0 oy
1,640 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar size en baştan özet gecicem. Benm kaynananin ağzı aşırı bozuk. Mesela makyajlı birini görsün o*rspu. Elbiseli birini görsün. Amaaaan kendini satmış da gelmiş.. 

Bende makyaj yapan elbise etek giyen biriyim bu lafları aslına bana duyurmak için söylüyor ve 7 yıldır hiç değişmedi. Smdi onu geç bi olay şu 

Eşim bana söz verdi eşyaları yenilicez dedi ve maddi dururum Allah'a sukur gayet yerinde 3 ev yine yenileriz. Ama sizinde haberinz var baza başlık aliyorum ya. Sabah bu aradı oğlunu naptınız geldi mi yatak dedi eşim de yok daha gelmedi diyince. Amaaan bizim geline bak asortik herşeyi de siparişle yapıyo dedi (ne alaka hala anlamadım) sonra bizim zamanimizda gelin bir şey yapmadan önce kaynanadan izin alirdi dedi. Sen zamanında izin aldın diye benden aynısını bekleme bnm kendi aklım var dedim. Sonra oğluna garip garip baktı yani ben laf dedim diye oglu da bana kizcak onu bekledi. Eşim de anne parayı ben kazanıyorm Dilay yiyor başka birinin müdahalesine gerek yok dedi. Kaynanam da laf değiştiriyor dün markette birini gördüm tayt giymiş gelin g*tümü s***kin diyor resmen dedi. Bende tayt giyen insan öyle demez de insan nasıl ne gözle bakarsa öyle görür. Demek sen tayt giyince bunu anlatmak istiyormussun dedim. Hiii amaaaan bizden geçti o işler dedi. Zihninden de çıkar o zman dedim çektim gittim. O oğluyla konuşmaya devam etti. Bir kaynanasin sen ağırlığın olmalı. Benimde canıma tak etti sus sus sus nereye kadar. Tayt giyen elbise giyen herkes mi seey te alaaam

31 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Püü kıçımın kenarı :D 
tarafından
Bu yoruma hasta oldum ☺️❤️
(25,224 puan) tarafından
:D ❤️ ❤️
(796 puan) tarafından
++++++++++++++
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Ne kadar iğrenç bir kadın 
tarafından
Keşke bu kadarıyla da bitse. Küçük bir bebek severken seni kah*pe diye seviyor. Aglayasim geliyor ya
tarafından
Allahim ben ölmeye gidiyorum sabır böyle insanla kim bilir arkandan neler der öyle insanlar ayyy Allah affetsin ama böyle insanların yatacak yerleri yok
tarafından
Arkamdan konuştugu umrumda değil. Genç kızları bebekleri rahat bıraksa keşke
+3 oy
tarafından
Allah sabır versin canım hem cahil hem terbiyesiz bir kaynanan var. 
tarafından
Coook Cook. İnsan anlatirken utanıyor ya
+3 oy
tarafından
Dervisin Fikri neyse zikri o olurmuş ne diyeceksin canim Allah'tan esin anlayışlı 
tarafından
Çok şükür. Biliyor annesini taniyor
+2 oy
(119,342 puan) tarafından
oyle konusanlardan tiksiniyom
tarafından
Bende küçüklükten beri sevmezdim. Dibimde var
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Zihniyeti bozuk kuzum ne desen boş
tarafından
Aynen öyle. Uyarmaktan da anlamıyor
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ayyy o şekilde küfürlü konuşurken oğlu da mı yanında ne kadar ayıp yaaa .
tarafından
Evet oğlu kocasi parmak kadar torunlari herkesin yanında ayni
0 oy
tarafından
Hepsini geçtimde bu lafları oğluna söylemeye insan utanır az edep ya 
tarafından
Sadece oğlu değil heryerde aynı torunu kocası damadı hatta bankada postanede bile. Oğlu o yüzden annesiyle bir yere gitmek istemiyor sürekli bunun tartismasi
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kayın valideni savunmak amacıyla yazmıyorum sadece şu algısını öne çıakrıyorum hayat boyınca dizilerde reklamlarda bu şekilde kadınları gösterdiler şimdi kadında o şekilde düşünüyor  ister fena deyin ister bana katılır haklisınız dersiniz o sizi ilglendirir ama  böyle yetişmiş bir nesle ben bunu çok görmem sadece onun öyle olmadığını anlatırım anlamak istemezsede o ortamdan çıkar başka işlerle ugraşırım 
tarafından
Ne dediği ne yaptığı gerçekten umrumda değil. Ama bunları bana benzeterek konuşuyor yanı o tayt giyen ben o elbise giyen ben. Ben kötü insanım sürekli bunu lanse ediyor
(5,311 puan) tarafından
O konuda haklısınız ama söyledimya omun o algısını değiştiremezsiniz yapabiliyorsanız yapın olmuyorsa duymayın kendinize bu eziyeti yapmayın
tarafından
Evet valla haklısın ya
0 oy
(671 puan) tarafından
Güzel bakmak sevaptır derler senin kaynanan güzel bakmıyor güzel görmüyor güzel düşünmüyor çok yazık kocaman kadın olacak birde 
tarafından
Hiç sorma ya
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ayyyy gerçekten iğrenç nefret ediyorum oylelerinden 
tarafından
Bende oldum olası sevmezdim. Dibimde çıktı
0 oy
tarafından
Öyle giyinen insanlar değil onun beyni orspu kusura bakma da 
tarafından
Hiiic kusura bakmadim ☺️
0 oy
(383 puan) tarafından
Benim kaynanam iki bizimkide acik birini gormeye gorsun illa laf edick bn sahsen tesetturluyum ama hic hoslanmam insanlarin kiyafetini karisilmasindan elestirilmesinden herkes istedgini giymekte özgür...zihniyeti pis bunlarin ne diyelim 
tarafından
Aynen öyle. Ve değişmiyor ne yazikki
0 oy
tarafından
benim kaynanamdan kotuleri de varmsis simdi ogrendim
tarafından
İnsallah sende kurtulursun canm
tarafından
Kız ben Ankara'daym o Kayseri'de ama yinede hergun 500 kere görüntülu arıyor uff aminnn
tarafından
Esim uzmqn olup burdan gidince bi kere bile aramam kendi zaten arayamaz okuma bilmiyor
tarafından
Ohh kafa rahat olur valla mis
tarafından
İnsallah canm
0 oy
tarafından
Demek kendisi bisey yaparken kendini pazarlamak icin yapiyo ay ne alaka kara cahil ya insan istedigi icin kendini iyi hissettigi icin bisey yapamaz mi bu nasil üslup ya
tarafından
Aynen öyle ama bunu bir türlü anlatamıyorum ve artık vazgeçtim
0 oy
(42 puan) tarafından
Bu kadarına da pes yani çok şey kullanmak istiyorum da neyse sen çok güzel demişsin valla biraz ağzının ne dediğini kulağının duyması lazım one öyle küfür ediyor insan içine nasıl çıkıyor hayret 
tarafından
Nereye nasıl gittiği vallahi umrumda değil. Ama o sivri dili bana değince artık sinirlerim bozuldu verdim cevabını dayanamadim
(42 puan) tarafından
Yine iyi demişsin canım ben olsam dayanamaz daha fazlasını derdim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ayy ben burda sinir oldum kişi kendinden bilir işi terbiyesiz kadin
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Hayretle okudum gerçekten ne kadar pi.s bı ağzı varmış kayın validenin . Peki esin bunları biliyormu ağzının pis olduğunu biliyormuş annesinin uyarsa biraz kizza etse yani öyle herkesin kendi hür iradesi isteyen istediğini giyer öyle cümleler kurmak nedir
tarafından
Aaah ah eşim neler demedi ki aylarca kus kaldı kızdı uyardı güzellikle söyledi ama yok ha duvar ha kaynanam hiç fark yok anlamıyor
(4,859 puan) tarafından
Bu saatten sonrada değişmez zaten yaptığı hem terbiyesizce hemde günah yani ablaminda eski kayın pederi çok küfür ederdi bizim ailemize yakışan bı aile değildi nişanlısı aldattı ablamı sonra Nisan attı ablam çok şükür kurtulduk
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyide az bile cevap vermesin ne pis laflar onlar. Bilerek sana küfür ediyo etek altından valla.. anne sen bana laf anlatmaya mi çalışıyorsun de yada eşine şöyle annesini uyarsın senin adına 
tarafından
Kaç kere uyardı kus kaldı bağırdı kızdı tatlı tatlı konuştu ama YOok
(4,961 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın
0 oy
tarafından
Kız senin kaynana delimi ya kız bnm eşimin tarafida aynı azck açık giy hemen bu oruspu bilmem ne diyorlar hele kaynatamki görmemiş görgüsüz DYO esofmanla dışarı çıkılır bilmm neler neler ya sana dyom bizimkiler daha beter vla:)))
tarafından
Aman Allahım ben bir taneye deli oluyorm ama sen.. Allah yardımcin olsun gerçekten :(
tarafından
Aynn vala kuzu çok zor alllahtan  ayrıyız :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 319 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 886 göst.