0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Yine dertlesmeye geldim inşallah bir gün burda bende mutluluğumu paylasabilirim o kadar çok isterdim ki bunu.

Kimsem yok Allah'a derdimi yanıyorum ama sizlere de anlatmak birazda olsun rahatlatıyor.

Evim kötü diğer postlarimi bilenler bilir.Yazin neysede kışın çekilmiyor.2 küçük çocuk o kadar zordu ki bu kış.Cok üzüldüm ağladım.Esime evi değiştirelim bak burda da kiradayiz başka eve de kiraya geçicez diyorum kabul etmiyor.

Az önce konuştum dedim 2 aya kadar karar ver oda kıyamet kopsada tasinmayacam dedi.

Paramız yok benim sadece 2 tane yüzüğüm var 2 bin falan ediyor şuan.Baska hiç bir birikimim yok başka türlü tasinamayiz çocuklarım ve benim rahatım için yüzükte gözüm yok benim satalım taşıyalım diyorum kabul etmiyor.Ben burdan bir kadınla görüştüğünü ve bu yüzden taşınmak istemediğini düşünüyorum yoksa bir erkek niye böyle inat etsin 8 sene oldu bu ev beni mahvetti burda ölmek istemiyorum vallahi çok yoruldum ya.Evi bir görseniz hak verirsiniz küf, böcekler,koku,dökülen sıvalar,tüten bacalar vs vs.Biz klima kullandığımız halde başkası yakmış bizim ev komple dumanda kaldı geçen kış gittik komşunun evinde kaldık çok uzuldum..Bu kışta aynisini yaşamak istemiyorum.

Bosansam ki boşanmayı cok istiyorum ama ailem sahip çıkmıyor kardeşim klinikten çıktı şimdi onu dusunuyorlar gerçi beni hiçbir zaman düşünmediler oda ayrı tabi.2 aylığına annemgil memlekete gidecek bende oğlum okula başlamadan bu meseleler hallolsun istiyorum ama olmuyor kafayı siyiricam.Kisin çocukları 15-20 günde bir yıkadım sırf hasta olmasınlar diye düşünebiliyor musunuz hangi cagdayiz biz hangi devirdeyiz düşünüp düşünüp kafayı yiycem bir akıl verin lütfen.

13 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Sen git kiyamet onun evinde kopsun
(707 puan) tarafından
Gidecek yerim yokki annem gel diyor sonrada vazgeçiyor hiç arkamda durmadı ki.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canim cok uzuldum
(707 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Alcan o evi basina yukicam mikrop adam yaa. Kendi ugrasmiyo tabii. Ailesine söylesen ses etmezler mi
(707 puan) tarafından
Yok valla buldum hatta gittim baktım tamam dedi 2 sene önceydi sonra birden vazgeçti bişey varda işin içinde ne var bilmiyorum.
(4,152 puan) tarafından
Alalalah bi sure takio etsene. Google gecmisine bak bi
(707 puan) tarafından
Bakıyorum ama öyle bişey değil bulunduğumuz yerden biri olabilir diye düşünüyorum çok iyi saklar yapıyorsa eminim.
(4,152 puan) tarafından
Ins dusundugun gibi birsey deildir
(707 puan) tarafından
İnşallah ama içim hiç rahat değil.
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun pis bir adamin vicdana gelmesini beklemek kadar kotu birsey yok. Anladigim kadariyla oturup konusulacak bir insan degil eşin. Yani ne akil versek ne desek boş
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.Yok konuştum olmadı güzellikle söyledim olmadı kavga ettim olmadı olmuyor ben ölmeden de rahat etmeyecek.
tarafından
Allah korusun sen niye öleceksin ya sana evlatlarina bunu layik gorenler ölsün
(707 puan) tarafından
Bende diyorum gitsin belasını başka yerde bulsun bana bela olmasın da ama yok illa beni deli edecek.
0 oy
(492 puan) tarafından
Ah ah aynı durumdan muzdaribiz bende oturduğum evden ve muhitten nefret ediyorum kışın ayri dert pisliği ayri dert temizlesemde pis bir ev allah yardımcımız olsun
(707 puan) tarafından
Amin canım senin de mi eşin tasinmiyor?
(492 puan) tarafından
Ben parasızlıktan taşınamıyorum esim baska kadinla yaşıyor
(707 puan) tarafından
Ah canım Allah yardımcın olsun senin durumun daha kötüymüş.
0 oy
tarafından
Işe girebilirsen iyi olur canım böyle bi durumda eşini de taniyoesan neden 2. Oldu onu da anlamam.. dikkat et 3 olursa işin daha zor
(707 puan) tarafından
İsteyerek yaptım oğlum yalnız kalmasın diye.Sadece umudum vardı geçen sene bu sene oda yok.
İse babamgile gidersem direk giricem ama bu evde çocukları bırakacak kimsem yok.
0 oy
(288 puan) tarafından
Bı kadınla görüştüğünü kendin gördün mü kuzum öyle yazmışsın ay insALLAH çıkarsınız
(707 puan) tarafından
Kaç defa denedigimi tahmin bile edemezsin ama konuşarak çözemiyoruz konuşmuyor bazen konuştuğunda ise bağırıyor konuyu kapatıyor bir sonuca varamadık.
(288 puan) tarafından
Evlendigin ilk günden berimi böyle yoksa sonradan mı böyle oldu umarım düzelir cnm ya
(707 puan) tarafından
İlk zamandan beri böyle ben kactigim için o zamanlar ailemle konuşmuyorduk bu yüzden gidemedim.İnsallah düzelir.
(288 puan) tarafından
Dua et cnm düzelir umarım
(707 puan) tarafından
Ediyorum canım inşallah düzelir.
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin kendimi yerine koydum da gerçektende insanı imkansızlık değil insanlar yoruyor yıpratıyor
(707 puan) tarafından
Amin vallahi öyle ben çözüm üretiyorum o sorun çıkartıyor artık canıma tak etti.
0 oy
(48,501 puan) tarafından
cilesini esin cekmedigi icin ona o kadar kötü gelmiyodur Alalh sabir versin canim
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.Evet o çekmiyor hiç biseyle uğraşmıyor küfü de ben siliyorum bocekleride ben temizliyorum yeri geliyor boya yapıyorum yeri geliyor evi ilaçlıyorum ama herşeyi ben yapacaksam koca niye var bide ben niye bunları yapmak zorunda kalıyorum oda ayrı bir dert başka eve çıksak olmayacak böyle sorun ama o kalın kafası almıyor
(48,501 puan) tarafından
böcekleri ayakkabisinin icine koy
(707 puan) tarafından
Güzel fikir aslında ama öyle çok dert edeceğini sanmam ama deneyebilirim:)
(48,501 puan) tarafından
esimde çoraplarını oraya buraya atmaya baslamisti yapmiyodu oyle rahata baglamisti terliklerinin icine koydum artik her yere koymuyo☺️
(707 puan) tarafından
Ahahahahah :) mantıklı ya dur bakalım böcek bulup deniycem :)
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bol sabır versin sana 
(707 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.Vallahi bende bütün gün Allah'ım sabır ver diye geziyorum çekilecek dert değil.
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sen çalışmıyo musun adamın elinde para yoksa napsın ki başka eve geçecek para da yokmuş canım yüzük satıp ev değiştirilmez kusura bakma ama düşüncen saçma bir de senelik sözleşme yapılıyo her sene yüzük satıp ev mi değişçeniz
(707 puan) tarafından
Canım durumumuz senelerdir aynı zaten değişen bişey yok.Ben anlamam o işlerden bişey yapmaya elim yatkın değil.Bizim ev sahibi kimseyle sözleşme yapmıyor zaten biz aynı yerde 8 senedir oturuyoruz.Ben korktuğu için değil başka sebeplerden taşınmadigini düşünüyorum.Neden inat etsin ki bu kadar.
(1,501 puan) tarafından
Bilmem ama başka yere de taşınsa görüşürdü biri olsa kadın
(707 puan) tarafından
Demekki yakında ki yanından gitmek istemiyor gibi geliyor bilmiyorum ya çok karışık bir durum.
(1,501 puan) tarafından
Yok be uzak olsa görüşmicek mi kafanda kurma canım bence eşin korkuyo senin geçim zor
(707 puan) tarafından
İnan eşimi biliyorum o yüzden içime doğuyor sanki.Gecimimiz zor ama bu evde yaşamak daha zor.
0 oy
(152 puan) tarafından

Diğer postlarından  okudum geldim bu postada seni ne kadar iyi anliyorm bir bilsen ahh :( ama nr mutlu ki sen tasiniyon

(707 puan) tarafından
Ay canım benim sağol okuduğun için.Ben 9.seneye girdim evlilikte daha yeni ilk defa tasinicam.Sen kaç senedir tasinamadin senin halin neden benimle aynı anlat istersen acilirsin.Damdan düşenin halini damdan düşen anlar derler ya aynen öyle.
(152 puan) tarafından
Yok canm bnm ilk evim deil 2. Bu ev ilk evim seninki gibi soğuk ve rutubetten dolayı bura taşındık cocugum hasta oluyordu azdaha esim bnden fazla istedi hatta. Ama bu evde 2+1 ve dar komsular birbirinden beter bir senedir ev ariyom gecn sene ailesinin yüzünden  kaldi bu sene hamileyim kesin tasinacaz diye toplandm doguma bir ay kaldi evi tutmuyo topladığım eşyayı yerleştirecem yabi bilmiyorm herkez 4 4luk evde bense eski bi ev
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Canım zor gerçekten inşallah bulursun çaresini.. peki nedenini söylüyor mu yani direk.kestirop atıyor mu? O görmüyor mu evlatlarının durumunu? 
(707 puan) tarafından
Tasiniyoruz canım bu eski postum.Sonunda Rabbim acıdı bize cuma yada cumartesi günü tasinicaz nasipse.
(1,664 puan) tarafından
Eneee E ben nasıl okudum bunu ... özür dilerim tatlım yaa. Buarada baya sevindim maşallah diyiim ;))
(707 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun.
Olsun kız ne olacak bende bazı eski postlari yeni diye okuyup yorumluyorum :)

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,385 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,641 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 844 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Posedion (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 83 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 738 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mursi (522 puan) tarafından soruldu

378,339 soru

11,324,322 cevap

34,775 kullanıcı