0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (635 puan) tarafından
Kızlar ben 3 ve 4 Haziranda yumurtladım (ovulasyon takibi yapıyorum yumurtlama gördükten ertesi günü bıraktım) ama yumurtladım da denilemez çünkü t çizgisi c den koyu değildi biraz alt koyuluktaydı. Adetten 1 gün önce erken gebelik test yaptım negatif ama şuan adetim 4 gün gecikmiş bulunmakta. 2 gün önce yani olmam gereken adet tarihinden 2 gün sonra iç çamaşırımda sadece 4-5 büyük damla kahverengi leke gördüm devamı yok. Hani ikinci defa yumurtlasam bile erken gebelikte çıkardı diye düşünüyorum. İlişki esnasında felan sol kasığım aşırıı derecede ağrıyor. Onun üstüne böyle leke görmem beni korkutmadı değil. Rahimle alakalı birşey mi var acaba? Ya da enfeksiyon

3 Cevaplar

0 oy
(6,200 puan) tarafından
Bunun kan veril,muayene olmadan bilemezsin.
(635 puan) tarafından
Yarın gideceğim de muayeneye birde sormak istedim ya yaşayan var mı diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben adetim 5 gün geciktikten sonra yaptım ikinci çizgi çok zor görünüyordu benim de senin ki gibi oldu adet olmam gereken zamanda 4 5 damla kahve rengi akıntı gelmişti yarın kan ver sen
(635 puan) tarafından
Ama benim yumurtlama zamanım çok geçti canım ya bir kere daha yumurtlamadan negatif çıkmasının imkanı yok bence ama insan acaba mı diye de demeden yapamıyor:)
tarafından
Bence kan  ver
(635 puan) tarafından
Yarın hastaneye gideceğim nasip bakalım
0 oy
tarafından
herkesin bünyesi ve vücudunun tepkisi ayrı tabi ama ben sana bende olanı diyim. benim de adet döneminde lekelenme oldu adet oluyorum sandım ama devam etmedi ve gün geçtikçe kasik ağrılarım oldu ben kansızlık ve vitaminsizlik den dolayı ilaç kullanıyordum o yüzden beklemiyordum kasik ağrısıni da ona bağladım gecikti bugün olurum diye diye test yaptim çıktı  kötü düşünme 3  4 gün daha bekle bence hatta sabredebilirsen 1 hafta bekle kesin sonuç alırsın testte. inşallah pozitif olur. onun dışında adet de olmazsa bi Dr. görün geciktirme.
(635 puan) tarafından
Yarın gideceğim inşallah ama sormakta istedim :) teşekkür ederim yorumunuz için.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.

396,399 soru

11,857,364 cevap

35,954 kullanıcı

...