz süründür hemen olmasin dilediği ;))
tarafından
2 hafta oldu e cevap vermiyom başka napabilirim
(65 puan) tarafından
2 bafta olmus kiz yeter da ama 1 yada 2 ay eskisi Gibi olmadigi ni anlasin pisman olsun
tarafından
Bnce bir 1 ay daha beklesin bir de gidince de 1 yıl surat yapsın
tarafından
Evde deyil zaten.
+1 oy
(119,275 puan) tarafından
benim dusumcem 1 yapan hep yapar affetmen ben 
tarafından
Affet micem zaten.  Çocuklar için şans versem mi belki hatasını telafi eder
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım burdaki cevaplardan etkilenip hareket etme kocanın pişmanlığını sen kendin gözünde görüyosan buna kendin karar ver burda boşan bırak yazması çok kolay ama bu hayati yasayan ve yasiyicak olan sensin o yüzden sen kendin karar ver 
tarafından
Napacam  bilmiyorum canm
(4,151 puan) tarafından
En mantıklı cevap
+1 oy
tarafından
1 yapan birdaaha yapar bu değişmez bişey canım çünkü kendi kendine diyor ne kadar yapsam çocuklar için yada kendi için beni kabul edecek diyicek böyle benim 3 çocuğum vardı aldattı affettim aldattı affettim en son çocuk peydahlamisti başka kadından şiddet desen vardı bizde 3 senedir ayriyim çünkü şiddet aldatma olan bi evde ne çocuk huzurlu büyür ne sen sağlam kalırsın 
tarafından
Haklısın
+1 oy
(3,046 puan) tarafından
Canım çocuklarını düşünüyorsun ama önceki postunu okudum adam çocuğunun onunde sana vurmuş. Siddeti affediyorsun da aldatmayi mı kafana taktın. Uzaktan soylemesi kolay diyeceksin belki ama. şans vereceksen bile çocuklarım için falan deme hiç. Çocuklarını şiddet gördüğün ortamda büyütmek en büyük kötülük olur.. Zaten eşinden koca olmaz da ama çocuklarının gözü önünde vurmuş çocuğun psikolojisi bozuldu demişsin. Böyle adandan doğru düzgün baba da olmaz. Üzgünüm ama gerçek bu.. 
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Bosan bile desek sn aldatılmayi kabul etmişin belli ki barışmak istediğin için de arkadaşın boşan dediği posta yapamam yazmışn üstü kapalı bize bişey demek düşmez artık
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Cocuklrin varmis bosan diyememm ama.bu kadar da kolay tamm.deme bir defa da yani
(4,152 puan) tarafından
Tabiki surundur canm.bir kerede sans verirsenn adamin aklina nasilsa bisey yaomiyo affediyo diyip seni hafife alir canm
tarafından
Aynen öyle canım.  Mesela ayrı yatınca deli oluyor bi yerlere yumruk atiyi kafayı yiyo  konusmayin ca deli oluyo
(4,152 puan) tarafından
Daha cok.vursun o kafasini beter olsun. Affetmee uzatt pismanliktan kafayi uesin
tarafından
Öyle yapacam  zaten.   Hassas noktasi dan  vuracam  deli olsn
(4,152 puan) tarafından
Suan ailenn yanndaysan gitme biraz kaĺ
0 oy
(354 puan) tarafından
Şans verebilirsin son kere ama lütfen hamile kalmamaya çalış canım kuzenim 3 tane bebeği var şimdi boşanmak istiyor bosanamiyor
tarafından
Yo asla getirmwm oda  istemez . 2 çocuk var zaten
0 oy
(27,348 puan) tarafından

İçinden geçeni yap bizlerin demesi ile olmaz Ama Rabbim korusun kimseye vermesin ben affetmem. Süründürürm genede affetmem o.bo.ku yiyen gene yer her daim yer. 

Sen eşini tanıyorsun ona göre de haraket et

tarafından
Kiz sen kayinvalidenle oturuyordun dimi
tarafından
Evet canım
(160 puan) tarafından
Canm nasil bi aldatma biriyle isi ilerletmis mi yoksa biriyle konusarakmi aldatti seni
tarafından
Konuşma vat sürekli cnm.
(5,467 puan) tarafından
Büyük konuşuyorsunuz büyük lokma ye büyük laf etme diye boşuna demiyorlar su an ki şartlar ile o zaman ki şartlar bir olmayabilir o durumu yaşamadan bilemeyiz nasıl bir durum olduğunu
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Hemen affetme bence evine dönsen bile süründür 
tarafından
Ben evdeyim o değil
tarafından
Canım dışarda olması da tehlikeli gelsin eve elinle gönderme adamı aynı evde olsun da yüzüne bakmazsin yine
tarafından
Babası ile gitms is icin
0 oy
(391 puan) tarafından
Şiddet ihanet hepsi var diyorsun çocuğunun önünde sana vurmuş daha ne olmasını bekliyorsun ayrılmak için ?
(790 puan) tarafından
Çocuklar için susulmaz asıl onlar için dik olacaksın bu hayatta kimse acından veya kocaszlktan ölmez cnm korkma ilk boşananda sen dglsn çocuk nsl biri olcak büyüyünce düşün
tarafından
Doğru diyosn cnm.
(391 puan) tarafından
İyi de çocuklar için daha kötüsünü yapıyorsun şuan bir kalarak o adamla
tarafından
CanM  ne  yapayım ki
(391 puan) tarafından
Ayrıl lütfen yazık o çocuklara
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım karar senin ama bir içinde hep şüpheyle yaşamak gerçekten zor buna dayanabilirsen ve inanıyorsan sözüne şans ver tabi ama ne biliyim 
tarafından
Valla bilmiyorum ki . Numara  değişecm sosyal medya silecem dedi
0 oy
(3,276 puan) tarafından
2.'yi yapan 3üde öldürür ben hep bunu derim ama karar senin sen yaşayacaksın Allah yardımcın olsun 
tarafından
Nsl yani
(3,276 puan) tarafından
2. Şansı verdin ya düzelmesi için 3ude daha büyük bir şey yapılır yapmasa da yine yapar demek istedim canım şiddette mi görüyorsun
tarafından
Anladim cnm  siddet vardı  evet.  Ama bana söz verdi. Yeminl er etti
(3,276 puan) tarafından
Tutabilir inşallah
0 oy
tarafından
Affetmek allah amahsus da güven ne olacak =/ çok zor allah yardımcın olsun bi yapan bir daha yapar alışmış kudurmuştan beter derler 
tarafından
Doğru diyosn cnm.  Çocuklar için
tarafından
Inşallah rabbim hidayet verir gerçekten pişman olur bir daha yapmaz rabbim evlatlarının yüzüne baksın
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Onu yaptina yapacana pişman et tabiki boşan bitir diyemem çocuklarınız var ama bitir onu yani bidaha uçan dişi kuşa bakamasin
tarafından
AramAlarına cvp vermedm daha  ne yapayım
(3,055 puan) tarafından
Bı sure daha verme yazarsa direk bakma wpten vs yazarsa görüldü bile atma kalsın öle sil direk mesajı durum vs atma yani at ama öyle acıklı şeyler paylaşma onsuzda oldunu bildir ona pişman olsun kendine de değişiklikler yap derim bence sitil olarka saç vs ;))
tarafından
YapacaM zaten cnm. Onu surundureyim biraz ;)
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canım senin bileceğin bişey istersen biraz daha pişman olsun anlasın kıymetini gitme niyetin varsa da
tarafından
Haklısın cnm
(2,126 puan) tarafından
Sağol kız anca kaybedince mi biliyorlar kiymetimizi ya yazık gerceketn
tarafından
BEn hep  düşünüyorum aacaba neyim eksikti o kadından ya anlamıyorum.  Benden güzel de  değil d
(2,126 puan) tarafından
Kız güzellik den değil pis kadınlar işte
0 oy
(407 puan) tarafından
Bacım aldatan insan bidaha  aldatr 
(407 puan) tarafından
Kız babangildeysen cagr gelsn orda ailen yaninda  bence yaptr yoksa inanma kız vala öyleleri bidaha yapr canm bnm
tarafından
NYo i  şehir dışında cnm.gelicem istediğin her şey yapcam
(407 puan) tarafından
Hm anladım cnm hakknda hayırlısı olsun ozamn
tarafından
Amin cnm
(407 puan) tarafından
Amin  tatlm
0 oy
(316 puan) tarafından
canım bu cok kotu bir durum bende yasadım 2 kez birinde hatta yemege falan gotrmus kadını ewden gittim geldı aldı akrabalarını topladı affet dedı bırdaha yapmıcam dedı cıdden bırdaha ya kalamadım gızlı saklı yapıyorsa rabbım gorsun ama cocuk olunca ck zor cnm ha deyince bosanmak beterin beteri war bıraz korkut burnunu surttr ama bosanma kuuzm anlasın sucunu bırdaha yaparsam bu kadın gider desın bilsin yanı ama bu sefer sans wer cnm
tarafından
Cok zor cnm. Ýasayan bilir gerçekten. . Çocuklar için mecbur ama bilmiyorum  napacam .. soyle bi şey var  kaduna para yedim ez asla
(316 puan) tarafından
bnm okuz de wermez kuzum ondan emınım mekana gıtmıs ler kadınla tanısmıs yemege cıkarmıs su konuda ıcım rahat etti az da olsa kabullenen bildim kanının yakaladım Allah askına sımdımı aklına geliyorum neden aramıon flan dıe ama gınede insanın ıcı almıo ona dokununca o anı aklıma gelıodu hep napcaz ben 2 sans werdm kuzum bebegm ıcın Umarim nordaha yapmazlar hos bnmkı ceza ewınde suan senın esinde akıllanır umarım
tarafından
İnşallah cnm. Eşim  konisuy o bi  kere de  grusmus  ama asla para yedim ez biliyim

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 663 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,052 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suskun kiz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 965 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,921 cevap

34,835 kullanıcı

...