0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
kızlar bu kaynanalar neden böyle zaten ailemden uzakta oturuyorumsürekli gidip gelen biri de değilimama yinede insan evlenince ailesi ile arasına mesafe koyacakmış kocasının ailesine alışacakmış sürekli telefonda konuşmayacakmış bide ima yoluyla bunları söylüyor zaten gidemiyorum diye üzülüyorum bide bunları duyunca hepten sinir oluyorum size abartıyor muyum kendi kızları bi gün gelmezse kafayı yer ne hakkı var beni sinirlendirmeye üzmeye 

24 Cevaplar

+3 oy
(119,353 puan) tarafından
Ama kendi kizi oldumu her b.k serbest demi
(344 puan) tarafından
Öyle olur zaten geline herşey ayıp yanlış ama kızlarına gelince doğruluk abidesi onlar
tarafından
+++++
(5,913 puan) tarafından
++++++sevdosum onun kizi anne baba yavrusu gelinler degil heral die dusunuolar bizimde bir anne baba yavrusu oldgumuzu unutuolar
-Reklam-
+2 oy
(222 puan) tarafından
Sende deki tamm oğlunuz size mesafe koysun aramasın gidip gelmesin bende yapicam saçmalığa bak evlendin diye ailenimi siliceksin
0 oy
tarafından
Allah'ım ya sabır sen elin kızısn eşinin annesi bu kdr çok takma şunun lafını kendi kızına aynısını diyor mu bu moruk
0 oy
(510 puan) tarafından

Cahiller benim kaynana da aynı evlenen kadın anayı babayı unutur deyip duruyor bende inadına görüşüyorum eşime diyordu eşime dedim sende görüşemezsin o zaman ailenle sen evlatsan bende bi ananın evladıyım karışamazsınz 4 yıldır uğraşıyor ama boş ailem de arkamda durdu bi gün bi tartıştı kaynanamla kesti sesini oturdu yerine ona ne oluyor be:alien:

(14,033 puan) tarafından
Ohh içimin yağları eridi valla
(1,307 puan) tarafından
Ne saçma düşünce deler ya hangi hakla karşıyo lar anlamıyorum
(510 puan) tarafından
Bide bunu diyen kadın 3 yaşında annesiz kalmış biri vicdan merhamet kavramı yok olsa bunları demezler esir yada kan yerine evlenmedik ya
(1,307 puan) tarafından
Tövbe tövbe ya kimse ailmzle görüşmemize karışamaz herkez haddini bilsin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ayy ben  bile sınır oldum ya deki boş konuşma ozamn  senin kızında  mesafe koysun aramasın de öyle düşünüyorsan 
0 oy
tarafından
Ailenle konuşmana kimse karışamaz. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ya ben anlamıyorum sizin ailenizle araniza girmelerine neden izin verisyorusnuz ki bu kadarda pasif olmayın..  Hiç kimse annemle konuşma ma gidip gelme me karisamaz. Kocam bile.. bende ona karışmam aile bu sonuçta et tirnaktan asla ayrılmaz. 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Sakın üzülme çünkü kaynanan bencilin teki. Anlatsan da anlamaz. Çünkü o kızı ve kızına her şeh mübah. Ama sen el kızısın. Cahile laf anlatmak çok zor desin dursun. Allah'ın adaleti asla şaşmaz. O görüyor merak etme.
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Çok güzel küfürler biliyorum ama günaha girmek istemiyorum kendi kızına öyle davransin önce pisler bütün dertleri gelinler gün yüzü görmesin 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Aman benimkiler laf etmezdi ben kendim üzülmesinler yetemiyoruz demesinler diye özellikle dikkat ederdim evlendiğimden bu yana ayırmaya calıstılar bizi5 yıllık evliğim 1yasında bebeğim var bebeğim doğduğu zaman bile eşimle aramı açmaya calıstılar yaranamazsın valla konussun dursunlar bak keyfine
0 oy
tarafından
Biz el kızı o kendi kızı işte
0 oy
tarafından
Kızımı özledim dedigin zaman yada çağıralım dediği zaman her zaman cagrilmaz .mesefa koymanız gerek de sende..empatiden yoksun insan.olunca böyle oluyo canim
0 oy
(141 puan) tarafından
Kendi kızı olunca aynı şeyi demezler hak hukuk ne bilmezler hiçte kulak asma kimse seni ailenden uzak tutamaz kimse kusura bakmasın sen kendi kendine olusmadin tobe yarabbim yaa cildiriyorum böyle şeylere her ne kadar eşinin ailesiyle gorusuyorsan kendi ailenlede okadar girusceksin ve konuscaksin hatta daha çok konuscaksin madem böle bı durum var inat degilmi zaten ailenden ayrisin onlardan olmuşsun bı zahmet burunlarını sokmasinlar
0 oy
tarafından
Ozaman oğlumda mesafe koysun herşey karşılıklı onunki anne baba ise seninkide anne baba ne kadar cahilce konuşuyorlar ya 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Katlanan boş yapmasın eşinin ailesi saygıdan senin ailen gerçek ailen değil nasıl ki seni onun gerçek kızı olmaman gibi.Ailenle de istediğin kadar konuşursun kimse eşin bile seni kisitlayamaz çünkü seni bu yaşına kadar kendi ailen büyüttü eşin ya da kaynanan degil
0 oy
(912 puan) tarafından
Ver cevabını hakkini yedirme ailenin de yanina her firsatta git. Bu konuda esinin kimseye laf ettirmemesi lazim canim en cokta onun deestegidir onemli olan.
0 oy
(557 puan) tarafından
Sorma bnm kayın valide iyi daha kimse evlenmedi ilk kocam DHa  4 tane var evlemeyen kizlar  ve erkekler var ama ben konuştuğum  ilk zmnlar günde 3 kere arardı kaynanam ayvsenin annende çok abartıyo derdi sürekli aramak nedir bnm kızım arasa haftada bir ararım diyor onu da gorecez en cahil aileye gelmişim ztn çöp bile atamiyorum anca bahçeye cikabiliyon 1 senedir evliyim bir kere tek annemin evinde kaldım yani en son 7 aylık ilen gitmiştim annemin evine gündüz oda anca iki saat sen yine iyisin 
0 oy
(26 puan) tarafından
İşte evlendik ya kendi kültürümüzü hayatımızi bırakıp onların kültürlerine hayat şartlarına ayak uydurmamizi beklerler. Malesef canım anlamiyorum bende :/
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Başka dertleri var mıymış :) öyle birşey olmaz canm evlendin diye ailenden kopmak diye birşey yok kesinlikle taviz verme. Ailene gitmek için de konuşmak için de kimseden izin isteme ailen onlar senin bu konu tartışmaya bile açık değil. Zihniyetleri batsın. Eşim yurt dışı görevinde ben kendi ailemin yaninda kalıyorum bize de çok diyen oldu gelin niye kaynanası ile oturmuyor ne alaka kaynanamla mi evlendim dedim konu kapandı. Gelin alıyorlar köle değil ezdirmeyin kendinizi
0 oy
(557 puan) tarafından
Bnmki ablalarim ile konuşmalarına bakiyob karistiriyor wp da bakalım ne konuşmuş diye ben diyorum bakma özelim var belki ablam ile bn senin özelim olamaz falan küfür ediyor aşırı cahiller ya valla bak 2021 deyiz bunlar doksanlı yıllardan kalma 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 440 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
42 cevap 698 göst.
0 oy
40 cevap 355 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 159 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu