0 oy
485 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Anksiyete ile karıştırılıyor ama Anksiyete değil okb düşünce hastalığı. Dediğim gibi çevresinde ailesinde olup şifa bulan varmı acaba ? 

8 Cevaplar

0 oy
(55 puan) tarafından
Bende var ama şifası yok hiçbir çaresini bulamadım senelerdir özellikle evlendikten sonra hastalığım arttı giderek artmaya devam ediyor Allah yardımcım olsun eğer sende varsa senin de 
(55 puan) tarafından
Malesef esimin gecmisi
tarafından
Eşinin geçmişi seni mi hasta etti. Eşin nasıl?
(55 puan) tarafından
Esim de benim yüzümden hasta oldu
tarafından
Onda da mı var
(55 puan) tarafından
Yok o sinirden mide rahatsız oldu
-Reklam-
0 oy
(969 puan) tarafından
Geçmiş olsun merak ettim canım nasıl bı hastalık 
tarafından
Psikolojik rahatsızlık kuzum geçmişte kalan acı, sıkıntı, zihninde istemsizce düşüncelerin dolaşmasına sebep oluyor  engel olamıyor beyin her dakika düşünüyor ve yorgun düşüyor
(969 puan) tarafından
Yeminle bende var bu l zaman ben hasta. miyim
tarafından
Buna ben karar veremem kuzum doktor karar verir öyle hah tamam hastayım diyecek gibi bişey değil her saniye her dakika düşünüyor odaklanamıyor
(969 puan) tarafından
Hı yok o zaman dediğin gibi ben değilimdir teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım inşallah değilsindir
0 oy
(1,182 puan) tarafından
Önceden bi yere gidecekken tüm prizleri kontrol ederdim ama sayı ile mesela 5 kere priz 5 kere musluklar vs. Kapıyı kitler döner döner yine bakar sallardım bi de hatta yoldan dönüp bakardım.  Cüzdanım illa yastigimin altında olacaktı.  5 lira da olsa. Birini ben çağırdım ise evine dönene kadar başına birşey gelmesin diye dua ederdim.  (Bu tam geçmedi,  yemek getiren kurye vardı mi geri diye de düşünüyorm arada:) )şükür baya baya geçti zamanla hayat telaşına kapılıp gittikçe 
tarafından
Eşimde de baya geçmişti aslında bazı sıkıntılarımız var tetikliyor sanırım :/
(1,182 puan) tarafından
Büyük ihtimalle , Allah şifa versin ins. Hayat kalitesini baya düşürüyor
tarafından
Aynen öyle. Maaşı hacizli Bi türlü Bi çıkış yolu bulamadık zor geçiniyoruz. Karşı taraf çok vicdansız. Çok detaya giremiyorum eşimde bana mahcup oluyor ki asla kızmıyorum hatası yok çünkü ama işte çare istiyor olmayınca çok üzülüyor önemsenmediği için zoruna gidiyor
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Kardeşimde vardı.. psikiyatrist e gitmen gerekiyor ilaç veriyor düzenli kullanırsan iyileşirsin inşallah.. geçmişti ara ara tekrarlıyor tekrar doktora gidiyor doktor bir yol ciziyor. Tabi kendin de onemlisin bu noktada düşüncelere hakim olma konusunda ama ilaç tedavisi önemli benim gordugum.. 
tarafından
Farkındayım kendi başına çözemeyeceğinin. Neler yaşadık biz birlikte 1.5 sene boyunca. Bi ara çok güzel azalmıştı ama tetikleyen şeyler oldu işte öyle olunca arttı
(2,267 puan) tarafından
Yani ilaç bir süre sersemlik yapar hatta uykularını rüyalarını bile etkiliyirdu kardeşimin ama alışınca geciyor.. düzenli kullanırsa 1 sene 2 sene çünkü kısa vadeli olmuyor psikolojik sıkıntılar atlatacagini düşünüyorum .. hayat hep güzel gitmiyor maalesef inişli çıkışlı her iniste bu kadar kötu etkileyeceğini düşünsene kendine en büyük eziyet.. tamamen geçmese bile sıkıntılar baya diniyor
tarafından
Haklısın tavsiyen için teşekkür ederim Allah razı olsun
(2,267 puan) tarafından
Rica ederim inşallah bir an önce geçer sikintilariniz... senden de Allah razı olsun
tarafından
Amiiiiin Amiiin Amiiiin çok teşekkür ederim ❤ Rabbim tüm hastalara tez şifa versin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bu cok kotu bisey bende boyle takintili dusunurum hep. Hic vurdum duymaz deglm
tarafından
Sana Nerden geldi peki. Sebebi biliyomusun
(3,921 puan) tarafından
Bi yerden gelmedi kendimi bildim bileli boyleym
tarafından
Mesela eşime çocuklukta gittiği kurs esnasında olmuş doktora gitmiş ilaç kullanmış o zamandan yer etmiş
0 oy
tarafından
Esimde var 2 senedr ortaya cıktı kendini dsarlara atıyo sacma sapan seyler kurup dusunuyo benide cok yordu doktoru esine anlatma  bukadar bu kız bıkar boyle olmaz demisti hatta o derece cok analtyodu ama arkadaslaryla geziyo tozuyo eve gelnce derdi bana bnde artk bana anlatma arkadaslarna anlat diyorm
tarafından
Hemde ne donme Allahm dogru yolu gostersin ins
tarafından
Amiin inşallah Rabbimin yardımı seninle olsun
tarafından
Amim cnm Allah razi olsn❤
tarafından
Cümlemizden razı olsun ❤
tarafından
Aminn❤
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sen anlatınca bende de olduğunu düşünmeye başladım. Geçmişte bazı tatsız olaylar yaşadım ve aklımdan çıkaramıyorum. Uzduklerim, pişmanlik duyduğum bir sürü şey var. Birden aklıma geliyor herşey huzursuz oluyorum, zihnimi dağıtmaya çalışıyorum hemen. Keşke diyorum keşke... 
tarafından
Umarım yoktur çünkü çok zor
(7,118 puan) tarafından
Ben de ara ara oluyor böyle düşünceler canım,  bazen aklıma gelince ruhum daralıyor sanki.
tarafından
Bu ara ara olan bişey değil ne yazıkki her dakika oluyor. Sana biri bişey söylediğinde kafandaki düşünceden çıkıp karşındakinin dediğine odaklanamıyorsun 2 kere tekrar ettiriyorsun ben yaşamıyorum eşimden dolayı biliyorum artık  yani her an beyninde zihninde düşünce zinciri var istemiyor ama elinde değil çok yoruluyor çare bulamıyor ve sanırım tedavi lazım oda şu an çok zor
(7,118 puan) tarafından
Anladım  kuzum. Rabbim yardımcınız olsun insaAllah.
tarafından
Amiiin Allah razı olsun
0 oy
(10,578 puan) tarafından
Nasıl.bi hastalık ki o cnm 
tarafından
Uzun uzun anlatamam ki kuzum Google detaylı yazar bak istersen ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
22 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.
0 oy
6 cevap 505 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.

381,708 soru

11,427,219 cevap

34,987 kullanıcı

...