0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Arkadaşlar aşağıdaki konuyu bilmeyenler için tekrar ekledim konu halloldu kayınvalidem borcu kapadı ama araç muayeneden geçmediği için alan kişi henüz üzerine alamadı neyse ama sanki bu bizim borcumuz gibi kaynatam ve kaynanam bana cephe aldı sanki öyle hissediyorum sizce ne yapmalıyım o kadar  bunaldım ki diğer oğullarının borcunu kapadılar sonuçta ama ben hiç yaranamıyorum bu insanlara.. 

Eski konu

Arkadaşlar merhabalar defalarca bu konu üzerine post açtım.. Hepinizde fikirlerinizi yazdınız.. Evet bilmeyenler için yazıcam özetle eşimle dört yıl önce görücü usulü bir evlilik yaptım eşim işimde gücünde iyi niyetli bir insan bana ve çocuğuma her zman en iyisi yapmak için uğraştı.. Aile apartmanında oturmayıp ev aldı borç ödüyor neyse.. Eşimin ailesi daha doğrusu evli abisi eşimi bekarken sömürmüş ve üzerine bir araç yapmış eşimin bu aracın trafik cezaları ve vergi borçları eşimin üzerinde neyse yıllardır ödememiş ve birikmiş af çıktı yapılandırma oldu borç toplamda 9000 bin TL şuan adamın birine usülsüz satmış aracı noter siz yani araç eşimin üzerinde hala ve alan adam üzerine almıyor ha bugün ha yarın yalandan taksit ödüyor neyse bugün yine bir ceza geldi eve ve ben imzaladım kağıdı o kadar sinir oldum ki eşimle bu konudan defalarca tartıştım başına bela olacak diye bir türlü çözemiyor şikayet edecektik annesi ben öderim dedi mani oldu.. Çünkü diğer oğlunu düşünüyor şikayet edersek onun başı yanacak diye ve bugün eşim sinirli bi şekilde benimde verdiğim gazla aradı ailesini ailesi sen kafana takma yok bilmem ne falan fistan.. Bu bi gerçek böyle bir borç var babasıda arkadan bişey olursa ben arkandayım oğlum demiş biz yani bişey olmasını beklicez çok sabrettim ama bıktım ve boşanalım dedim git onlarla yaşa öde borçlarını dedim şikayette ettiriyorlar ne yapıcamı şaşırdım çok bunaldım artık ve boşanıcam bu kadarda saf kalpli olunmaz gitsin yaşasın ailesiyle 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sırtında da tasisan yaramazsin zaten bazılarına eşinle mutluysan sorun hallolduysa boşver takma bazen mesafe daha iyidir
(228 puan) tarafından
Şuan sadece borç kapandı canım adam muayeneye soktu araçta kusurlar var geçmedi şimdilik hala eşimin üzerinde ama borcu kapadılar
tarafından
Anladm canm gerisi de halledilir umarım
(228 puan) tarafından
İnşallah bi şekilde olacak artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten sevindim senin ve ailen adına 
(228 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Duymazdan gel görmezden gel birde unutkan olmayı öğren ozaman senden mutlusu olmaz . Bu olayların üstüne hic bişey yokmuş gibi davran onlarda konu bile etmezler sen normal davran görmezden gel onların hareketlerini herşey süt liman olur .
(228 puan) tarafından
Aynen cnm kayınvalidem değilde kaynatam dün bi konudan beni aradı işte araçla ilgili adam üzerine alacakmış sorum çıkmış mı ne sesi yükseldi ne bağırıyorsun bana dedim sustu hemen
(1,465 puan) tarafından
İyi demişsin senin ne derdin varmista bağırıyor yaş alınca insanlar bir yerden sonra sacmaliyor
(228 puan) tarafından
Hiç sorma cnm değişik insanlar çözemedim ben
(1,465 puan) tarafından
Hiç çözmeye de çalışma he de geç.  Günlük konulardan başka bişey konuşma yapcagini etcegini hiç deme gun geçir eşinin ailesi diye gül geç bosvr
(228 puan) tarafından
Aynen cnm öyle olacak zaten başka konu konuşulmaz onların tek konuşma şekilleri para sadece
0 oy
tarafından
Daha oncede yazdim adam bu araçla bir suça karissa aenin eşinin basi belaya girer kanitlayamaz o arabayi sattigini. Hala adam.ustune almadiysa gidin sikayet edin arabayi gordukleri yerde baglar polis
(228 puan) tarafından
Öyle yaptım kuzum kapadılar hiç lafını bile açmadım bide teşekkür mi edicem sanki teşekkür bekliyorlar banane ne borç varsa onların oğlunun eşimin hiç. Bir suçu yok bian öncede üzerlerine geçsin daha bişey istemiyorum
tarafından
Allah kurtarsin. Her ailede ezilen bir cocuk vardir o ailede de eşin galiba. Herseyi ceker her yükü sırtlanır gene de kimseye yaranamaz
(228 puan) tarafından
Aynen öyle cnm.. Kötülük yapan baş tacı onların borcu bizimle alakası yok ama biz suçluymuşuz gibi davranılıyor
tarafından
Canim eşlerimizi bazen bizim egitmemiz gerekiyor. Iste sende bu tur insanlar icin yapilan fedakarliklarin aslinda ne kadar boş oldugunu goster esine
(228 puan) tarafından
Göreceği kadar gördüğünü düşünüyorum cnm ama yinede değiştiremem ben onu bunu anladım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Aman kaynanan ne yaparsa yapsın 

(228 puan) tarafından
Evet cnm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 74 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
0 oy