0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (932 puan) tarafından
Kizlar besik almicam suan 1 2 ay. Bebis bu ay sonu gelcek ins rabbimin izniyle yanimda yatırsam duser yerde mi yatsak nasıl olcak bi tawsiyesi olan warmı ya benim aklima herhangi bisey gelmedi 

14 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yanında yatırmanı kesinlikle tavsiye etmem, Allah korusun üstüne felan düşersin
(932 puan) tarafından
E nasil yapicam cnm nerde yaticak bu bebek
(5,492 puan) tarafından
Daha dönemediği için yere düşmez, başka kanepede yatırabilirsin veya babynest varsa onda
(932 puan) tarafından
Yok cnm o neki bakayim bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vauva ana dizi      
(932 puan) tarafından
Anlamadim cnm
tarafından
Vauva marka ana dizi alabilirsin beşik yerine. Kesinlikle yaninda yatirma ustune kapanirsin. En basitinden ustune bi ortu ortulur nefessiz kalir
(932 puan) tarafından
Suan bisey alcak gucum yok cnm anca 1 2 ay sonra baska napabilirim ya
tarafından
Ozaman en saglikli ve guvenli olani reflu yatagi marketlere geliyo takip et 50 tl e bebektede 75 tl. Hem kusup boğulmasın  diye egimli guvenli hemdr rshat kensrinda yastik gibi engelide var. Ben ilk 3 ay onda yatirdim
(932 puan) tarafından
Bakicam kuzum simdi cok tsk ederm
0 oy
(324 puan) tarafından
Babynestler var canım  Bi bak istersen
(932 puan) tarafından
Nasil koyucam ona cnm yeremi yataga yanimami
(324 puan) tarafından
Yanına yatağına da koyabilirsin kenarları var döndüğünde filan bebeğine zarar vermezsin diye düşünüyorum yer yatağınada uygun olur
(932 puan) tarafından
Tsk ederm cnmbnm
(324 puan) tarafından
Ne demek sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım
(932 puan) tarafından
Aminn aminn cok amin cnm bekliyen herkez sag salim kawusur saglik buyutur ins
0 oy
(6 puan) tarafından
Yanınızda yatırmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü hem küçük olduğu için tehlikeli olabilir hemde sizin kokunuza alisacak ve beşik de yatmak istemeyecek bende ilk dogumumda beşiği çok sonra aldım biraz büyüsün öyle yatar diye ama besige ne zaman koymaya kalksam sürekli uyandı besige alışana kadar çok zorluk geçtim şimdi bile bazen yanımda yatmak istiyor ama izin vermiyorum tavsiyem doğup eve geldiği günden itibaren kendi yataginda uyumasi 
(932 puan) tarafından
Ona ufak yer yatagi yapsam nasil olur sizce
(6 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama geceleri soğuk olan bı yerde ise yerden soğuk alabilir bebeğiniz yer yatağını biraz kalın olursa belki olur ama tabiki tercih sizin ben ufak da olsa beşik de yatırma taraftarıyım
(932 puan) tarafından
Izmirdeyim cnm cok sicak cok ama bi atkadas bi besik resmi atti ya o uygunmus idareten ondan alabilirm
0 oy
(136 puan) tarafından
portatif beşik alabilirsin hem ucuz hem 6 ay yatar ben oyle aldım sıfır fiyatı 180
(932 puan) tarafından
Cok kisi yazmis bnde bakicam cnm
0 oy
(7,717 puan) tarafından
Bir iki ay boyunca düşmez canım istersen ya yatağının yanına bir berjer filan çevir oturma odasındakilerden birisini filan 
(932 puan) tarafından
180 tlye olanlar warmia onlardan alamyi planladim cnm ilk etapta baksana  arkasaslar yazmis hep iyimiste
(7,717 puan) tarafından
Senin için hangisi uygunsa artık canım
0 oy
(149 puan) tarafından
Ana kucağı, babynest, reflü yatağı tarzı şeyler alabilirsin canim
0 oy
tarafından
Uykun agir degilse ve dikkatli yatacaksan yanina alabilirsin dusmez daha cok kucuk oldugu icin ama senin cok dikkatli olman lazim ben yanimda yatiriyorum ama yatagin nerdeyse yarisinda bebegim yatiyo diger yarisinda esimle ikimiz yatiyoruz o rahat etsin diye kendimden uzak tutuyorum acikinca agliyo zaten emziriyorum geri uyuyo emzirirken uyumaman lazim ben besik almama ragmen yatiramiyorum bi kac kere yanima alinca alisti simdi yatmiyo uyuyunca yatiriyorum uyaninca ciglik cigliga agliyo 
(932 puan) tarafından
Kokuna alismis bebegn bnm alismamasi lazim cnm tekim cnku cok zor olur bnm icin bu uygun beskler warmis ondan alicam
tarafından
Ana dizi var canim internetten bakabilirsin 200 tl ye almistm ben
(932 puan) tarafından
Onu ilkkez duydm cnm cok saolun
0 oy
(266 puan) tarafından
150-170 tlye besikler var onu alacak gücün varsa idare eder seni
(932 puan) tarafından
Aynen oyleymis kuzum yormlarda gordm ck saolun bakicam
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ana dizi almistim ben besik gibi sallaniyordu 7 ay icinde rahat rahat yatti onu tavsiye ederim 
(932 puan) tarafından
Tsk ederm cnm bakicam
0 oy
tarafından
Piknik beşik diye gir bak kuzum 130 TL'ye aldım park beşikte yatmadi benim hanım onu 5 ay kullanırsın dediler 9 ayına kadar kullandım 
(932 puan) tarafından
Hadi ya epeyde yatmis tmm saol kuzum bakicam
0 oy
(266 puan) tarafından

Doğum yaptığında babanın üzerine veya annenin üzerine 200 tl yatıyor emzirme ödeneği. Onu alıp onunla 150-200tl civarı besikler oluyor idareten ondan alabilirsin.yanında yatırmak tehlikeli . Bu besik ana dizi gibi yere yakın degil kayınvalidemin evine giderken bundan kullanıyordum cok rahat oluyor

image

(932 puan) tarafından
Aynen fiyatlarida cok iyimis walla bakicam cnm saol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 189 göst.
0 oy
9 cevap 126 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 1701 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esraack (44 puan) tarafından soruldu