0 oy
1,641 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar size en baştan özet gecicem. Benm kaynananin ağzı aşırı bozuk. Mesela makyajlı birini görsün o*rspu. Elbiseli birini görsün. Amaaaan kendini satmış da gelmiş.. 

Bende makyaj yapan elbise etek giyen biriyim bu lafları aslına bana duyurmak için söylüyor ve 7 yıldır hiç değişmedi. Smdi onu geç bi olay şu 

Eşim bana söz verdi eşyaları yenilicez dedi ve maddi dururum Allah'a sukur gayet yerinde 3 ev yine yenileriz. Ama sizinde haberinz var baza başlık aliyorum ya. Sabah bu aradı oğlunu naptınız geldi mi yatak dedi eşim de yok daha gelmedi diyince. Amaaan bizim geline bak asortik herşeyi de siparişle yapıyo dedi (ne alaka hala anlamadım) sonra bizim zamanimizda gelin bir şey yapmadan önce kaynanadan izin alirdi dedi. Sen zamanında izin aldın diye benden aynısını bekleme bnm kendi aklım var dedim. Sonra oğluna garip garip baktı yani ben laf dedim diye oglu da bana kizcak onu bekledi. Eşim de anne parayı ben kazanıyorm Dilay yiyor başka birinin müdahalesine gerek yok dedi. Kaynanam da laf değiştiriyor dün markette birini gördüm tayt giymiş gelin g*tümü s***kin diyor resmen dedi. Bende tayt giyen insan öyle demez de insan nasıl ne gözle bakarsa öyle görür. Demek sen tayt giyince bunu anlatmak istiyormussun dedim. Hiii amaaaan bizden geçti o işler dedi. Zihninden de çıkar o zman dedim çektim gittim. O oğluyla konuşmaya devam etti. Bir kaynanasin sen ağırlığın olmalı. Benimde canıma tak etti sus sus sus nereye kadar. Tayt giyen elbise giyen herkes mi seey te alaaam

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Başlığı görünce aklıma ilk gelen :D
KİŞİ KENDİNDEN HİLİR İŞİ ;) 
tarafından
Acayip cuk oturmuş ☺️
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Ayy ogluda olsa o bir erkek ondandami utanmamış bu pis laflari ederken..sende iyi yapmissin karsilik vermeyince konusur durur susturmak lazim
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Canim bana kalirsa kaynananin kaşintisi var.kucucuk bebege dedigi lafa bak.ve hep belden aşagi konusuyor .kasiniyor resmen
tarafından
Allah affetsin onu. Onun kırdığı cevizi herkes biliyor da isteiste
0 oy
(403 puan) tarafından

Kusura bakmada sende baya ağzı bozukmuşsun neolursa olsun herkes kendinden sorumlu.ne farkın kaldı.hatta senin yaptığın daha ayıp.o senin yüzüne sana senin şahsına soyleyemiyor ama o senden yaşca büyük ve kocanın annesi çekinmeden resmen asagkamussin.koca kadın  agzindan çıkanlara dikkat etmiyorsa onun bilcegi bsey ayibida gunahida ona. Eğer kaynanan dediğin gibi ağzı bozuksa bence tam birbirinizi bulmussunuz :wassat:

(2,975 puan) tarafından
Bacım bu postun tarihine bakmaadin herhal
(3,095 puan) tarafından
Eski postu hortlattin:)
(2,975 puan) tarafından
Aynennnn cnnfyuj
0 oy
tarafından
oooh agzina saglik diyorum baskada diyecek bisey bulamiyorum. cok terbiyesizmis gercekten..
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yuh yaa.  Iyi yapmissin 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bak şimdi mahallemi hatirlattin bana iki aile var komsu karsilikli evleri neyse bunlar kim carsi pazara gitse yahut evden disari ciksa hemen orospiii oluyolar biri bi yerden mi geliyo kim bilir hangi oynaşindan geliyo der biri atiyorum market mi yapmis hemen kimbilir kimin kapisindan geliyo birinin kolumu gorunmuş kisa mi giymis o zaten yoldan cikmiş birinin 3kizi 2 oglu var bu kizlari hic okula yollamadilar ilkokul hepsi burnunun ucunu goremezdik binde bir camasir asarlardi disarda okadar bu oglunun ikiside kiz kacirdi o gelinleride eve hapis ettiler mazallah disari cikarlarsa oropsii olurlar neyse gelinlerden buyuk olanin koca askere gitti oyle olunca eline telefon aldi ee kocasiyla nasi gorussun o gelin sonra bu baskilardan ne kadar bezdiyse birini buldu kacti oteki komsuya gelelim onunda sayisini bilmedigim oglu var bu oglunun en kucugu evlenemedi kapi kapi orospiii dediklerine allahin emri dedi sonra bi yerde bi fakir fukara buldular oglan uzmandi rahat eder dediler verdiler neyse onunda cocugu olmuyo kapi kapi tedaviye geziyolar ahaaaaaaaaa nolduuuuuuu nolduuuuuuuu gelini evden cikarmadin bacadan kacti otekine allah dert verdi kapi kapi derman ariyooo niye bu kadar cahilsiniz boyle buyuk konusur kinarsiniz eeee allahin sopasi yokkk aslinda coookkk uzun hikayede kisasi anca bu kadar bacisi dilini az tutsun o kaynana arkadan torun torba gelir evlattan bulur allah esirgeye 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Asla böyle birini evime almam ve konuşmam aşağılık 
0 oy
(796 puan) tarafından
Daha fazlasini hakketmis bence nekadar sacma bi dusunce 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Allah sabır versin bu nee her gün böyle konuşuyorsa işin iş 
0 oy
(394 puan) tarafından
Kendileri yaşamamış gelinde yaşamasin istiyorlar mantığa bak. İnsan mutlu olur oğlumun durumu iyi kimseye muhtaç değil evini istediği gibi düzenliyor karısını kimseye muhtaç etmiyor diye. Cahil insana ne anlatsan boş. Bide deseydin senin kiligin düzgün ama ettiğin küfürleri günah almaları Allah görmüyormu. Böyle insanların sonunu çok merak ediyorum gercekten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 321 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 887 göst.