0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (2,321 puan) tarafından
Oğlum daha 12 günlük görümcem Instagram da videosunu paylaşmış çok rahatsız oldum

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abartmıyosun paylaşılmaz ya
(2,321 puan) tarafından
Anlatamıyorum bunlara
-Reklam-
0 oy
(1,758 puan) tarafından
12 günlük bebek paylaşılır mı ya yazıktır daha küçücük nazar deger göz olur bin türlü insan görüyor onu ya bence sen birşey deme eşine söyle o uyarsın 
(2,321 puan) tarafından
Laftan anlamaz ki bunlar piskolojik sıkıntıları var diye kimse bişey yok demiyo
0 oy
tarafından
Canm rahatsız olabilirsin ama sevdiği için paylaşmıştır bunda bişey yok . Nazardan korkuyorsan söylersin nazar değer paylaşma canm diye . 
tarafından
Nazar değer benim bebeğim şuan 20 günlük ilk günden paylaştılar bebeğim mememi tutuyordu tutmamaya başladı gaz kabız oluyor hep çok ağlıyor yüzü sivilce doldu çocuk mahfoldu
tarafından
Tamam eşine söyle o uyarsın .
Çünkü sen söylersen cephe alır triplere girer . Görümce sonuçta
(2,321 puan) tarafından
Zaten aramız çok iyi değil piskolojik sıkıntıları var diye bisey de demiyorlar
tarafından
Tamam işte ona bişey dersen kıyameti koparır senin eşin uyarsın . Dersin nazar değdi şöyle oldu böyle oldu diye
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Esin paylasmiyoruz desin.

İzin alması gerekir. 

Ya da sen söyle izin alırsan sevinirim diye.
(2,321 puan) tarafından
Sabahtan beri sinirden ölüyorum ya
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Benim görümcem de öyleydi eşim net bir şekilde bir daha paylaşma paylaşımını da sil demişti. Bana sen söyleme senden alınır aranız bozulmasın dedi kendi söyledi çünkü sonuçta abisi. O yüzden sen de aranı bozma eşin net ve güzel şekilde söylesin
(2,321 puan) tarafından
Benimki piskolojik rahatsız diye bisey demiyorlar
0 oy
(383 puan) tarafından
Kiizm 2 aylik hala kiyamiyorum paylasmya paylasmiyorumda gorumcene neymis kendi dogursun her gun atsın bi story izin almadan yapilan seylere sinir oluyorum.
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Abartmıyosun

Kızm 5 aylık görümcem izn alarak paylaştı dha gçen gün ilk kez oda uzakta oturyo özledim dye yazmış eşimde bnde bu konuda çk hassasız 
0 oy
tarafından
Kızım bir yaşında, daha kimse biseyini paylaşmadi. Ben uyardım herkesi ve sağolsunlar hiç sorun çıkarmadılar. Ben de paylaşınca yüzü belli olmayacak şekilde paylaşıyorum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senden izin alması gerekirdi evet bu konuda haklisin ama nazar en cok anne babadan değer.Bebeğin illaki insan içerisine çikacak isterse 5 gunlu olsun isterse 5aylik olsun nazarın zamani yok
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Böyle bir hasasiywtiniz var ise  haklısınız ve kendilerine aöyleyin böyle yapmaya devam ederlsrse  hiç bir şekilde foto atmıyacagınxı belirtin
0 oy
(149 puan) tarafından
Sen yinede nazar duasını ayetul kursini oku her zaman. 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
soyle kaldirsin 12 gunluk konurmu yaa
0 oy
tarafından
Senden izin almadan nasil oluyor bu ya
0 oy
tarafından
Sana sormadan paylaşması hiç hoş olmamış. Kızım doğduğunda ben kardeşlerime söylemiştim paylaşmayın diye. Eşime söylemiştim kimse paylaşmasın diye o da kendi kardeşlerine söylemişti.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Çok yanlış yaptığı kırkını bekleseydi bari
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esine soyle kardesine soylesin paylasmayin daha cok kucuk diye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Uyar canım keşke paylasmasaydn bu kadar küçükken ben istemezdim bilseydim falan de yoksa durur durur çeker paylaşır
0 oy
tarafından
Abartmiyosun haklisin cnm de silsin manyakmi ya
0 oy
tarafından
12 günlük video mu paylaşmış koy tepkini ya benim oğlum 14 aylık henüz biyerde bi paylaşımı yapmadık bize yanlış geliuor

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 356 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 606 göst.