0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar yenidoğan bebeğimin camasırlarını dalan granul le yıkıyorum ama hic kokmuyo hatta bazen kötü kokuyo. Bildiğiniz leke cıkarıcı güzel kokan deterjan oneriniz varmı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dalan roxy matik kullanmıştım ben cok memnun kaldım çokta güzel kokuyordu ama yakınımdaki markette sadece duru granül matik var mecbur ondan alıyorum şu anda 

Çıkmayan lekeleri beyaz sabunlu sıcak suda isliyorum ben bir süre 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumuşatıcı kulanmiyon mu kiz
(238 puan) tarafından
Bebeğe yumuşatıcı kullanılmıcagını biliyomusun uz?
tarafından
Ben kullniyom hiç bi sıkıntıda olmadı
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri dalin kullanıyorum leke konusunda çok iyi değil ama kokusu çok güzel özellikle yumuşatıcısının. Sen de yumuşatıcı alıp o deterjan la kullanabilirsin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ayy dalan berbat yaa ne leke çıkarıyo ne kokusu var çok kötü aldım bi paket duruyo öylece. Kesinlikle baby me tavsiye ederim hem leke çıkarıyo hem mis gibi. E bebeğin markası. Yada duru granül çok güzel leke çıkarıyo ve kokusu da harika
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Dalin kullan birde istersen oda çok güzel
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Duru granul matik güzel leke cikariyor yalniz kokusu yok.
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Uni baby nin hem deterjanı hemde yumuşatıcı aşırı güzel kokuyor 1 hafta önce yıkadım ütüledim dolaba yerleştirdim hala kokusu var eşim her akşam girip odaya diyor burası bebek kokuyor doğurdun mu
(238 puan) tarafından
Cok kokması iyi degil aslında. Deterjan yumuşatıcı Bi arada mı ayrı ayrımı
(1,745 puan) tarafından
Ayrı ayrı
0 oy
(895 puan) tarafından
Bebeğim doğduğundan beri uni bayb kullanıyorum hem mis gibi kokuyo hemde yumuşacık yapiyo ayrıca bebeklerde yumuşatıcı onerilmiyo. Bebeğimi öpen koklayan bu kızı neyle yıkıyorsun mis gibi kokuyo derler 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
6 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hg99 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu

379,582 soru

11,363,012 cevap

34,840 kullanıcı

...