0 oy
693 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kizlar kayinvalidemle altli ustlu oturyoruz ama benm dogumum eltimin dugunune 1 ay kala falan olmus olcak ve ben annemi istiyorum 5-10gun kalsn  ama kaynvalidem kirilir mi blmyorm hc cocuk bakmams esimi hep babaneleei buyutmus ve hala esim  bzim cocgumz olnca babanesine gel yardm edersn dyor acaba benm annem kalmaya geldgnde kaynvalidem.surt yaprmi annemi istiyorum yanimda cnku bi yere kadr kaynvalide  bbaneside annen gelir diyor ama sonra kaynvaljdem laf ypcak dye esim bana dusman olck dye korkuyorm sncrta o her gorck altli ustlu ama bu sorunu nasl asicam

22 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ben hastaneden taburcu olunca bı kaç gün anneme gidicem ondan sonra evime gelicem yanıma kayınvalidem gelicek tabi annem de gelir destek olur 3 tane daha yeğenim var annem onlara bakıyor yeterince yoruluyor kayınvaldem annem gibidir hiç çekinmem bence ikisi de gelebilir mesela biri yemek yapar biri bebekle ilgilenirken sende en azından bir kaç saat dinlenirsin bütün evin yükünü bı kişiye yıkmak da olmaz diye düşünüyorum 
-Reklam-
–1 oy
(33 puan) tarafından

Canım bende yeni dogum yaptım annem 2 gün durdu kaynanam surat yaptı laf soktu tabi milletin yanında ben kal diyorm dedi çok zor altlı üstlü oturmak bu konuda eşin ne diyorsa onu yap 

(33 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım hastanede anneme ben sen kal dedim kaynanam bende kalicam dedi hatta günler öncesi dedim annem  kalicak diye hastanede de sen git dedim açık  açık yok dedi başhemşire onlar yokken geldi dedim ben annem kalsin istiyorum kaynanamda kalicam diyor kaynanam gelince bir ksi kalicam siz gidin yasak dedi onu bile kaç defa laf sokarak söyledi ben onca insanın yanında kaldım hastanede çocuk bakmayı kmse ben gibi bilemez fln gibi baştan smdiden tavrını koy yerini bilsn
(1,379 puan) tarafından
Yerini bilsin cümlesi ne kadar çirkin ya sizin annenizin kalma hakki kadar esinizin  annesininde var esiniz bu yazdigenizi görse kim bilir ne kadar uzulur
(17 puan) tarafından
bi insan hergun dogum yapmiyi ve bu cok ozle bi durum insan kimin yqninda daha rahatsa o oalmali onunda hhaki olarak gormuyorum kesinlikle benim annemde bi kaynana ama asla kimseyi boyle sikistirmaz  hakki yok yani
(33 puan) tarafından
Kimsenin yaşadıklarını bilmeden yargilamayin
(33 puan) tarafından
Canım bunu anlatamiyorsn insan tabiki annesinin yanında rahat uzanıyor konuşuyor uyuyor benim kızım emmiyor annem kaldığında hiç kadrmazdi beni mamasını yapar uyuturdu insan kayınvalidesi yanında yatmaya çekiniyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 343 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 779 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
28 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu

377,934 soru

11,312,330 cevap

34,745 kullanıcı

...