0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar esimle tartıştım baba evine geldim 1 haftadirli burdayim eşim beni WhatsApp dan engellemiş bende kızımın fotografini falan paylasmiyorum hiç şey yapmıyorum engeli kaldırmadi hiç mi bu adam hiç mi karısını çocuğunu kızını özlemez ilk çocuğu bide anlamadım 

10 Cevaplar

+1 oy
(14,080 puan) tarafından
Sende onu engelle bence o takmıyorsa sende ona aynısını yaşat yaşat ki senin değerini anlasın 

Yoksa gitti perişan oldu bi hafta dayanamadı kafasını yaşamasın yoksa hep aynısını yapar 
(42 puan) tarafından
İşte ben sessiz kalıyorum eşimle kavga etmişim kaynanam bir kere bile aramadı onlar yüzünden bu haldeyiz birde demiyor kızım ne yapıyorsun ne ediyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Essek gibi de ozler. Ama gurur daha ağır basmış 
(42 puan) tarafından
Öyle olur mu ya aklım almıyor insan ailesi konusunda gurur şeref yaparmi
tarafından
Yapmaz yapmaması lazm ama işte bazı garip huylular öyle ne yazikki
(42 puan) tarafından
Aynen valla sağol canım
0 oy
(136 puan) tarafından
adam dan adama degisir canım o durum benim babamda beni yıllarca görmedi ilk tek kızıyım
(42 puan) tarafından
Nasıl dayaniyorlar bunlar
(136 puan) tarafından
valla bilmiyorm baba var baba var iste bosver oyle ilgisiz biri hic aramasın daha iyi benimki yıllar sonra geldi psikolojimi bozmuştu
(42 puan) tarafından
Boşver aynen valla sağol canim
0 oy
(1,686 puan) tarafından
Allah öyle adamları yerle bir etsin inşallah ya kuzum k.bkm vallahi evlat ya nasıl cigersiz bu adamlar Bizim bir akrabamız karısını atlattı şerefs..iz kadincagiz iki çocukla kaynana evinde bir de daha hiç aramamıs iki çocuğu da rahatsız bir de düşün
(1,686 puan) tarafından
Ne bilim kuzum ben yavrumu iki dk kaynanama anama bıraksam acaba rahat mı değil mi diye deliye dönüyorum erkekler cidden duygusuz yada varsada bizi bulmamış
(42 puan) tarafından
Ben de öyleyim bu yüzden nasıl dayanıyor diyorum kendimce demekki gururu ağır bastı
(1,686 puan) tarafından
Gurur değil cnm bu umursamazlık güya seni cezalandırıyor afedersin essek gibi yalvarıp dönecek misali çünkü yaşadım bende kuzum kartıma kadar iptal etti bnm Şeref yoksunu kocam burada o dönem yazamadım demin postları ni okudum ev içinde değilim ama üstünde oturuyorum kaynanamla olmuyor alışamadım yapamıyorum gidelim dedim yok buraya gelin geldin burda öleceksin dedi edemedim annemin evine gittim artık vurmaya ezmeye başladı her gün tartışma kavga inan cüzdanım da sadece 50 TL var beni çuval gibi attı yavrum la iki gün kaldım olmuyor annemin geliri yok rahatsız ablam sürekli bişey diyor napim geri geldim şimdi sürekli küfrediyor küçümsuyor ama yavrum için katlanıyorum
(42 puan) tarafından
Postlarimi da okuduğunuza göre sizce ben ne yapmalıyım eve gitsem çocuğumun benim pskolojim bozuluyor kızım anneannesinin kucağında çığlık attı o ki ilk defa görmemişti sürekli 1 odanın içindeyim kaynanam atılgan bir bayan değil hiçbirsey bilmiyor bilsede yapmıyor yapmak istemiyor pek benim iyiliğimimi düşünüyor bilmiyorum ama bana sürekli sen git kızına bak diyor ben ise yapmayı seven bir insanım atilganim ama olmuyor benden büyük akıl veremem agrina gider bir süre sonra ev desen ben elektirik süpürgesine veriyorum vermedigimde evi *** götürüyor afedersin yemeği yapıyor bazen oluyor beğeniliyor bazen begenilmiyir ben yapsam kızım küçük bakan yok ya kadın çocuk bakmayı bile bilmiyor çocuğu bıraksam olmaz eşim diyor anneme verme kıza bakmaz sen bak diye ben bir ev hanımıyım sürekli oturamam zaten hasta oldum sence ayirmakla haksız mıyım
(1,686 puan) tarafından
Söyle söyleyeyim sana kuzum bak ben annemin evine gittim dedim ya çuval gibi attı bizi neyse iki üç gün kaldım baktım olmuyor ne kadar annemin evi dahi olsa sığıntı gibiydim yavrum için şuan katlanıyorum alisamasam bile ne yapim eğer kaynanan sana karışan veya arkandan iş çeviren biri değilse kuzum al Koca ni karışina adam akıllı konuş ve sonuca bağlayın ya ayrıl yada katlan ha ama şunu unutma eğer o çocuğu yapmasını nasıl biliyorsa essek gibi de bakmasını bilecek çocuğun ve sen rahatsan kuzum yuvani dağıtma işini yap yemeğini yap he de geç yavrunu büyüt inan kelin ilacı olsaydı önce kendi kafam derdi bende öyle deyim keşke sana verdiğim akıl gibi aklım olsa inan napcami bilirdim şimdi yavrum için katlanıyorum Allah büyük
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Anası olmayanin babasi olmaz diye bi söz var

bu ve bunun türevinde sorsan Adamim diyen erkekler önemsemez 1.yada 5. Fatketmez o duygu yoktur Allah islah etsin  
(42 puan) tarafından
Allah yardım ede ne diyeyim
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Var özlemeyen öz babamla bir kere bile sarılmadık 3 yaşından beridir annemle aynı ve aynı köyde yaşıyorduk 2 yıl öncesine kadar şimdi evlendim evinden evimize 10 dakka falaj arabayla torununu bile merak etmiyoe biş¹
(42 puan) tarafından
Nasıl adamlar var ya tuhaflar bu erkekler
(1,661 puan) tarafından
Öyle malesef
(42 puan) tarafından
Aynen valla canım çok sağol
0 oy
(149 puan) tarafından
Baba var babacık var. Bazıları böyledir malasef
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Başlığı görünce dokundu birden... 

Alakalı  değil ama benim  babam da öyle  beni  hiç arayıp sormaz merak etmiyor galiba nasıl bi babalık nasıl bir yürekleri varsa artık. 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ozlm giderdi başka vardır boşver sen kuzum tkma adam olsa yanımda olurdu 
(42 puan) tarafından
İşte yanimizda olmadı olamadi
(4,061 puan) tarafından
Sen takma kuzum sen hem anne hem baba ol bebeğine boşver
(42 puan) tarafından
Aynen valla canım çok sağol
0 oy
(964 puan) tarafından
Babamla 5 sene konusmadim 5 sene ne bi aradi ne bi sordu herkes baba olamior
(42 puan) tarafından
Ayenn olamıyorlar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 326 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 337 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...