0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hani kurbandan sonra tatile gidicem dedim ya  bende eşimle konuştum ozaman a kadar zorlanirim diye bu cuma gidicez inşallah herşeyi ayarladik ama ben ne götürcem teseturluyum nasıl giyinim neler lazim hiç bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz ya 

9 Cevaplar

+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Havlu haşema iç çamaşır günlük kıyafet pijama çocuğun ihtiyaçları güneş kremi bebek için havuz bezi şampuan otelse gerek yok ama pansiyonda tuvalet kağıdı gıda falan ona göre ihtiyaçlar olur 
tarafından
5yildizli otel canım herşey dahil ama havuz bezi çok iyi bir bilgi oldu çok saogl bitenem
(9,651 puan) tarafından
Hadi bakalım iyi tatiller :) birde bebiş için kolluk can simidi :) birde ona özel bebiş güneş kremi
tarafından
Ay haklisin onlarda çok önemli saogl gülüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günlük giydiğin kıyafetleri götür akşam yemeğe falan gideriz dersen topuklu ayakkabı ve elbise götür yanında hasema eğer denize gireceksen
tarafından
Hmm mesela havlu kirem vs olarak ne lazim olur canım. Bide hamileyim topuklu ayakabi giyemiyirim.pek:)
tarafından
Anladım canım topuklu yerine sandalet falan al o zaman
Havlumu ben kendim götürüyorum biz otele gitmiyoruz bungalov da kaldık iki kere nevresimde götürdüm yoksa uyuyamıyorum
Güneş kremi al yanına canım tabiki
tarafından
Çok sağol bitanem ❤️❤️❤️
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Anam turbanliya zor ya tatil blmiyom canim bilen cikar
tarafından
Ay bende napcami bilmiyim ya
0 oy
tarafından

Bodruma mı geliyonuuz:angel::P

tarafından
Alanya canım
0 oy
tarafından
Bende tesettürluyum. Şuan tatildeyim. Niye zor geliyor ki kuzum ne olcak :) Normal ne giyiyorsan al. 

Sandalet, parmak arası terlik. Ve hasema :)
tarafından
Sadece ucu yeterlimi canim
tarafından
Kız ayrıntıya ne gerek var ne geliyorsa aklına :D
tarafından
Ahahahahahha
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Gideceğin yer otel mi canım 
tarafından
Evet canim
(7,441 puan) tarafından
Otelse hele ki herşey dahilse sadece giyim götürmek yeterli canım.bende tesettürlüyum ama hiç muhafazakar otele gitmiyoruz çünkü orda bizim milletimiz daha okz gibi bakıyor diger otellerde istediğim gibi kapalı da giyinsen dönüp bakmıyorlar.giyim konusu sana kalmış canım tam tesettür hasema mi biraz daha açık mı buna sen karar verirsin dediğim gibi de sadece kişisel giyim götürmek yeterli he birde güneş kremi falan
tarafından
Sağol canım benim ❤️❤️❤️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haşema al cnmm ben 2 çeşit aldım ikisine tene yapışıyor sinir oluyorum sudan çıkarken. Terlik al rahat edersin. Uzun plaj kimonolari var güzel olur 
tarafından
Ya teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Günlük giyim ile kalabalık etme bence rahat şık şeyler al yanına terlik makyaj malzemen krem vs gözlük şapka ay ben bi başlasam dolabı hep alırım galiba
tarafından
Ahhaaha öyle yapcam canım az ve öz olmasına dikkat edicem
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de tatile gidicem 2 gün sonra 4 aylık oğlum var kendim için yazlık bir elbise ince altına sandalet güneş şapkası güneş gözlüğü olmazsa olmazim iki tane penye şal bir beyaz bir siyah bir kot pantolon bir spor ayakkabı bir tane de topuklu ayakkabı ben tesettürlü olduğuma rağmen tişört giyyorum ama öyle kısa kol değil yarı kısa 3 tane tişört bol ve uzun 1 tane eşofman takımı 2 pijama takımı güneş kremi hasema takımı oğlum içinde güneş kremi ateş ölçer ağrı kesici yazlık kıyafetler kısa kol güneş şapkası vs
tarafından
Benimde kıyafet lerim varda hamileyim diye çoğu olmuyir Pantolon falan giyemiyirum ondan araştırıyorum bol bol ne tarz alsam ne götürsem diye çocuk için güneş kiremi çok iyi fikir teşekkür ederim canım ❤️
(202 puan) tarafından
Tamam o zmn kuzum seen kendine 4 5 tane farklı ve ince elbise götür bu tatil için çok güzel çiçek çiçek boydan elbiseler varya onlardan götür bir çift sandalet bir çift de spor götür tamamdir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 543 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
20 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu

380,762 soru

11,400,152 cevap

34,929 kullanıcı

...