+2 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (1,466 puan) tarafından

Ya kızlar yok opme  yanağı  sarksin  yok mamayi  kes yok sen neyle besliyon  bunu bikdim  artık ya napim ac mi bırakım  neymiş  opmicekmisim  diyelim  zayifladi  yanağı  geri yerine  mi yapisiyor  opmeyle  yanak mi sarkar boş boş konsylr  patır patır cevabını veriyorum  ama her gören aynı şeyi diyor e olabilir ne olmuş yani zayıflar bole kalacak deil ya zayıf olsada zayıf derler sinirden  aglicam bakın  bi sizde 

image1 1hafta sonra 7 aylık olacak

image

40 Cevaplar

+1 oy
(262 puan) tarafından
Yürümeye başlayınca atar ki canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Emekleme doneminde zayifliyor cocuklar eskisi kadar almiyir masaallah bebisine
0 oy
tarafından
Anommm çok tatlı pamuk poğaça maşallah kimseyi kafaya takma sağlıklı olsun ilerde boylu ve zayıf bir hanım olur
(1,466 puan) tarafından
Insallah canim millete dert oldu valla
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Anam zauifliyo onlar yaşını geçti mi benim.ki de öyleydi doktor bile yanak olarak gelmiş dünyaya diyordu şuan zayıfladı sen millete ne bakiyom zayıf olsa bu sefer de zayıf derler
(1,466 puan) tarafından
Illaki zayiflicak  ama adami  deli ediyorlar uzuluyorum
(4,430 puan) tarafından
Boşver ne yapsan bı kulp bulacaklar o yüzden he de geç yoksa hayatı zehir eder herşeye takikirsan
0 oy
tarafından
Öyküyü  ver ben yiyim çok acitkim  ,maşallah❣
(1,466 puan) tarafından
Dikkatli  teyze  :D al ye
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Maşallah oyyy yerim onu op annesi bol bol öp. Opmeylede yanak mi sarkarmis ya. Emeklemeye koşup oynamaya başladığında illaki zayıflayacak
(1,466 puan) tarafından
Bende öle diyorum ama insana çok uzuyorlar
0 oy
(409 puan) tarafından

Anneme gösterdim resmi elifmi diyor aynı benim kızım gibi maşallah benim kızımda 7 aylık aynı böyle tombul ama hareketli zayıflar kalmaz bu tombulluk bol bol öpsen boşver :)

0 oy
tarafından

Oyy Maşallah öp benim için canım yanımda olsa ne mıncırırım onu yaaaa <3

0 oy
tarafından
Kiz normal bebek iste neyine laf ediyorlarki masallah bu arada
0 oy
tarafından
Ayyy masallah bin kere yaa kız zayıflar  gezmeye başladı mı gezince gdyo kilolar ya
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Anaaam pek dadli buuu az verde mincikliyim aayy
0 oy
(605 puan) tarafından
Maşallah çok tatlı kaç kiloki bebiş öyle diolar
(1,466 puan) tarafından
10 kilo canim
0 oy
(581 puan) tarafından
Valla Bi ayaklansun canım hiçbiri kalmaz elalem zayıf. Olsa kilo alsın kilolu olsa zayıflasın der diyeceğim o ki elalem der de der. Boşver şu prensesi ne hakla üzerler ya maşallah 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Maşallah canım Allah nazardan saklasin ağzı olan konuşuyor işte cevabını ver gec
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Kız masallah kac kilo bu =) cok guzel yaaa ben toplu cok seviyorum
(1,466 puan) tarafından
10 kilo canim
(10,947 puan) tarafından
Allahım masallah masallah ben cok seviyorum toplu bebek hele bacaklar. İçime sokasım geliyor severken
0 oy
tarafından

Yaa bosversene milleti, su yanakların tadını çıkar <3masallah suphanallah.

0 oy
(791 puan) tarafından
Maşşllh anne sütümü mamamı verysn Canım sen kıyabilyonmu buraya atmaya yanlış anlama RABBIM kem gözlerden korusun inşallah 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Gayet normal bence . Dışarıya kalırsan zayıf olursa bı ayrı dert kilolu olursa bı ayrı dert. Yürümeye başladım hele bu halinden eser kalmaz. Ne gıcık insanlar var anlis değilim. Bı ara benim kızıma zayıf zayıf derlerdi sonrada da  vay çok kilolu var nasıl aldırdın. Millete bakma anlayacağın. Maşallah bu arada Allahım esirgesin pek tatlı ❤️
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Nazar deger kaldir bence çoookkk tatliii yaaaa 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Öncelikle maşallah subhanallah Rabbım evladını bağışlasın canım. Benım kızım da o aylarda sadece anne sütüyle besleniyodu ve senın kızdan daha tosbikti inan bana doktor diyet verdı şok olmuştum ne diyeti dıye sütümü de esirgememi istediler iyiki dinlememişim 2.5 yaşına kadar emdi. Sonuç yürüdükçe boya attı kilo gitti ne yanakları sarktı ne bışey oldu bende vakumlu vakumlu öperdim üstelik.. Sen o boştan konuşanlara bakma 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayperi (79 puan) tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 585 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,910 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...