0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Eşimi çok severdim önceden ailesinin onca şey yapmasına rağmen hep eşimi sevdiğim için iyi davranırdim hislerim o kadar sogduki ona karşı şuan il dışında 3 gündür yok inanın yokluğunu aramıyorum ... 

Arkadaş konusunda da öyle önceden ben hep arardım ben cirpinirdim şimdi arayıni arıyorum aramada umrumda olmuyo 

Sizce bu olgunlasmak mi yoksa bir şeylerin farkına varmak mi?

7 Cevaplar

+1 oy
(402 puan) tarafından
Zaten olgunlastiginda biseylerin farkina varirsin.ya da biseylerin farkina vardiginda olgunlasmis olursun.tecrube dedigimiz sey kalple baglantini kesip akilla hareket etmen, biz buyudukce kalbimizin kuculmesi...
(3,740 puan) tarafından
Çok haklısın
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
Arkadaşların konusunda iyi yapiyosunda kocan la ilgili olan sanki kocana karşı olan hislerin bitmiş gibi
(3,740 puan) tarafından
Evet bitti yani notr ona karşı buna en büyük neden De onun bana davranışlari
(12 puan) tarafından
Sana karşı kötü davranışlar mi gösteriyor
(3,740 puan) tarafından
Onun için aile sadece kendi anne babasından ibaret ailesi o kadar kötü şeyler yaptki , yaptıklarının tek bir savunulacak yanları yok hep ben mağdur oldum ama yinede beni gözü görmedi hep anne bana ona göre hersey
(12 puan) tarafından
Birlikte mi oturuyorsunuz
0 oy
tarafından
Adamına göre davranmak...
(3,740 puan) tarafından
Artık öyle
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Her ikisi canım büyüdükce insanları tanıyirson ne ne demiş Hz.Ali ... İnsanları tanıyan yanlızlaşır
0 oy
(189 puan) tarafından
aynı duyguları yaşıyoruz eşimle son zamanlarda çok büyük sorunlar yaşadık içim de ona karşı ne sevgi nede nefret var hiç bı anlam ifade etmiyor başka şehir de ailesiyle çalışmaya gitti önceden olsa özler dim onu ama şimdi hiç bir anlam ifade etmiyor çok çabaladım onun için herşeye sustum kaç kere kovaladı beni sevmediğini söyledi ama oğlum için sustum herşeye sonra her defasında özür diledi sıkıntılarından dolayı böyle yaptığını söyledi ama ben ondan soğudum artık benim  için  ne yapsa yapsın ki elinden geleni  yapıyor şu bı kaç gündür ama  bı anlamı yok benim için artık
(189 puan) tarafından
aynen öyle ne kadar iyi davranırsa davransın eskisi gibi hissettirmiyor bana o söylediği sözler yaptıkları aklımdan gitmiyor tekrar ısınamıyorum ona zamanla eskisi gibi olurmuyum olurmuyuz bilmiyorum
(3,740 puan) tarafından
İşte en kötü ikilem bu :(
(189 puan) tarafından
çok üzülüyorum bu duruma çok seviyordum işe gittimi saatleri sayardım hiç ayrı kalamazdım oda beni severdi diye düşünüyorum ama şimdi hiç bişey hissetmemek canımı yakıyor eskisi gibi olmayı çok istiyorum
(3,740 puan) tarafından
Çabalamak için de hevesimiz yok  :(
(189 puan) tarafından
aynen öyle zamana bırakmak en iyisi sanırım iki oğlum hayatımın merkezi artık
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Ben aldatanlar iste boyle boyle aldatiyor deyince sonra suclu oluyorum iste insanların sevmeye sevilmeye ihtiyaci var ve esler birbirine sevgi gostermek zorundalar bu bir gorev ve sorumluluk ama ilgisizlik olunca ister istemez bir sure sonra göz disari kayabiliyor. 
(3,740 puan) tarafından
Bana onca şey yaptı kaldıramayacak şeyler yaşadım ablası benim namusuma en ağır hakaretleri etti hamile iken çok fena düşmeme sebeb oldu o ne yaptı biliyo musun ablasını savundu  bana benim çocuğum hastaydi ailesi güle güle gidin hastaneye dedi yine ailesini savundu bana daha bunlar en hafifi inan aldatsa bu kadar canım yanmazdi emin ol ben yinede ailesine hizmette kusur etmedim ama İnan ki insanın da Sabri yoruluyo bir yere kadar tahammül ediyo
(2,282 puan) tarafından
Ailesi pek kıymetli ise evlenmeseymis beyimiz takma sende kendi hayatinu yasa hic birini takma esin dahil
(3,740 puan) tarafından
Bende dedim anana babana merakliysan git onlarla yasa diye çok yoruldum artık inan:(
(2,282 puan) tarafından
Boşver bacim kendi hayatini yasa sal gitsin o esini de belki oyle olunca kafasi yerine gelir
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Buyuyosn kuzum buyuyosun gercklerin farkkna variyosn zamanla kendini cok yipratmamayi ogreniyosn 
(3,740 puan) tarafından
Öyle aslında evlat dışında herşey boşmus onu öğrendim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 510 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde edaaaaq (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 780 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (577 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 604 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Canan34 (11 puan) tarafından soruldu