0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (772 puan) tarafından
Bir yaşına 1 gün sonra girecek oğlum. Bu akşam 9dan beri 6 defa kustu ewde ne yapabilirim neler önerirsiniz kusuyo emio emdikçe kusuyo kustukça emiyo fln uykudan ölüyo yatakta dönüp duruyo tam uyuyo uyurken kusuyo uyanıo. Sadece beni emiyo yemek yemiyo. Ateşi yok ama önceden hasta olduğunda ilaç verdiğimiz gibi oluk oluk kusuyodu o yüzden şimdi ilaçda weremiyorum. Nolur bana yardımcı olun ya gecenin bi vakti ne yapayımda oğluşum düzelsin

4 Cevaplar

0 oy
(458 puan) tarafından

Icerse nane limon icir kuzum alir bulantisni usutmustur

(772 puan) tarafından
Deniyeyim inş alır ya
-Reklam-
0 oy
(822 puan) tarafından
Canım oğlum hep mi böyle ilk defa mı oldu belki midesini üşüttü eğer sürekli böyleyse dr a götür benim kızım 5 aylık oda sürekli kusar götürdüm ben 
(822 puan) tarafından
Ebrarın annesi canım bende gastrit ve reflü var kızımda çok kusunca şüphelendim götürdüm karnından usg çektiler normal dedi kan ve idrar aldılar onada normal dediler dr 1 yaşa kadar normal dedi isterseniz daha detaylı usg çektirebilirsiniz dedi biz şimdilik çektirmedik benim kız çok emince bide emer emmez yüzüstü durur yada kucakta durursa çok çabuk kusar canım bebeğin beslendikten sonra en az yarım saat yatar pozisyonda kalsın boş yere kan filan aldırıp ağlatma ben çok pişman oldum
(1,204 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsunuz  bunu öğrenmem iyi oldu çok sağolun ALLAH razı olsun.  Bende dr a götürecektim büyüklerim Normal dediler  6 7 aya kadar böyle gidermis ama usandım gerçekten ne üst baş ne kanepe yer yatak her yer kusak oldu  :(
(822 puan) tarafından
Ne demek canım benim bebeklerimiz iyi olsun bak daha kızımın kan alınan yeri geçmedi 15 günden fazla oldu sen az ve sık emzir emince çok kucağa alma bizimde kıyafet yatak yorgan kanepe batıyo kanepeye büyükçe nevresim serdim onun üstünde oynuyo çıkarıp yıkamasıda kolay oluyo
(1,204 puan) tarafından
Aynen vala bende her yere örtü çarşaf cekmisim  canları sağolsun ne yapalım rabbim tez vakitte sifalarini versin ❤
(822 puan) tarafından
Amin canım benim amin inşallah
0 oy
tarafından
Nane limon kaynat icsin ilik ilik migdesini usutmustur yavru
(772 puan) tarafından
Öle yaptım sabah içti çok şükü
0 oy
tarafından
Bi saglik ocagina gotur derim benim kizimda öyleydi hastaneye gittik igne yaptilar ilaç verildi sonra sağlık ocaginada götürdüm ilaç verdi sukur simdik iyiizi gecmis olsun
(772 puan) tarafından
Bende sabah hastaneye getirdim doktoruna sabah yedirdikten sonra daha kusmadığı için serumdan yırttı oğlum ama az önce yine kustu şimdik kakasını yapmasını beklioruz bakalım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
15 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
7 cevap 137 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...