0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Esinizin ailesinden konuşmadığınız biri var mı? 

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimseyle derdim yok konusurum bazen gitmek istemem oda eringecligimden oda kuserler sonra kendi kendilerine barisirlar :)
(74 puan) tarafından
Kendi küsen kendi barışır diye laf var :)
(1,664 puan) tarafından
En güzeli...
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Eşim hariç hepsi  :))))
(2,211 puan) tarafından
Izmit
(118,484 puan) tarafından
dil din irk ayrimi diyince acaba yurtdisimi dedim
(2,211 puan) tarafından
Ben aslen karslıyım doğma büyüme istanbulluyum. Kürt olduğum için istememişler ama benim hic haberim olmadı. Düğünden sonra başladılar. Yok senden doğacak çocuk ne olacak vs aman dedim ben bunlarla ömrümü mü curutcem. :) en son düğünde gördüm iste birdaha da görmedim  :)) bir ara koronadan korkup ölecekler sandılar eşime pişmanlıklarını dile getirdiler ama hayattan büyük dersler aldim bir insan 7 sinde neyse 70 de de odur.
(3,552 puan) tarafından
Haha benim de eşim haric anne baba kardeşleri kardeşinin karısı konuşmuyorum.. Diğerleri ile de zaten Cook nadir görüşüyoruz. Bi tek eşim çıkmış o evden sanki adam olarak
(3,552 puan) tarafından
Çüş deseydin orta çağda mın yasıyoruz. Sen onları adam yerine koyup gelin diye gelmişsin de onlar seni kürt DİE mi istememişler. Yazık
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Hayır kimse yok hem ailesin hem sülalesi hepsiyle iyiyizdir
(74 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(568 puan) tarafından
Kaynimla konusmuom ve eşim bu yüzden benimle boşanma asamasinda
(48,087 puan) tarafından
kayni ne *** yedide bosaniyonuz
(568 puan) tarafından
Ya küfür etti aslında ortaya etti direk şahsıma değil ama nefret ederim ben öyle şeylerden tartıştık eşimle sen onun karısının yanında küfür edio musun die oda abartma filan dedi ne geniş insansın dedim bende sonra tartışma büyüdü bana s.. git dedi bende giderim dedim olay cigirindan çıktı bir aydır eşimle konusmuoz onlar yüzünden ya hep beni onun karısı ile kiyaslio nefret ediyorum o çok fesat paylaşmayı sevmio gitsek sürat aşar önümüze çayı koyar gider başka yerde oturur bende akşama kadar hazırlık yaparım elim işten çıkmaz hala onu övüyo bana bende olacağına bıraktım bitiosa bitsin
(48,087 puan) tarafından
gercekten gereksiz kisiler yuzunden gereksiz yere bitiyo evliligin esin cabalamiyo mu
(44 puan) tarafından
Ay çok kötü bir durumdasin gerçekten  anılarim depreşti.Biz 2 elti ayni evde yaşardık kaynana kayinpeder görümce.Ben küçük  oldugum için ve kültürlerini  bilmediğim  için  çok  saf gibiydim o seytan eltim ne derse yapardım ama bir süre sonra eşimle kavga ediyordum mesela dertleşmek için annemi aradığımı falan esime anlatıyordu,  kari koca arasina giriyordu bende eşime onun ne fesat olduğunu  anlatırken o ise  bana hala o eltim denen seytanı överdi.O mahlukat öyle  bir şeytan  ki insanlari kullanmayi yalan söylemeyi  iyi beceriyordu şak diye yalan atiyordu işin içinden  çıkıyordu.Neyseki ben bekledim bekledim bi gün foyalarini ortaya çıkardım.Esime de bana şeytanları övme dedim çok begeniyorsan gidip onun karakterinde birini bulsaydin dedim sonra o kalabalik evi terk ettim evi ayri ev tutana kadar gelmem dedim kurtuldum evim ayri kafam rahat :D
(1,120 puan) tarafından
Ahh bu kıyaslamalar zaten Allqh ıslah etsin
0 oy
(427 puan) tarafından
Esim haric hepsi cunku hepsi ayni sofradan yemek yemis 
(74 puan) tarafından
Esin ne düşünüyor bu konuda canim
(427 puan) tarafından
Ben gelmesinler ewime istemiyrm dedim oda sennkilerde gelmesin dedi tamm dedim ama suan bnm ailem hepte gelip gidiyor onlar gelmiyr cuunku esim biliyr een basindan beri onu sevmediklerini ondan uzklasmak istediklernj ve benm o syledigimi bahane ettiklerini
0 oy
(3,456 puan) tarafından

Görümceeem ile resmi olarak küsüm:D

Diğerleri ile canım isterse konusuyorum

(74 puan) tarafından
En güzeli seninkiymiş :D
(3,456 puan) tarafından
Paşa gönlüm nasıl isterse :D
(115 puan) tarafından
Hahaah resmi olarak
0 oy
(1,326 puan) tarafından

Eşim dışında sülalesini bile engelledim ne anası ne babası hiç kimseyle konuşmuyorum kafm çok rahat :D

(74 puan) tarafından
Kız nasıl yapıyorsunuz ya bana da öğretin
(1,326 puan) tarafından
Valla canım bana iftiralar attılar oda gördü ondan sonra dedm senin ailen bitti ne dirimi ne ölüme dedm komple aileyi engelledim dayıları amcasına kadar
(74 puan) tarafından
Kız sen va ya enişte seni seviyo belli :)
0 oy
(262 puan) tarafından
Eltim ve kaynım yüzlerini görsem kusarim o kadar iğrenç insanlar 
(74 puan) tarafından
Bende eltim ile anlasamazdim canim ama duzeldi aramizb
(3,552 puan) tarafından
Al benden de o kadar
0 oy
tek esimle konusuyom ben
(74 puan) tarafından
Çoğu böyle yazdı kız nasıl beceriyonuz hiç mi ır zır çıkmıyor
saglam kavga cikti snrda bitti gitti puufff oldu ☺
0 oy
(48,087 puan) tarafından
arada kusunce eşim oluyo☺️☺️☺️☺️
(74 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından
Hepsiyle konuşuyorm eşimle konuşmuyorm; ))))
(74 puan) tarafından
Haydaa sende bi başka tür çıktın canım :S
(1,664 puan) tarafından
Ahaha on numara yorum
tarafından
Niye ki :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Annesiyle kavga ettim kayinlarimi bana karşı doldurmuş kocasını doldurmuş kimseyle görüşmuyorum konuşmuyorum 
(74 puan) tarafından
Oyle insanlarla konusulmaz zaten hayat gecmez omur gecmez inan boylesi cok iyi olmua
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Eşim hariç bir hepsi desem yeri görümcelerle ağız ucuyla konuşuyorum mümkünse muhatap olmamaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Eşimle yaşıt teyzesi var onunla >.<
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 görümcemle de ne  ben ne eşim konuşmuyoruz 5 yıldır canım.
(115 puan) tarafından
Eşin hiç özlüyor mu aile ortamını yani konuşalım dediği oluyor mu bizde görüşmüyoruz da kasımda 2 yıllık olacaz inşallah şuan yaptıklarını gördüğü için hiç kendisi de istemiyor biliyor huzurumuzu bozacağını ama ilerde affetmek görüşmek ister mi acaba merak ettim :)
(7,118 puan) tarafından
Yok canım özlem cekmiyor. Kardeşleriyle konuşmamamizin sebebi kendileriyle alakalı benimle ilgisi yok.  Zaten küçük yaşta 13-14 yaşında ailesinin yanından ayrılmış okul için. Ondan dolayı da çok düşkünlüğü yok. Kardeşleri  kaç kere yazıp özür dilemisler ben sahit oldum ama asla barışmam, kardeslikten çıkarttım ben onları dedi. Ben konuş ya da konuşma demem kendi versin kararını.
(115 puan) tarafından
Yaa benimki de aynı yurtta kalmış hep zaten işte ama bazen üzülüyorum anne babası bile evlat ayırıyor belli ediyor canı sıkılıyor mu diye yani benim için mi diyor bilmiyorum ama ben evimin huzurunu bozmak istemiyorum diyor konuşmak istemiyor bende hiç açmıyorum konusunu ama hala arkamızdan ayrılmamızı bile bekliyorlar yani çok şükür biz iyiyiz inşallah böyle kalır herkes hep beraber olmuyor artık hayat böyle:)
0 oy
tarafından
Konuştuğun biri var mı deseniz benim için sayması daha kolay olur 
(74 puan) tarafından
O zaman konuştuğunuz biri var mı canım
tarafından
Sadece eşim oda zaruri şeyler olmadan konuşmuyorum şuan kendi memleketimdeyim
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Hepsiyle konuşuyorm ama uzaktan uzağa :) gereksiz samimiyetlr hoşuma gitmiyor çünkü.. 
(74 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun
0 oy
(3,774 puan) tarafından
Kimse yok herkesle konuşuyorum  ama hepsiyle de bi seviye var ama...
0 oy
tarafından
Hayır yok şükür iyiyim hepsiyle
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kaynanam ve görümcem ile konuşmuyorum. Görümcem şeytan kaynanam şubesi. Evime dahi sokmam ölülerine gitmem gelmesinler de. İftira meselesi. Eşimde bana asla karşı cıkmadı biliyor huylarını cünkü. Kafam missss :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 103 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 740 göst.
0 oy
37 cevap 409 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 645 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu