0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sorum boşanan kadınlara... Boşandıktan sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu olumlu ve olumsuz yönlerini yazar msnz? İyiki boşandım dediniz mi mesela? Maddi olarak nasıl geçim sagladinz? 

5 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Arkadaşım boşandı, öğretmen kendisi mesleğine devam ediyor. İyiki boşandım boşuna 7 senemi heba ettim der.. Benim de fark ettiğim mesela kendine bakmaya başladı, hayattan zevk almaya başladı gülüyor eğleniyor. Kendine geldi resmen 
tarafından
Aynı benim kardeşimgibi.
Oda öyle bosaninca daha neşeli daha bakımlı oldu. En azından kocasını hergün dusunmekten kurtuldu
(2,211 puan) tarafından
Arkadaşımın eşi birtek ona çektirmedi :( benim yakın arkadaşım olduğu için eşlerde kaynaştı. İdda batağındaydı. Ne yaptıysa kurtulamadı, parayı iddaya verir, oraya verdiğini söyleyemez yalan söylerdi. Sonra çok sıkıştı bizi arayıp bizden para isterdi. İnan ki kız eve gitmek istemezdi, bizde eşinin telefonunu açmak istemezdik :( bize karşıda hep mahçuptu. Çok şükür kurtuldu. Kızıyla müthiş bir hayatı var allah daim eder inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben 2 yıllık evliliğimi bitirdim çocuğum yoktu ailemin ynın gittim kafamda rahattı yani tekstilde çalıştım kendi parmı kazandım filan çok mutlu oldum ayrıldığına İyiki ayrıldım sonr şimdiki eşimle tanışıp evlendim Şükür mutluyum
0 oy
(12,589 puan) tarafından
20 yaştaydım boşandığımda üniversite okuyordum 

İlkokul öğretmenliği fakültesi.  Haftada 3 gün çalışmaya başladım maddi olarak oyle geçim sağladım 

İyikı boşandım derım hatta diyorum şimdi çocuğun olmuyor diye kovdular beni ailem de onlara destek çiktı. Üniversite bitince Türkiyeye geldim teyzeme protez tırnak eğıtımı aldım onun iş yerinde çalışmaya başladım kiz arkadaşım sebeb oldu eşimle tanıştım Beraber yaşadık çalıştık para bırıktırdık ben istemiyordum evlilik bi kere yanmişim benden beş yaş küçük eşim.  hamile olduğumu oğrendık memleketten evrakları istedık evlendik  çok şükür kızım 2 bucuk aylık oldu eşım sevıyo sayıyo  mutluyum kayın annem ilk torunu benı oturtmaya yer bulamaz yedıgım tabağı daha kaldırtmaz 

Şimdi diyorum iyikı boşanmişim iyikı kalmamişim orda her kesın lafını dinleyip kendımı ezdırıp 
0 oy
(496 puan) tarafından
Başıma gelmedi ama gözlemlerime göre sanırım en zoru çocuklu olup çalışmıyor olmak öbür türlü atlatırsın çocuk olunca bağı kopartamıyosun ve zor oluyor tabii boşanmaya engel değil ama zor kolay değil Allah yardımcısı olsun herkesin 
0 oy
tarafından
Çocuğun vars senin için çok zor olur ben ayrıym bosanmadim ama 10aylik bebeğim var üni sinavjna girdim kazandım tercih verdim sonuçları bekliyorum açıktan okuyacam kızım bir yaşına girdimide gidip çalışacam kizimida anneme birakicam çocuğuma bakınca zor çünkü kızım babasını tanımıyor yeni yeni tanıyor etrafındakileri anne dede baba kelimesini bizden duyduğu için söylüyor erkek kardeşimd baba diyor bilmiyorum yani çocuğum için iyiki diyemiyecem
tarafından
Post yukarı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 502 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
11 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu