0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Kizlar bebegim 9 aylik geceleri 1 veya 2 kere memeye kalkior normalmi sizce 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde kilo alimi iyiyse gece beslenmesinin olmamasi gerektigini soyluyolar instagramda cocuk dr takip ediyorum ona soruyolar gece beslenmesi nasil olmali vs kilo alimi iyiyse gece beslenmeyi kesin onun uykuya daha cok ihtiyaci var diyo benim bebegim 3,5 aylik gece 2 defa uyaniyo emmek icin
(964 puan) tarafından
Ya ne biliyom.annelik ic gudusu erken geliyo daha ihtiyaci varmis gibi geliyo
tarafından
Canim benim bebegim 3,5 aylik gece 2 defa uyaniyo kilo alimi da yaşıtlarına gore önde bile yani masallah diyim gece uykusu cok onemli 3.aydan snra 7 saat bile uyusa uyandirmayin diyo doktorlar ben uyandirmiyorum zaten kendi uyaniyo emziriyorm geri uyuyo seninki aliskanliktan kalkiyosa kes bence
(1,950 puan) tarafından
3.5 aylıkken 1 kere kalkiyordu benim bebeto.
9 bucuk aylik disler geliyor yandakiler ayrıca grip. 2 saatte bir kalkıp emiyor uyuyor.
1 yasinda birakicam ben emmeyi. Anne sutu alanlar beklesin diyor doktor.
(964 puan) tarafından
Bizimde dis zamani
(1,950 puan) tarafından
Ama 8 de uyur bizim ki 12 11lere kadar değildir.
8 den 7 buçuğa kadar sabah. Gecer insallah millet olur öyle diyor ne bileyim saldım bende. Kendi kendine uyuyor çünkü normalde. Hastaliktandir :)
-Reklam-
0 oy
(10,090 puan) tarafından
Bizim doktorumuz 1 yasina kadar devam etsin dedi gece beslenmesi ki ogluk kilolu okmasina ragmen. Benimkide 10 aylik olacak 1 hafta sonra. Ben yatmadan 12de emziriyorum o uyurken. Birde 4de yine kalkip emziriyorum. Sonra sabah kalkiyoruz
(964 puan) tarafından
Banada erken geliyor 9 aylik ya daha bende hep derdim kendo kendome 1 yasina gelsin kesicem geceyi diye
(10,090 puan) tarafından
Yani daha kucuk acikir canim. 1 2 defa kalkiyorsa acikiyor demekki. Benimki 7 8 defa kalkardi. O meme aliskanligindan. Uyku egitimine basladim artik kalkmiyor ben emziriyrm
(964 puan) tarafından
Kizzz nasil basladin yaa benimkide sallanrak uyuyo hep
(10,090 puan) tarafından
Profesyonel destek aliyoruz canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aysimanin-annesi (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 115 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı