+1 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından

Eşime arkadaşı tiktok acip baya birde takipci kazandirmis  işte benim haberim yok eşim kendi resimlerini sarkili koymuş falan 4 ay haberim yok neyse gordum sordum dediki para veriyolarmis da bizide paylaş ozaman dedim ayrıca bisuru kizi eklemissin dedim ben eklemedim dedi internetim olursa dedi senle kizimida koyarim dedi tmm dedim interneti oldu yapmadı bende ondan gizli baktım baya kızların videolarini beğenmiş bekar erkekler gibi  bende o sinirle bütün videolarini sildim o herseyini sildim kavgami ettim baristik ama hala kirginim 

23 Cevaplar

+3 oy
(44,603 puan) tarafından

Kalkmadı kökten su lanet tiktok:ermm:

(133 puan) tarafından
Kalkmadı evet okadar insan varki ben şok oldum
tarafından
Aynen öyle yemin ederim bir tiktok iki pubg illet şeyler
-Reklam-
+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Tiktok denen meret iğrenç bişey ya bence kullanmaması çok iyi olmuş 
(133 puan) tarafından
4 ay kullanmış bile
(2,523 puan) tarafından
Arkadan iş çevirmekten başka bişey değil yani

Afedersin ama kızlar kadınlar  şeylerini açıp hediye  istiyor iğrenç ötesi yani

Ben merak edip indirdim pişman oldum midem. Bulandı ya. Hemen sildim kesinlikle izin verme. Bide bunu senden gizli yapmışsa    asla müsaade etme
(133 puan) tarafından
Yapmış canım neyse sildik bakalım yine yaparsa eefolsun gitsin
+1 oy
tarafından
İstediğin kadar sil yapan adam her t0rlü yüne yapar. Allah ıslah etsin inşallah. 
0 oy
(601 puan) tarafından
oh eline saglik 
(133 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Oyle bir sey yok par afln verilmiyor.Parasi olmasi icin canli yayin acmasi gerekiyor eger canli yayinda ona hediye atilirsa pahali bir hediye o zaman para kazanir
(133 puan) tarafından
Onuda diyordu ama yapamadı yaparsa beni silsin ben niye yapmiyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Izin vermeyin tiktoka falan 
(133 puan) tarafından
Vermiyorum da geç gordum 4 ay kullanmış
(1,862 puan) tarafından
Farklı hesabı vardır onun sen o hesabı silsen bile yükler girer eve gelirken siler tiktoku
0 oy
(859 puan) tarafından
Benim eşimde aynısını yapmış. Traktör videolarını izliyorum diyodu bi baktım beğenilerine hep karı kız birsürü kızla takipleşmiş bune dedim ben beğenmedim eski bu dedi bide sildim demişti meğerse gizlemiş büyük bi kavga ettik iki gün küs kaldık sonra barışmıştık. 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Silmem çok iyi olmuş sakin sanada teklif ederse birlikte çekelim faln die asla kabul etme aileler yikiliyor bu yüzden .saçmalığın daniskasi yani
0 oy
tarafından
Benimki de bi ara yükledi evde hep müzik sesi ve saçma sapan vidyolar en son kavga ettim sildirdim
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Çok da iyi yapmışsın Allah bunlara akıl fikir versin 
0 oy
(205 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın tiktok uygulamasıda hiç masum değil kaç tane insanın yuvası yıkıldı 
0 oy
tarafından
Vala canim benimde esim sadece izleyiciydi ona bile izin vermedim jesinlikle karsiyim bu tiktok denen pis uygulamaya butun pisliklerin cogu ordan cikiuor zaten 
0 oy
(2,589 puan) tarafından

Tiktoku indirirenlere de izleyenlere de o saçma hareketleri yapanlara da akıl erdiremiyorum :getlost:

0 oy
(253 puan) tarafından
Vallahi çok iyi yapmışsın canım ne zıkkımsa bu tiktok komple kapatılır inşallahhhh
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ne gerek varki açıp resim koymaya
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Birde gülüm sadece tiktok mu pupg varya oyun Allah kahretsin kadınları erkekleri görsen varya hiç edep ahlak namus kalmamış. Evli bekar tanımıyor. Yapacak insan face tan instagraödan su savma sapan onlıne oyunlardan da yapıyor Allah kimseyi şaşırtmasın. 
0 oy
(155 puan) tarafından
TikTok kullanan nesilden birşey beklemem bu kadar ucuz bi platform ki. Saçmalıktan öte başka birşey değil. 
0 oy
(1,370 puan) tarafından

Benim esim ilk defa yujledigine cok kizdim sonra alismadan hemen sildi bidaha yuklemiyor:D

0 oy
tarafından
Bu telefonlar insanların yuvasını yıkıyor ya şeytanın yerine çalışıyorlar . 
0 oy
tarafından
Evli adamin tiktok la ne isi olur. Ergenler gibi. Kesinlikle yumusama ustelik habersiz 4 ay kullanmış 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimmm03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 192 göst.
20 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.