0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
7 gün önce doğum ettim fakat sanki herkes benim çocuğuma iyi bakamayacagimı düşünüyor gibi ve bu durumdan çok sıkıldım eşimin akrabalari geliyor anneme diyor ki yok işte bebek sana emanet sen başlarında dur falan gibi laflar ediliyor ve benim de zoruma gidiyor sonuçta benim canım kanımdan benden daha iyi kimse düşünemez yavrumu haksız mıyım sizcede hanımlar? ??

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lohusalık halinden her söz batıyordur normal. Annene yalnız bırakma tecrüben yok diye diyorlardir bu kadar ufak şeylere takılma bence
(65 puan) tarafından
Belkide haklı olabilirsin ama bilmiyorum ya hersey gözüme batıyor
-Reklam-
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Haklısın ama onlarda kötü niyetle söylemiyorlar canım mesela benden küçük kardeşim olmadı bir de erken yaşta anne olunca herkes anneme bunu sen buyutuyorsan aman dikkat et güzel bakamaz bunlar dediler hiç umursamadım ben elimden geleni yaptım annemden de destek aldım tabi hani insanlar da her şey söyler yani boşver 
(65 puan) tarafından
Bilmiyorum sanki çocuğumu kimseyle paylaşmak istemiyorum
0 oy
(621 puan) tarafından

Kızım  3 aylık olacak kaynana kaynataa hala öyle düşünüyorlar ben zayıfmışım bebğimde zayıfmış ki 2 buçuk aylık  3 kilo 35 gram doktor iyi diyor ki onlar  3 üni bitirmiş gibi konuşuyorlar doktordan iyi biliyorlar bende en son dayanamadım kızı manken yapacam dedim  o sebepten dolayı takma hiç kafanı yorma boş konuşuyor millet laf olsun da  ne olursa olsun <3

(65 puan) tarafından
Deseydin zıkkimın pekini yiyin sürekli benim başımı yiyiyosunuz zaten daha doymadiniz mi bide evime gelip yemeklerimı yiyeceksiniz
(621 puan) tarafından
Valla Bi kaynana var düşman başına fitne fesat yalan dolan hepsi onda sınavım ağır dua ediyorum sabır versin Rabbim taş olsa çatlar
(65 puan) tarafından
Dogrudur inanirim benimki de melek sayılmaz hatta benim ki gibi daha yeryüzünde öyle görülmemiş
(621 puan) tarafından
Hepsimi aynı olur ya şeytanın yeryüzündeki vücut bulmuş hali ya resmen
(65 puan) tarafından
Sorma gerçeken öyle
0 oy
(383 puan) tarafından
Bana öyle anne kayınvalide denk gelseydi valla ben bile derdim annelerim canlarım benim ben tabi ki sizin gibi bakamam bir zahmet yardım ediverin. Oh mis arada gider uyurum yemeğimi rahat yerim :D onlar beni acemi sanır ama ben profesyonel uyanıklık yaparım valla ;D
0 oy
tarafından
Lohusaliktan bence canım batıyor dedikleri yoksa sen neden bakamayasın anneler bir tane ya keşke anam hep yanımda olsa hoc bir şey yapmasa sadece bir köşede otursa ama hep yanımda olsa 
(65 puan) tarafından
Haklısın
tarafından
Sıkma canını zamanla rayına oturur her şey merak etme daha her şey çok taze ömür boyu artık sana bağlı bir kuzu o bir kaç hafta annen baksa hiç bir şey olmaz "))
(65 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok güzel Moral veriyosn gerçekten aslında böle biri değilim ama heralde dediğiniz gibi lohusaliktan
tarafından
Lohusaliktan canım geçer zamanla hormonlar tüm halay çekiyor şimdi bir jnisli bir çıkışlı bir gülmeli bir ağlamalı olman çok normal ") benimde oğlum 14 günlük bazen katıl olasım geliyo bazende merhametten zir zir ağlıyorum ")
0 oy
tarafından
Herseyi erkek tarafi biliyo zaten hep öyle davranirlar benim kaynanam sütüm gelmiyi diye neler soyledi 2günlük lohusayken kavga ettim  evden yolladim herkesi stres yapmadim bebegime öyle güzel baktım ki hem evimi hem bebegime yetişmeye calistim görümcem dogum yapti bebegine bakamadi zayif 6 aylik gelisiminde sıkinti var kaynanam yüzüme bakamayi yaptiklarından 11 aylik bebegim 12 kilo  dikkatlice baktım ben kisa boylu ve zayıfım ev işini temiz olmayi cok severum sandılarki ev isi yapar bebege bakamaz  kimseyi takma stres yapma tek bak daha iyi bebek icin
(65 puan) tarafından
Çoğu kişiden dinliyorum gelin kaynana problemlerinı de kaynanalarinin hepsimı ayni olur ya elin kiziyiz diye niye böyle davraniyorlar
0 oy
tarafından
***** kadınlar boşver canım takma sen onu senden daha fazla kimse düşünemez ve bakamz
(65 puan) tarafından
Aynen millet işte millete birsey anlatamiyosnki kendi bildklerni okuyorlar
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kiz bnm ikinci gebeligim olduğu halde kayinvalidem dogum olunca seni yalniz birakmayacagim diyor.Lohusanin yalniz kalmasi dogru olmaz.Gücenme iyiligin için diyorlar.
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sen alınma kuzum annen büyük olduğu için onlar öyle diyordur 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 450 göst.
19 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Hevvam (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 495 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.