0 oy
499 göst.
Aile kategorisinde (3,552 puan) tarafından
Merhabalar herkese hayırlı geceler. Kızlar sizce aldatan erkek veya kadınların huylarında davranışlarında ne gibi değişikler olur. Yada nasıl davranılar... Bir erkek yada kadın karısını neden aldatır? Haydi yoruma heç uyku yok

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evde Leyla gibi liseli aşıklar gibi dolanjr
(3,552 puan) tarafından
Ahahhahha hiç gülecem yoktu kız Allah iyiliğini versin..
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Walla kuzum erkek olarak esim beni aldatti huyunda suyunsa asla degsiklik yoktu gayette ilgiliydi bana. Kadin olarakta kuzenim kocasini aldatti hatta yillarca baska baska adamlarla aldatmis esi duydu en son bosadi onuda bi gorsen kocam askim diyip yanindan ayrilmiodu esi ewdeyken kimsenin aklina gelmez yani aldatcagi. Kimi soguk kimi cok ilgili dawranio bnm gorduklerim ilgiliydi 
(932 puan) tarafından
Aynen oyle allah isla etsin walla
(1,175 puan) tarafından
Valla o kuzeninin aldattgı adam cok medeni bi insanmıs hemen bosamıs başkası Allah korusn neler yapıyor müge ablıda görüyorz bide birçok kişiyle aldatmıs
(932 puan) tarafından
Yani benim esim olsa kndimi ornek gostermek istemezdim ama inanki oldururdu beni coluk cocuk dnlemezdi ama adam 1 kokat bile atmamis. Bnm esim ceza ewinde duydu bu olayi birdaha gorustugunu konustugunu duyarsam bile mafederim seni onla bakkala bile artik gidemezsin dedi yolda yuruyen biri a bu kiz boyle yanindakinide oyle sanar dio biseyde diyemedim tmm dedm
(262 puan) tarafından
Sen niye çoluk çocuk düşünmeden onu öldürmedin peki. Kendide yapmış aynı hatayı
(1,175 puan) tarafından
Olması gerekende o zaten helal olsn o adama o kadn icin kendini yakmamıs aldatma muhabbetnden nefret ederm herkes eşine sadık olucak kadn erkek.... eger kuyruguna hakim olamıyorsa eşinden bosansın ne halt yerse ondan sonra yesin
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Nasıl anlaşılır bilemem ama evli olduğunu bile bile birlikte olan kadınları yakasım var. Bide diğer kadını aşığılamaları.. Adam pislik olabilir ama kadının kadına yaptığı ihanet hakaret beni daha çok öfkelendirir her zaman. 
(1,272 puan) tarafından
Bazı kadınlar çok rezil oluyorlar. Ne kadınlığına saygısı oluyor ne anneliğine. Kocasıyla birlikte olduğu yetmezmiş gibi arayıp hakaret edenler var. O edenlerde bulur inşallah.. Kimsenin yanına kalmaz. Düşmanımda olsa anneliğe sonsuz saygım olmuştur her zaman..
(3,552 puan) tarafından
Aldatılmak hem kadın için hem erkek için çok zor. Şahsen bende eşimi kaybetmekden değil o hissi yaşamaktan korkarım.. Arada sevgisi saygısı olan insan aldatırmı.. Madem öyle ayrıl adabınca ayrıldığın kişinin varsa çocuklarının hakkını ver sonra hayatına yoluna bak.
(889 puan) tarafından
Aylincim eski esim dediğin kişiden ayrıldın mi .tam anlayamadım affettim yazıyor bir yerde de eski esim demissin
(932 puan) tarafından
Ayrldim eskiden coktan ayrildim cnm iyikide ayrilmisim
(889 puan) tarafından
Bazıları evet affedilmeyi de suistimal eder.iyiki bosamissin
0 oy
tarafından
Erkekten bahsedeyim. Bazıları özelikle kaybetme korkusu olmayan erkekler: eve geç gelir. Telefonda şifresi olmasa bile rehberine erkek ismiyle kaydeder. cinselik yönünden, deliğin nerde olduğunu bile bilmez o derece uzaktır cinseliğe.ve soğuk davranır. Efren püften şeyler için kavga çıkarır. 

Kaybetme korkusu olan erkekler: şifre koyar yada koymasa bile erkek ismiyle rehberine kaydeder. 2. Olarak cinselik yönünden daha aktif olabilir çünkü kadının sezmesini engellemek için. Daha naif daha romantik olabilir buda bizim sezmemizi istemediği içindir. Kısacası bazı erkekler daha uysal olabiliyor eski huyuna nazaran daha çok sevgi gösterisi yapabilir. Kadınları bilmiyorum ben hiç aldatmadim Allahta göstermesin ama aldatıldım xddd
(3,552 puan) tarafından
Nerden baksan erkeklerin yarısından çoğu yapıyor bunu değil mi. Ben aldatılmadım ama müge Esra izlemekten bırde burda yorum okumaktan ruh hastası oldum galiba
0 oy
tarafından
Telefonun ekranı yere bakacak şekilde bırakır. Sen odaya girince panikler. Bunları farkettiğini belirttiğinde çok büyük tepkiler verir. Senden yüzlü çıkmaya çalışır.. 
(3,552 puan) tarafından
Sanırım biraz daha acemi erkekler böyle yapar. İşinde usta olanlar dikkat cekmekmemeye çalışır
0 oy
tarafından
Ya çok iyi davranırlar ya çok kötü cnm iki taraf içinde ama bı kadin asla aldatilmayi kaldramaz eğer ben öyle bişey yaşasam eşimi oldururum hem sewrek evlnym bide öyle yaparsa katil olurum galiba:))
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Sana en basit şeyi söyleyeyim eşimin arkadasi vardi karısından ve karısının ailesinden o kadar çok korkar ki;

Sonuç= Adamın 2. Telefonu var fabrika da onu Kullanıyor en son konustugumuz da 4 yıldır birlikteydiler sonra ne oldu bilmiyorum 

Babam da annemi aldatti sebebini sorduğum da annen ilgisiz akşamları hep erkenden yatıyor derdi bi taraftan haklıydı annem huysuz uykucu bir iş yapmayan biriydi kaktüs gibi hava ve suyla beslenen misafir sevmeyen babamla takılmayan biriydi. Bu babamı haklı çıkarmaz ama suçlar karsilikliydi ha ikiside değişti mi hayır sadece babam torunlarına ilgisini yöneltti 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
0 oy
5 cevap 274 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 381 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...