0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (1,737 puan) tarafından
Buyuk kizim 2 kizim olunca degisti. Ve doktor ten temasi kurun birlikte uyumayin . Bebekcilik oynayin dedi bu oyun diye aciklayin hadi bebekcilik oynayal deyip bezini degstryimus gbi yapin yada sen bebeksin yemegini ben yedireyim diyip yedirin. bu bir bebekcilik oyunu diye aciklayin oyun adi altinda onunda duygusal beslenmesini saglayin dedi. kardesi yokkem sinemalara giderdik kizkiza alisverise giderdik. Tatillere giderdik ailecek merkez oydu simdi 2si merkezimiz .  bebekle ilgilenmek zorunda oldugum icin eskisi gbi olmamiz imkansiz o yuzden yeni duzen sart. Saclarini tarayarak vakit gecirebilirmisim su siralar 2. Cocugu olan varsa lazim olur

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Simdi ben seyi merak ettim bebekcilik oynarken kizin buyidugunu hissetmeyip o bezden kurtulamasa nolucak onun ucin de sordunmu yavru kardesini kiskanip beze ve emzige tekrar baslayan var cunku 
tarafından
Cocugunun 6yasinda oldugunu soyleseydin baska fikirler verebilirdim az cok bilgimiz var oldugu icin paylastim bunlari senle 6yasinda oldugunu bilmeden yani ters olman bana farketmez zaten
(48,392 puan) tarafından
bende iki uc yaslarinda sandim bende ayni seyi düşündüm tekrar alisabilir tuvaletini ogrenemez diye
tarafından
Neyse pedagog ne derse onu yapcakmis arkadas zaten bosa cabalamayalim napim diye sormamis bide fikir vermeye gerek yok :)
(1,737 puan) tarafından
Dogru pedagog daha doğru bilgi verir diye düşünüyorum
tarafından
Aynen aynen
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ne kadar vakit gecirirsen geçir birinci ikinciyi kıskanıyor malesef bizde de durum aynı malesef
(1,737 puan) tarafından
Travmatik olmamasi acisindan ben önemsiyorum.
(3,729 puan) tarafından
Hepimiz önemsiyoruz tabiki ben onu demek istemedim sadece ne kadar ilgilensende kıskançlık bitmiyor demek istedim
0 oy
(48,392 puan) tarafından
kardesiyle ilgili ona gorevler ver bezini getirir misin yardimina ihtiyacim var sen benim destekcimsin gibi onu hep gururlandir. gelenler oluncada direkt bebege degilde once buyuge baksinlar.ilgilensinler bu cok etkiliyo buyukleri. ilk bebek sevilince kiskaniyorlar ablayi sevip kardesini sevebilir miyim diye sorunca bi daha takmiyorlar cok denedim bunu
(1,737 puan) tarafından
Bu dediklerin zaten yapilan seyler.  Ben misafir kabul etmiyorum eve  denemeye calisrim tekrar tekrar
(48,392 puan) tarafından
çocuklar cok.gozlemci babasida gelince buyugu sevsin oynasin yapiyodur onuda iste fikir olsun sana
(1,737 puan) tarafından
Yok kucugu seviyor direk  ben caktirmadan fisildayinca anca buyuge yoneliyor
0 oy
tarafından
Kızım 5 yaşında kardeşini aşırı kıskanacak hatta zarar verecek falan sanıyordum. Benden daha çok seviyor çocuğu ☺️ tam ters köşe oldum. Ama bebek doğmadan önce bir şeyler alıp kardeşin sana gönderimis dedim hep. Sonra doğunca da resimler yaptım abla kardeş yanyana falan. Bebeğin besigine koydum büyük kızıma gösterdim bak kardeşin konusamadigi için sana resim yapmış. Bu sensin bu kardeşin oyun oynuyorsunz dedim. Bebekle ilgilenirken mutlaka ablasını da dahil ettim. Kardeşin giyeceği kıyafeti senin seçmeni istiyormus çünkü tıpkı sana benzemek istiyormus dedim. Smdi o kadar bağlı ki kardeşine ❤️❤️
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Benimde biri 7 ysinda biri 1.yasinda.2 kızım var. Biz doğumdan önce eşimle ve ailelerle konuştuk. Herşey eskisi gibi devam edebilmesi için. Bebek eve geldiğinden itibaren kucağındaydi hep kızımın hiç esirgemedik dikkat ettik. Ve en önemlisi canım eşim kapıdan girer girmez hep büyükle ilgilendi. Lohusa halimle saklambaç bile oynadık kaç kez hep beraber. Küçüğü de o uyuyunca sevdik hep :) şuan ikisinide birbirlerine sarıp sarmalayip seviyorum. Şükür kıskançlık olmadan herkes herekese alıştı 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 651 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bilinmezz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 416 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu

377,358 soru

11,292,745 cevap