0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Gerek sosyal medya da gerek herkesn kendini pedogog sanması gıbı durumlar bende ters tepti.. 22 aylık kıızm var.  TV izletme şaşı olur dikkat eksıklıgo olur aslında hıccc izlememesı gerek VS hep duydunuz bence.. Bagırma sakın tel sakın verme bir sürü seyy.. Kızım evd e yalnız gurbettyız TV acıyorum bazen cocuk sıkılıo TRT cocuk a bakıo ara ara.. Benle yemek de yapıyor... Asla yemek yemez telefon verıoö ancak yedıoröm.iştah surubu da verıom.. Sonra baslıom ben kotu anneyim ben suyum ben buyum... Bazen gergin oluyorum hayatta her sey var. Hayır diyorum lütfen git otur ve kalkma diorun..oluyor yanı sizde olmuyor muu.... Ve ben sonra vicdan azabı cekıom. Kjızma TV actım kotuyum kıtap az okudum ii anne degılım... Şu etkinlik yapmadık ben eksıgım...bilmiyorum herkes bu kadar mükemmel mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende çocuk doğuramam vücudum değişir gtüm büyür memem sarkar diyebilirsin aynı kapıya çıkıyor nefret ediyorum bu kafada olanlardan cevabını versen kimse tenezzül edemez demeye ama 
(223 puan) tarafından
Anlamadım
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ya ağzı olan konuşuyor ben de isterdim telefon tv le hiç tanışmasın ama olmuyor hele tek olunca mecbur kalıyor insan sussun diye telefondan video açıyorum tv izletiyorum anneniz bizim kadar kimse düşünemez çocuğumuzu ama biraz da bizi düşünsünler 
0 oy
tarafından
Valla kendime karşı bu kadar acımasız değilim çocuğuma vereceğim en güzel şey sevgi şefkat önceliğim bu gerisi içinde elimden geldiği kadar güzel yetistirmeye çalışırım ama insanız haliyle mükemmel anne olmak için yorma kendini
0 oy
tarafından

Ya herkes kendi anneligine baksın Allah aşkına biz ne şartlarda büyüdük çok şükür gayet güzel anneyiz:P yok onu yapma yok bunu yapma abuk subuk şeyler :silly: bebeğim ve ben nasıl mutluysak öyle büyütürüm bebeğimi 8-) al benim bebeğim 70 günlük kolik bir bebek ve asla susmuyo bende kahvaltı yapabilmek için renkli çizgi film açıyorum o ilgisini çekiyor susuyo:angel:bende kahvaltı yapıyorum napim yemesem sütüm azaliyo yesem durmuyo tek çare bu:ermm: milleti dinlersek hahoooo bitmez laflar:Dsanki hepsi çocuk yetiştirme uzmanı baksan bir halttan anlamazlar çoğu :Dsenden başka bebeğini tanıyacak kişi yokbebegin nasıl mutluysa öyle yap ve etrafa kulağını kapat:Dben öyle yapıyorum ve gayet mutluyuz oğlumla<3annelik kişiye özgü bir şeydir kimseyle kıyaslanamaz cnm<3

(195 puan) tarafından
70 günlükte pek küçükmüş be gülüm, uyurken falan yapsan kahvaltını
tarafından
Uyumuyo ki cnm uyku sıfır halimi görsen oturur ağlarsın
(195 puan) tarafından
Öyle Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim Allah razı olsun ☺️
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Böyle insanlara bunkadar bilgin varsa aç bir klink orda ücret karşılığında bilgilerini paylaş ben bir anneyim çocuğum için neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilirim deyip mesafeni koy 
0 oy
tarafından
Benim kızım geç konuşmaya başladı herkes de bir bilmiş tavırlar şunu yap bunu yap sanki ben yapmıyormuşum gibi. İnsan bir süre sonra sanki çocuğuna bakamıyormuş gibi eksik hissediyor kendini haklısın canım. Eskiden kafama çok takardım ama şimdi he he deyip geçiyorum.
(223 puan) tarafından
Kac yasında konustu. Benım ki de konusmuyor
tarafından
4 yaşını geçmişti canım. Çok şükür cümle kurabiliyor şimdi.
0 oy
(788 puan) tarafından
Bunları yaptığın için kendisi eksik hissetmen bile mükemmel anne olduğunu, çocuğunu ne kadar önemseyip düşündüğünü gösterir. ❤️
0 oy
(850 puan) tarafından
İyi de baskı olduğunu madem fark etmişsiniz ki bu çok güzel, niye takıyorsunuz bu kadar? İnsanlara anneliğinizi sorgulatma hakkı veriyorsunuz farkında mısınız? Gerek yok bunlara takılmaya, siz annesiniz gerisi mühim değil :) 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Çizgi filim açıyorum izlemiyolar ki zaten kızım biraz izliyo sıkılıyo kendi kendine oynuyo odalari geziyo zaten çocuklar tv saatlerce dalıp izleemiyolar ki 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 447 göst.
0 oy
10 cevap 172 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seyyahmeyyah (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 773 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 368 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yagmurrr16 (65 puan) tarafından soruldu