0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlwr malum durumumu biliyonuz eşimin babası çok huzursuzluk çıkaran biri ne olsa ailemi arayıp söylüyor eşimde ne benli savunur ne de ağzını açıp iki cümle bişey söyler bir kzım var zaten eşimle de aramız limoni üç haftadır babamın evine geldim toplam 4 krer bile aramamış geçen pazarda kavga ettik mesajları zaten eski posta paylaşmıştım yani anlicağınız ne eşim ne de ailesi iyi değil ama ben yuvamın yıkılmasını istemiyorum ailemde bayrama kadar buradasın seni koaly kolay vermicez diyor onlar bir çözüm bulmayana kadar vermicez bende istiyorum ama ya evliliğim biterse ne yapıcam eşim okdr aile babası bir insan değil vurdum duymazın biri kızıma üzülüyorum siz olsaydınız ne yapardınız hani sizce düzlermi evliliğim artık hergün ağlıyorum mahfoldum ben 

12 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Ben su an bosanma asamasindayim kuzum eger bazi seyler varsa o evlilikt3 1 dakika bile durulmaz ben kuzumu aldim annrme geldim biraz zaman gecsin ise baslicam bi zaman sonra evimi ayiricam 
(479 puan) tarafından
Eşim bize sahip çıksa zaten yola girer ama umrunda değiliz
(964 puan) tarafından
Valla kuzum mutsuz bi evlilik ckcene hic cekm daha iyi
(479 puan) tarafından
Of of bilmiyorum babamın evinde de kalmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(694 puan) tarafından
Ah ah ne ayrıl diyebilirim nede annengilde kal zor bir durum bende hamileyim ve 1 haftadır annemdeyim aramıyor malesef Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
(479 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor evlilik ne gidebiliyorsun ne de kalabiliyorsun
0 oy
tarafından
Evliliğin çoktan bitmiş zaten canım mecburi devam ediyor bırak incelediği yerden kopsun
tarafından
Annenle baban sahip çıkar mı canım size
(479 puan) tarafından
Sahip çıkar ama bir kaç seneye gene evlendirirler ama ben bu şehirde kalmak istemiyorum herşey üzerime üzerime geliyor artık
tarafından
Ailenle konuş ben evlenmek istemiyorum çocuğuma bakın bende işe girim de
(479 puan) tarafından
Ailem çok baskıcı bir aile sırf kurtulmak için eveldnşm bırak çalışmayı dışarı bile çıkmama izin vermiyorlar
tarafından
O zaman zor canım işin Rabbim yardım etsin
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Hala seni sevmeyen eşinin peşindesin arkadaşın dediği gibi Aynaya bi bak istersen kızının huzursuz ortamda büyümesine nasıl musade edeceksin 

Anlamıyorum ya Boşanmak isteyenin ailesi sahip çıkmaz ailesi sahip çıkan boşanmak istemez 

Esin önemsemiyor istemiyor seni anlasana artık lütfen bi destek al bende kızını düşünüyorum onu sağlıklı yetistirmelisin bu kafayla ona da faydan olmaz 
(479 puan) tarafından
Ama ben eşimi çok seviyorum odkr koaly değil hemen hiçbir şey olmamış gibi davranmak bende isterim ailem yanımda olsun ama ailem çok baskıcı bir aile sırf kurtulmak için eveldnşm ama gene yüzüm gülmedi zor bir durumdayım
(6,136 puan) tarafından
Kuzum anlıyorum bütün postlarini okudum mucadele et şimdi eşyalarını topla evine git ama eşinin kafasını degistiremezsen herkese zarar verirsin buna kızın da dahil anlattıklarına göre Esin seni sevmiyor yada bunalttın nefes almaya ihtiyacı var
(479 puan) tarafından
Bir hafta oldu aramadım sormadım belki üzülür de pişman olur diye bende istiyorum eşim iiyi olsun ama sürekli ailesi herşeye karışıyor oda yoruldu bende
(6,136 puan) tarafından
İşiniz ya hakimlik yada hekimlik (psikolog) Allah yardımcınız olsun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Mutsuz bi ailede buyumesindense babasindan ayri buyusun.

Sen sec babanla ama surekli kavga olsn bi ev mi 

Anne baba ayri huzurlu bir yer mi?

Ki zaten bitmis yani duzelse simdi duzelirdi ailende arkanda tabi yine sen bilirsin
(479 puan) tarafından
Doğru  diyrusn ama eşim Bi düzelse herşey yoluna girecek zaten
(7,791 puan) tarafından
Postlarina baktim da sonunda sen timarhanelik olma dikjat et yeter
Surekli aglatan bı adam yani
Sen su an diyorsun ki kaktüse sarilmak istiyorum ama dijeni batmasın. Mümkün mu?
Yani bilmiyorum herkes kendi ceker ama o kiz mutsuz sevgisiz bi yuvada büyüyecek srn en son sabrini kaybedeceksin aglama krizlerine sahit olucak falan o cocuga yazik... Etraflica dusun ya duzel yada ben yokum de duzelmicem derse birak gitsin...
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla olaylara göre Sabra göre karar verilir. Ac lik fakirlikten bitirenler var mesela bana göre dayanılır aldtilma varsa bosanilir
(479 puan) tarafından
Aldatma yok yani görmedim sadece ailesi yüzünden bu haldeyiz
(9,247 puan) tarafından
Eşin bey de bitiyor herşey seni ve ailesini ayrı tutmayı bilmeli
0 oy
tarafından
Esin sahip çıkmıyorsa kimi bekliyeceksin canım eşin varsa sende varsın bak ne güzel ailen sana sahip çıkıyor bence ailenin sözünü dinle 
(479 puan) tarafından
Eşim ailesi yüzünden böyle yapıyor onlar sürekli huzursuzluk çıkartıyor eşim iyi ama arkamda durmuyyor hiçbir zaman
tarafından
Eşini fazla ezmisler anlaşılan ondan sesini çıkaramıyor
(479 puan) tarafından
Çok korkuyor anne babsından onlar yüzünden bu durumdayz zaten
tarafından
Aslında yapabilirse esin sizi alıp başka bir şehire gitseniz yerlesseniz ne güzel olur ailesi huzur vermeyen birçok erkek öyle yapıyor
0 oy
(119,237 puan) tarafından
bak ne guzel ailen sana destekmisde umarim duzelir ama duzelmezsede dunyanin sonu degil yipratma kendimi
(479 puan) tarafından
İnşallah düzelir eşimi çok seviyorum çünkü
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sen esinin umrunda degilsin ki ayni sekilde de bebegin.Kendinin de kizinin da hayatini mahvedersin devam ederek.Bir evliligin bitmesi icin illa aldatma ve siddete gerek yok.DUNYa esinin etrafinda donmuyor.Bosanirsan da orturup yas kuracak halin yok gider calisir,kizina guzel bir gelecek hazirlarsin en azindan
(479 puan) tarafından
Keşke herşeyii odkr kolay osla inşallah eşim düzelir tek umudum o
0 oy
(261 puan) tarafından
Bence kesinlikle kolay degil bazi imtihanlar dan geçmeden yoluna oturmuyor bazi şeyler esimi seviyorum diyorsunuz jol bol dua edin anlar Insallah en kısa zamanda hatasini
(479 puan) tarafından
İnşallah lütfen dua edin yuvam yıkılmasın
0 oy
(68 puan) tarafından
Bence bitmemeli eşinle oturup bi konuşsan bak sonumuz ıyi gitmiyor ya dizel ya sen yoluna ben yoluma de kızımızı düşünde araya 3 ncu girince zaten birşeyler yolunda gitmiyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Size önerim evliliğinizde artı ve eksi yönlerini düşünüp hauatınıza ona göre yönvermeniz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,026 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Merve_83 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.