0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar biri nisan biri tektaş biri baget biri beştaş yüzüğüm var bageti sevgililer gününde almıştı eşim nisanliyken diğerlerinin hatırası var evlilik teklifi,nisan ,düğün yüzükleri onlar bageti satar miydiniz kar yapacak olsanız

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Napacam o kadar yüzüğü taktığm yüzüğü ayırır diğerlerinin hepsini satardım 
-Reklam-
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Satmam hepside var severek kullanıyorum 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Yapamayacağıma göre satmazdim çünkü taşlı şeyler para etmiyor 
0 oy
(1,737 puan) tarafından

Ben satip faize atardim ;))

(44,696 puan) tarafından
Bacı faiz haram
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Ben satmam. Benimde dogum günümde , sevgililer gününde  evlilik yıldönümünde alinan ama hiç takmadiğjm ve sevmediğim yüzuklerim var. Hatirasi var diye duruyor. 
(48,683 puan) tarafından
niye sevmiyon ☺️
(13,869 puan) tarafından
Hic benim zevkime göre degiller. Annem taksa olur ama bana olmayacak tarzda şeyler.
0 oy
tarafından
22 ayar altın dışında herşey den zarra edersin küpe bozdurdum kırıldı diye 500tl idi ozaman yenisi 200 tl ye bozdular zararı sen düşün yani boşver dursun arada takarsın değişik değişik 
0 oy
tarafından
5 tane ama satmam ben almayı severim satmayı sevmiyorum ☺️

Taşlı olandan kar edemezsin birde pırlanta ise bilmem ama 
0 oy
tarafından
İhtiyacım olsa satarım 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yüzük  vb satılmaz karı da olmaz işçiliği var 
0 oy
(636 puan) tarafından
Evlilik teklifinde 5 taş almıştı. Geçen ay arabamız bozuldu çok sıkıştık ve sattım 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yüzük fazla etmez diye düşünüyorum o yüzdende hatırası olan şeyi zor durumda kalmadıkça satmazdim
0 oy
(48,683 puan) tarafından
ne kadar kar yapar ki
tarafından
Altın baget canım iki sene önce gram üç yüz küsurken aldı şuan gram 500
0 oy
tarafından
Bageti satsan çok ucuza gider. İlerde kızına yada gelinine verirsin güzel olur satma 
tarafından
Altın baget canım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Yüzük takmayı hiç sevmem o yüzden birini bozup kızım için veya acil birşey olur lazım olur diye parasını kenara atardım 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
4 tane yüzüğüm var ve satmam yani çok seviyorum ben 
0 oy
tarafından

Benim 4 taneydi eşimin sıkıntıları oldu alyansimi ve söz yüzüğümü verdim sattı simdi elimiz düzgün cok şükür kat kat kazanio yenisini alim dedi ama eskisinin yerini tutmaz asla :pinch:o zaten en büyük hediye bana yüzük olsa da olmasa da geriye 2 yüzüğün kaldı onlar yetiio

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kar yapsam satardım ihtiyacım varsa ama yoksa hatıra bye satiym bnmde var ama nasıl kar ettin anlamadım satarken asla prlanta kar etmez
tarafından
Altın baget canım
0 oy
tarafından
Hepsini sattm bi tane güzel bir şey aldm. Altın i sevmem 
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Beştaştan benimde vardı çok sıkıldım takmıyodum modası geçti diye düşündüm onun yerne başka bişey almıştım kâr amaçlıda satardım ama baget değil beştaşı sat bence :)

0 oy
tarafından
Ben alyansimla tek taşı satmayi dusunuyorum cunku alyansimi begenmedim daha inceceik birsey alcam tek taşta evlilik teklifindrle almosti ama işim yuzunden takamiyorum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 296 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 674 göst.