0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar dun esimle disarda isimiz vardi kendi aracimiz olmadigi icin bebegimi goturemedim kaynanama biraktim sütümü sagip verdim 6-7 saat ayri kaldik normalde tüm gun beraberiz hep kucagimda olur uyuturken bile kucagimda uyuturum yemek yapacagim zaman anakucagina koyup yanima alirim ona sarki soyleyerek yemek yaparm beni izler guler dun aksam geldim sanki benim cocugum degil ya o kadar durgun olmus ki normalde kıpır kıpır olan bebegim hic hareket etmiyo kucagima aliyorum tepkisiz guldurmeye calisiyorum bos bos yuzume bakiyo normalde göz goze geldigimizde bile hemen tebessum ederdi bana emziriyorum emerken bile istemeye istemeye emdi ac olmasina ragmen. Niye oyle yapmis olabilir cok uzuldum cok agladim aglamamin sebebi ben 1 gun dayanamadim ve cocugum 1 gunde degisti Rabbim calisan annelerin yardimcisi olsun bizim de ihtiyacimiz var ama benim bebegimi birakacak kimsem yok kaynanam da 1 gun diye bakti zaten

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
14 aylik oglumu gecen gun 6 7 saat anneme biraktim isim vardi o gunden sonra yakama yapıştı inan onu bırakıp yan odaya gidemiyorum korkuyorlar galiba. Zaten bana bağlıydı iyice baglandi bence hissediyorlar 
tarafından
14 aylik yine buyuk de benimki cok kucuk oyle yapacağını hic tahmin etmedim gece yanima alip yattik elimi iki eliyle tuttu oyle uyudu valla normalde de babasinin kucagindayken bile beni gorunce agliyodu cunku tum gun beraberiz bi beni biliyo ama dun kac saat ayri kaldiktan snra oyle yapti bebekler annelerini gormeyince terk edildigini dusunurmus ya bebegim de oyle mi dusundu ki acaba
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben hiç bırakmadım ama hasta oldum geçen hafta sonu eşim vakti Bi kaç saat şuan dibimden ayrılmıyor ben 6 saat evde olmicam herkesi yolar 4 kişi hakkından gelemiyor ben yokken Bi banyo yapayım dedi annem abiler eşim hiç biri hakkedememis ben odaya girdim sustu benimki ben Bi metre uzak olayım olay çıkıyor resmen 
tarafından
Benimki mecburiyetti yoksa normalde asla o kadar saat ayri kalmam tum gun kucagimda zaten wc ye bile gitsem pesimden agliyo ama kac saat ayri kalinca yuzume bile bakmadi gece yanima aldim beraber yatalim diye iki eliyle elimi tuttu oyle uyudu bebekler hissediyo mu acaba onu terk ettigimi falan mi dusundu kiyamam
(4,061 puan) tarafından
Seni belli bir süre görmedi için bırakıp gitti sanmış olabilir canım evet öyle yapar yalandan tutar uyur beni kızım hep öyle canım bizim doktorumuz senin odadan çıktığını ondan uzaklaştığıni anlıyor mutfağa bile giderken kızım hemn gelicm mutfağa gidiyorum de o ağlamaz demişti ben şimdi annem mutfağa gidiyorum mesela ekmek Alicam hemn gelicm diyorum 10 dakikan var 10 dk yanında olmazsan çok kötü ağlıyor
0 oy
tarafından
Bebek canım o ayrı kalınca özlemiştir düzelir. Ama sana bi tavsiye yaptıkların fazla sürekli kucağında olursa ilerde çok zorlanırsın uyurken bırak yatağında uyusun iş yaparken ağlamıyorsa ahep yanında tutma gerçekten ilerde aşırı zorlanırsın 
tarafından
Agliyo iste canim aglamasa zaten yanimda goturmem de wc ye bile gitsem pesimden agliyo kucagimda uyuyup da yerine yatirinca uyaniyo hemen
tarafından
Alışmış canım zor olur böyle
0 oy
(597 puan) tarafından
Iste bu yuzden mis gibi isimi biraktim. Sirf oglum ben sogumasin diye. O 3aylikken ben ise dondum hemde tum gun ama ilk is gunumden itibaren gogusumu almadi. Toplam 1ay danayandim bu duruma. Ztn iyi gitmese evliligim var. Oglum benden sogur korkusuyla hastayim raporuyla evdeydim ve sozlesmem bitio. Uzatmalari icin ugrasmiom. Isi bukuruz parayi buluruz ama evlatlarimizin kucuklugunu asla
tarafından
Aynen oyle canim ben de calisiyodm biraktim dedigin gibi ilk gunden degisti cocugum calissam hepten sogur benden
(597 puan) tarafından
Aynen oyle cnm. Onlat anaokukuna baslayinca calisiriz cnm nolcak
0 oy
tarafından
Benim oğlum 3 aylikti  sürekli emmek istiyordu  yeter ya sende 5 dk emme dedim birdaha beni emmedi  ne yaptiysam  tutmadı  biberonla verdim sütumü  içmedi biliyorlar bebekler herşeyi
tarafından
Ben o kadar kucuk anlamaz saniyodm ama anliyomus demek ki resmen bana küstü beni birakip gittin diye
tarafından
Bol bol sev bir günde unutur annesi☺
tarafından
Bugun iyi cok sukur normale döndü bebegim :)
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Benim 5 aya kadar kucagimda uyudu diyebilirim sana bırakınca ağlıyordu. Alismiyor korkma icinden nasil geliyorsa öyle davran. Hep kucagimdaydi uyurken yemek yaparken. Aglitordu çünkü. Büyüdüğü için tepkileri farkli olmaya başlamıştı. Simdi yatar yataginda. Su alisiyor diyenlere sinir oluyorum.
tarafından
Ya babasiyla beraber girdik eve babasina guluyo ben kendimi paraliyorum tebessum bile etmiyo kafasini ceviriyo babasini da aksama kadar gormuyo normalde ama ona hemen tepki veriyo
(1,664 puan) tarafından
Bizde öyleydik kanguru çok iyi geldi bize
tarafından
Havalar cok sicak canim kanguruda terliyo diye koymak istemiyorum durmak da istemiyo onda zaten agliyo hemen
(1,664 puan) tarafından
Öyle de mecburiş yapamıyorum yoksa,iş dediğim.de onun kahvaltısı falan zaten ev işini geçtim
tarafından
Anladm canm benimki daha kucuk oldugu icin anakucaginda duruyo o sekilde yemek falan yapabiliyorum buyuyunce nasil olur bilmiyorum tabi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,654 göst.
17 Aralık 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.