0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar oğlum balgam kusuyo ne yapabilirim evde ya doktora gidiyorum gaviskon yaziyo bu çocuk bir türlü iyileşmedi ya ☹️ evde yapabileceğim bir tarif var mı oğlum 6 aylık:ermm:

2 Cevaplar

0 oy
(48,610 puan) tarafından
ne tatlisin kiz sen oyle ☺️ hasta demi ondan balgam kusuyo cikaramadigi icin kusuyorlar kizim uc yasinda oda bugün iki kez kustu hastayaa sadece gaviscon gecirmez ki
tarafından
Çok tşk ederim cnm ❤️ herhangi bir hastalığı yok cnm reflüsü var sürekli kusuyo o yüzden gaviskon yazdı doktor ama bu sefer de balgam kusuyo ne yapabilirim acaba ☹️
(48,610 puan) tarafından
balgam zor ya kizimda sekiz ay kustu sürekli kusuyodu bir sure sonra bitiyo sekiz ay cektik neler denedik iyi gelmedi
tarafından
İnş düzelir benim oğlumda cnm çok korkuyorum bişey olucak diye
(48,610 puan) tarafından
zor kusan bebek gercektende Allah kolaylik versin canim
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım udi hindi yağı var aktarlarda satılıyo balgama birebir

Birde?zeytinyağına 2 diş?sarımsak koy ılısın cezvede gece uyumadan ayaklarının altına sür çorap giydir birde zeytinyağına karabiber koy cezvede ılıt yanmasın sırtına bir güzel sür hafif vurur gibi yap bunları dene geçiriyor
tarafından
Canım 5 yaşında olana yarım tatlı kaşığı 3 yaşında olana 1 çay kaşığı verebilirsin sabah akşam 3 gün boyunca
(7,693 puan) tarafından
Aç mi tok mu farkediyor mu
tarafından
Sabahkini aç karınla ver içmezse suyla karıştırabilirsin canım
(7,693 puan) tarafından
Çok sağol canım allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden şifa olsun İNŞALLAH

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 334 göst.
6 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ozgemm (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 228 göst.
19 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...