0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından

Nasılsınız nasıl geçiyor hamişler annelerr :kissing:ay az önce evin adresini unuttum resmen hatırlayamadım bi türlü eşim yakında beni evden çıkarmıycak unutkanlık yüzünden  napıcaz biz bunu :D

4 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Öle bos boş oturuyom cay iciyom☺️
tarafından
Afiyet olsun Deryaaaaaaa
(115 puan) tarafından
Afiyetler olsun canım
(115 puan) tarafından
Kız adınızı nasıl unutmuyosunuz ben hesabımı bile unutuyorum değişiyorum grubunuz falan mı var
(44,603 puan) tarafından
Yoo ne grubu aklımızda kaliyo.konusa konuşa

Teşekkür ederim eda☺️
tarafından
Zaman geçtikçe alışıyor insan:))) Rica ederim Deryaağğ
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Oh yat yat hamiş acısını çıkaracaklar senden 
(115 puan) tarafından
Son zamanlarda hep bunu diyorum kendime :D psikolojim çökmesin de idare ederiz inşallah
(1,092 puan) tarafından
Tadını çıkar bir daha asla öyle olmayacak ☺️
0 oy
tarafından
Beşik saloyorum :'(
tarafından
Benimkini kaynanam alistirdi hep ben besikten kestim o yine alistirdi aynen canim sen salamazsan alismaz
(115 puan) tarafından
Yaa canım tecrübe hiç değilse artık inşallah yavaş yavaş büyük olanı da kendi uykusuna alıştırırsın bende dikkat edicem ❤
tarafından
Canim ben alistirmaya calisiyorum tam alisiyor kaynanamlara gidiyor bensiz orda saliyorlar yone alısiyor salamayin dedikce inadina yapiyorlar
(115 puan) tarafından
Ay yaşlılar öyle inat oluyor benimki köyde uzak biraz araba olmuyor köye keşke gelemiyorum dese diye dua ediyorum doğuma çünkü oruç tutmamama kadar laf ediyordu çocuğa karıştıramam çok farklıyız
(115 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sana da
0 oy
tarafından

Kızım uyuyor ben de kahve içtim oturuyorum :)

tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Şimdi iyiyim ama çok kötüydüm ateşim vardı titriyordum her yerim ağrıyordu
(115 puan) tarafından
Yaa inşallah bir daha olmaz neden oldu bebiş mi emmedi
tarafından
Canım kızım sol göğsümü emiyor sağ göğsümü emmiyor. Tek göğüs emdiği halde aylık 1000 kilo alıyor. Sol göğsümü devamlı emiyor çok sık ona rağmen mastit oldum anlamadım neden oldu acaba? Çok yüksek ateşim çıktı şu an bile azıcık var
tarafından
Çok teşekkür ederim canım. İnşallah olmaz çünkü çok kötü bir şey. Niye oluyor ki acaba bu arada sütüm çok acaba ondan mı oluyor
(115 puan) tarafından
Canım emmediği göğsünü sağabilirsin ya da çok geldiğini düşünüyorsan ikisini de sağ bi daha olmasın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 357 göst.
0 oy
15 cevap 335 göst.
0 oy
16 cevap 273 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 293 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu

378,434 soru