0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından

Dükkân acsaniz mesela ne gibi dükkanlar? Müteahhitlik yapsak kar edebilirmiyiz veya altin mi en karlı yatırım bilemedim tavsiye verin kızlar:)

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Arsa alirim veya dükkan alor kiraya veririm 
-Reklam-
+1 oy
(1,785 puan) tarafından
Al sat yapardım herhal dükkan işletmekle falan uğraşmayı sevmem yada evde bakım hizmetler falan kurardım. Amma param yok
+1 oy
tarafından

Ev alır kiraya veririm yada altın alırım bolcana:D

+1 oy
tarafından
Köşeyi döndüyseniz eğer ona göre :Dd parasıyla fikir alışverişi yapabiliriz güzel bağyan ahahha 
0 oy
(13,048 puan) tarafından

Carsidan dükkanlar alırım kira gelsin bana :D

(539 puan) tarafından
O kadar paramız olsa keşke
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En kârlı is network ama bedenem çalışılan is diyorsan daa firin :D asla bitmeyen sektör :)) 
(539 puan) tarafından
Ilk kez duruyorum network sanal para falan mi
Fırın benimde aklıma geldi canım haklısın
(7,791 puan) tarafından
Yok kiz network iste dogrudan pazarlama olarak geçiyor
Bizim ulke network olarak yapmiyor satis saniyor networku o ayri. Danold trump fln hep network yapiyo ya :D
(7,791 puan) tarafından
Hatta ben simdi turkiyede yeni olan hatta runyada ist uste en cok kazandiran firma seçilen valemt touch la calisiyorum arastir istersen canim :) dunyada 30 yildir fln var turkiye de bir ay oluyo simdiden 100 $ kazandim :D
(539 puan) tarafından
Bir araştırıcam canım ne kadarla başladın zararı oluyor mu
(7,791 puan) tarafından
Ben düşükle basladim canım zararim olmadi yukseltcem inşallah.
En düşük 280 var iste bn 600 le fln basladim.
0 oy
tarafından
Arsa altin falan yapiyoruz ama bi dukkan acmak istesem milyoncu acarim :))
(539 puan) tarafından
Arsalar da bir ev parası oldu bakalim hayirlisi :)
tarafından
Aman saglik olsunda onlar umrumda olmaz benim cok sukur halimize
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ev yapar ev dizayn ederdim :) ki şuanda bunun için çok kafa yoruyoruz evi satalım arsa alalım yapalım direk satalım ve yavaş yavaş başlayalım istiyoruz. Hayalim mimarlikti olamadım o konuda birşeyler yapmayı çok istiyorum. 
(539 puan) tarafından
Allah gönlünüze gore versin kuzum :)
(9,651 puan) tarafından
Inşallah:) herkesin gönlüne göre olsun insallah
0 oy
(119,361 puan) tarafından
ekmekcilik cok iyi yaa minnacik ekmek 2 tl guzel para var o iste ekmekci olurum ben ☺
(539 puan) tarafından
Bende eskişehirde yaşıyorum sevda söylediğin fırın kara firin  mi  acaba ilk şubesi batikentteydi
yok kiz has firin ilk bizim mahalledeydi snr adliyenin dugu caddr varya oraya acti snr tekrar âla firin diye geri bidaha acti
(539 puan) tarafından
Orayı bilmiyorum cnm 6yildir eskisehirdeyim biz aslen afyon iscehisarliyim evlendim kırklareli babaeskiye gittim asker eşim 2 ay sonra evime gidicem inş nasipse
(9,651 puan) tarafından
Bak bizim buralardaymışsın sen ya :) bende tekirdagdayim
bende aslen afyon emirdagliyim
0 oy
tarafından

Üç buçukcu açarım valla karılar bı doluo abaaoow dukkkan onu bekliolar :D üç bucukcu bı milyoncu bunlarda çok iş var:D :D bide fantazi giyim bunlar karlı işler bacım:))

(539 puan) tarafından
Guzel fikirmiş tatlim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sabun alirim :D ben network isinde oldugum icin 5binlik urun alio,8bin kazaniyorum o yuzden tum yatirimimi sabun,kilo alma ve verme seti bir de kanser icin olan kapsullere yatirirdim :D Cok cok kârlı cikiyorum
(539 puan) tarafından
Nasıl network işine giriyorlar beni de al tatlim cok merak ettim acarmışım biraz ne kadarla basladin:)
(6,203 puan) tarafından
Avon,farmasi gibi sacmalik degil onu soyliyeyim :D
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay ben çiçekçi açarım sonra o çiçeklerle aşk yaşarım kimseye satamam batarım 
(539 puan) tarafından
Hahahaha harikasın:)
(1,092 puan) tarafından
Biliyorum ☺️
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Valla ilk aklıma gelen  dönüm arsa alırım üzerinde incir ağacı ufff ne paralar döner tamda yeri zaten aydın :D
(539 puan) tarafından
Ay ne biliyim tatlim hic cevremde bu isi yapan yok kârlı miki
(2,523 puan) tarafından
Ufff kız nediyon deli para varr
0 oy
(2,069 puan) tarafından

Ben Burger King bayisi alırdım sonra da gelsin daha çok paraciklar :D

(539 puan) tarafından
Burger vazgeçilmezim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Şuan elimde 150 bin lira falan param olsa mesela net arsa alırım ileride çocuğum için yatırım amaçlı yani 5 sene önce bi tanıdığım arsa almıltı şuan aldığı fiyatın 3 katı para veryorlar altında güzel yatırım ya arsa ya altın bence 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben bi kaç sene once arsa alirdim suan olduğum yerden. aşırı değerlendi. tarla olan yerler imara açıldı hemde bi deniz manzarası var ki üff yani. bide elindeki para ne kadar o da var. iyi bi para varsa franchising yap. gıda üstüne ya da çok tercih edilen bi giyim mağazası da olur. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Eşim erkek kuaförü idi. Pis işte çalışıyordu. Mesleğini yapsın diye bir dükkan açtık sıfır bina dükkan tadilatsız dı. 85 bin lira gömdük. Kazanıyoruz şükür ama ben yine de pişmanım.. O 85 bin benim bilezikler altınlar falandı işte. Araba şart keşke araba alsaydım. Şimdi acil bir durum oluyor taksiye veriyoruz parayı. Hepsi de kendi kazancımdı birde. At köşeye dursun paran harb olur darp olur. Bişide yatırım yapma. İnan yatırım zamanı değil. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kasap en kârlı sanirim dengeli beslenme takintiligi korona girince arttii azda olsa aliyir herkez. 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kuyumculuk riskli iş bol soyulan yerler bu donemde .. 

Mutahitlik iyi ama cook iyi bilmek lazim sonucta ilk depremde yikilacak ev yapan bir cok mutahit var . Malzeme kalitesinden anlamak lazim 

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 530 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mahperi (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 500 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 720 göst.
21 Mart 2019 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 567 göst.