0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar dun esim oglumun dogum gununde saygisizlik yapti evde durmak istemiyorum en azindsn bir sure.. normalde her gun anneme gidiyorum 8 5 esim isteyken bebegime bakiyorlar kardesimle ben de ders calisiyorum 1 bucuk ay kaldi sinavima. Annem dunden sonra tripli bayagi esime de bana da. Onceki postumda anlatmistim zaten mevzuyu. Anneme gitsem her gun konusup başıma kakacak. Evde kalsam esimi istemiyorum. Nereye gitsem ne yapsam şaştım. Üstelik harıl harıl calismam lazim

9 Cevaplar

0 oy
(9,333 puan) tarafından
Haklısn ama annenin senin suçunun olmadğını bilmesi lazm :/
(2,252 puan) tarafından
Annem malesef iyidir hostur ama her seyi konuşur hem de aylarca yillarca. Yaptigi her iyiligi basimiza kalkar. Sanki annenin yapmasi gereken degil de lutufmus gibi
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Evinde olup kendince mesafeni koruyabilirain sınavına odaklanabilirsin 
(2,252 puan) tarafından
Her sey ayni seyrinde gitsin istrmiyorum abime yaptigi saygısızlıga susmak istemiyorum
(5,314 puan) tarafından
Bunu dile getirip ortayolu bulmaya çalıştınız mı neden böyle bir şey yaptı öncesi ve aonrasında varmıydı böyle durum
(2,252 puan) tarafından
O abimle cok iyilerdi de normalde her gun konusurlardi.. ben kardesi forma alayim mi dedi alma dedim. Abim almis habersiz dun dogum gunuydu oğlumun. 18 kısinin icinde 35 yasinda adama deli gibbi davranip hediyesini kucagina tutturup abimin yok yok giydirmeyecem diye bagirdi. Insan gibi alip abi sagol hatira olarak kaldiracaz ama giydirmem deseydi..
(2,252 puan) tarafından
Ama butun ozel gunumde sorun çıktı ya annesi ya kardesi simdide kendi cikardi. Bıktım
(5,314 puan) tarafından
Ozaman senin aile karşı aldığı bu tavrı sorgulamalıaın neden böyle başkalarına değilde senin aile  ve devamı geldiğinde aynı duyguyu ona hissetirwcwgini belirtmelisin çekip gitmek hçbir sorunu çözmez   sorunlar taryışarak konuşarak çözülmeli
0 oy
tarafından
Senin adına çok üzülüyorum ya. İnşallah şu sınavı kazanırsın da sonra ayrilirsin bu adamdan. Eger istiyorsan tabi. 
(2,252 puan) tarafından
Istiyorum artik bıktım inan. Evlendigiminden beri 3 sene oldu 1 ozel gunumuz duzgun gecmedi hep sorun oldu
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Annenin lafini duymak daha iyidir diye dusunuyorum.Annene bagirirsin susar ama esin susmaz
(2,252 puan) tarafından
Oyle sanirim..
0 oy
tarafından
Eşinle konuştun mu yaptığının doğru olmadığının farkında olsun bir daha yapmasın uygun bir dille özür dilesin
0 oy
tarafından
Aynen öyle gerçekten sığmıyor kendi evine bile.
0 oy
(119,864 puan) tarafından
ama senin sucun degilki kocanda ciddi ayip etmis 
0 oy
(935 puan) tarafından
Valla sudan sebepten boşanma derdindesiniz eşinde send3 çocuk gibisiniz 

Çocuga alınan hediyelr için kavgamı olur ya birinzde deil ikinizde de suç var o ortamda o polemikler olmamalıydı insanlar düşnp almş ikisinn de gönlü olsn giydirin ikisini de 

1 yaşndaki bebek ne bilsin takımı kıyafeti hediyeyi 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yapacak bisey yok. Gerekirse yüzsüzlük yapıp annene gidip dersini çalışacaksın. Şuan önceliğin çocuğundan sonra sınav olmalı. Yarın annenle eşinle barışırsın ama ders çalışmadığın zamanı geri alamazsın. Git dersini çalış derim. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 545 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde nrdnkr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 385 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 259 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.