0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Kızlar teyzemde vitiligo var bilmeyenler icin( ciltte beyaz beyaz benekler) doktor strestn olmus demis 1 tane krem vermis sadece bunun bi tedavisi veya şunu kullandim iyi oldu dediginiz bi tavsiye ürün fln varmi?

8 Cevaplar

0 oy
(10,664 puan) tarafından
Bildigim. Kadarıyla yok teyzemde senelerdir var artık bembeyaz oldu diyebiliriz
(7,972 puan) tarafından
Yaa gercektenmi yuzünde fln da ciktimi
(10,664 puan) tarafından
Evet canım ilk göz altı ve agız cevresinden basladı yuzde vucutta da el. Ustunde. Hep günes kremi kullanacak
(7,972 puan) tarafından
Teyzeminde ayaklarinda bacaklarinda minicik vardi geçtj onlar ama bu seferde boynunda çikmis
(10,664 puan) tarafından
Yayılımı yavastır belki
(7,972 puan) tarafından
Off bilmiyorum ama çok uzuluyorum
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Benim musterim vardi ben gano urunleriyle gecirttim onda ki vitiligoyu baska da etrfaimda olmadiiig

(6,204 puan) tarafından
Evet kesin cozum dedigim gibi benimle iletisime gecerse cok daha iyi olur urunleri anlatmam acisindan
(7,972 puan) tarafından
Özele yaziyorum cnm bak
(1,575 puan) tarafından
Ürünün adı ne canm tam olarak amcama soyliym alsinda hani senin narano flan vermem doğru olmaz o yüzden senden alamam
(6,204 puan) tarafından
Market ya da eczanede satilan bir urun degil bu bayiden almasi gerekiyor ve beni sizin bile aramaniz yeterli illa amcanizla konusmama gerek yok eşi varsa o da arayabilir.
(1,575 puan) tarafından
Ya peki geçirme durumu ne smdi bı fotgrafta bakarak inanmak pek doğru gelmiyo bana biraz araştırmamız lazm isimini tam versen arastririm enazindan öyle sunarım önlerine
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Çaresi yok onun canm amcam vitiligo ve denemedigi hiç bişey kalmadi ilk başta sadce poposunda çok az vardı snra bütün vücuduna yayıldı senelerdir de öyle 
(7,972 puan) tarafından
Hadi yaa çok üzüldüm Allah şifa versin
Bn arastiriyorum Almanyada bi doktor tanidigimiz var ona sorcam insallah bi krem vs bisey söylerde gecer teyzem daha genç  bide
(1,575 puan) tarafından
Benimde amcam genç ya dha 36-37 yaşlarında flan
(1,575 puan) tarafından
Eğer bı çözüm bulursan yaz buraya canm
(7,972 puan) tarafından
Bak yukarda aydan foto atti
(1,575 puan) tarafından
Hii ona baktım da ürünün adını verse alır amcama soylerm de
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Post üste ciksin
0 oy
(337 puan) tarafından
Bende var çocukluğumdan beri tedavisi yok malesef aleovera diyolar onu ektim denicem bakalım belki bir ümit 
(7,972 puan) tarafından
Teyzeminki once ayaginda çikti kendi kendine gecmiş şimdide boynunda cikmiş seninkide kendi kendine geciyomu
(337 puan) tarafından
Bi ara geçer gibi oluyodu başka biyerden tekrar çıkıyor yani dediğim gibi kesin bir tedavisi yok malesef ışın tedavisi falan diyolardı bi ara ama o da kesin çözüm değilmiş benimki çok yavaş ilerliyor Allahtan
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bende var canim cocuklugumdan gelen birsey diz kapaklarimda var okula giderken cok hastanelere gittik kremler kullandim hicbiri fayda etmedi doktor demisti düzelme olmaz sadece yayilmasıni önleriz diye . Ve ben pes ettim cok üzülüyordum oyle duruyordu suan 25 yasindayim yayilmada olmadı ve 2. Oglumdan sonra kendiliginden düzelmeye başladı Allahin mücizesi halen var ama az canim sizede gecmis olsun kremler pek fayda etmiyor ya
(1,335 puan) tarafından
Cild hastaliklarin cogu sinir stresden geliyor genelde. Hormonlardan dolayida oluyor
(7,972 puan) tarafından
Aynn stres cok tetikliyo
0 oy
tarafından
Ablamda var gözünün kenarinda çıktı dr.biodermanin bı kremini yazdı geçmek uzere
(7,972 puan) tarafından
Hangi krem ögrenebilirmjsin cnm
tarafından
Bı sorayım buraya yazarm cnm
0 oy
(32 puan) tarafından
Evet benim tavsiye ettiğim bir sabun var
(7,972 puan) tarafından
Keçi sütü sabunumu
(32 puan) tarafından
Evet
..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.
8 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,956 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 180 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cocukbiranne (14 puan) tarafından soruldu

376,797 soru

11,276,218 cevap

34,665 kullanıcı

...