0 oy
323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Been hiçbirşey :) babamla dolap takiyo kendisi 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hic bisey yapmadım cunku o anneler gununde sen benim annemmisin kutlayacaksam anneminkini kutlarim demisti devran dolandi bugun gelmis babalar gunu diyor banane dedim sen benim babammisin babami arar kutlarım diye;)) Kisasa kisasciyimdir biraz
(1,000 puan) tarafından
Al bendende o kadar ... Anneler günün de hiç oralı olmadı bugün de diyor babalar günü herkes eşini paylaşmış sen neden paylaşıyorsun .. dedim anneler gününde sen beni paylaştı mi ben den bekliyorsun
(1,615 puan) tarafından
Banada aynını demişti eşim sen benşm annem misin diye bende çocuklarının annesiyim ben düşünüyom da sen nşye düşünmüyon demiştim ama o utansın diye ben hediye aldım ama uarın gelcek malum tablomu bilirisiniz :D o bwrbat olunca yenisini aldım
tarafından
Valla beni dusunmeyeni asla dusunmem kimse kusura bakmasin kızlar herkes hakkettigini alir
(561 puan) tarafından
Ay valla aynısını dedi kocam hshshs
-Reklam-
0 oy
(2,325 puan) tarafından
Babalar günün kutlu olsun dedim sağol dedi bitti.
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Küsüz o yüzden hiçbisey canm 
0 oy
tarafından
Pasta tatlı 

Kanvas tablo.

Müzik çocuklar falan işte ❤️

O da anneler gününde kardeşime anneme bana ayrı ayrı hediye verdi
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Hem kendi babama hemde eşime hediye aldım ve çiçek sepetinden çikolata yaptırdım 
0 oy
tarafından
Eşim henüz baba olmadı ama pasta alıp kestim 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bi tisort iki corap aldim hediye paketini oglumun eline werdim oda dotunu sallaya sallaya goturdu babisine werdi☺☺
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Yok hiç bir şey :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından
O kutlamadi ben slayt yaptım ve durum da paylaştım teşekkür bile etmedi Allah'ın dangoz u. 
0 oy
(10,269 puan) tarafından
Bugün babalar günüymüş ya dedim saçma sapan şeylere inanıyorsun ya dedi sustum.kaldım :)
0 oy
(155 puan) tarafından

Ay hiç birşey yapmadım ben çok babalar anneler sevgililer günü kutlamam :) bu dönemde bi güne sıkıştırılmış resmî zorunlu bi görevmiş gibi geldiği için anlamsız geliyor bana :)

0 oy
(4,698 puan) tarafından

image

pasta alıp kestik ilk babalar günü boş geçmesin dedim
0 oy
(7,744 puan) tarafından

Kusura bakmayın ama bana çok saçma geliyo bbalar gününde eşe bişey yapmak babalar gününde babanıza ne hediye aldınız olmalıydı bu tür sorular yanlış anlamayon linç değil bu sadece görüşüm bu yönde :) 

(105 puan) tarafından
Kendi babamızı elbette unutmadık :)
0 oy
tarafından
Hicbirsey almadım vallaha herşeyi var bana bı çiçek geldi sadece bende kos koca aslan gibi evlat verdim yeter heri daha ne verecem hediye olarak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
0 oy
11 cevap 558 göst.

374,679 soru